Garnier, Czysta Skóra, Żel-krem oczyszczający do cery wrażliwej

Garnier, Czysta Skóra, Żel-krem oczyszczający do cery wrażliwej

Łagodnie odblokowuje pory, antybakteryjny, do skóry wrażliwej. Jest to idealny kosmetyk do dogłębnego oczyszczania skóry bez jej podrażniania, zawiera ekstrakt z aloesu i cynk.

Jego antybakteryjna formuła eliminuje zanieczyszczenia i sebum, które mogą zatykać pory i powodować powstawanie zaskórników. Jego kremowa, aksamitna i nietłusta konsystencja oczyszcza skórę, nie wysuszając jej, oraz łagodzi nawet wrażliwą skórę.

Cena: ok. 13zł / 150ml

/s/

Wysusza i ściąga

Wszystko niby okey, ale nie rozumiem jak preparat do cery wrażliwej może wysuszać tak skórę! Poliki to mnie tak szczypały, że myślałam że umieram. Plusy na pewno za konsystencję, hm i w sumie nie wiem za co. Wyczyszczona po umyciu jest do tego stopnia, że skóra jest ściągnięta i zaczyna się łuszczyć.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego.

Wysusza potwornie!

Okropny wysuszacz. Mam cerę mieszaną, świecącą się w strefie T i z rozszerzonymi porami w tych miejscach. Żel owszem oczyszcza, dobrze myje, ale tak ściąga skórę, że nie nadążałam z nawilżaniem. Są dużo lepsze produkty na rynku, także Garnier, które przynoszą mnóstwo korzyści skórze mieszanej, ten niestety nie.

Używam tego produktu od:kilka razy, bo więcej nie byłam w stanie.
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

delikatny

Dobry produkt dla cery przetluszczajacej sie ale wrazliwej. Gesta konsystencja ladnie sie pieni na twarzy i dokladnie oczyszcza skore. Pozostawia uczucie czystosci i swiezosci. Zel pachnie ogorkiem i aloesem. Zupelnie delikatny, nie sciaga i nie przesusza skory jak wiele innych zeli.

Lubie zmieniac kosmetyki i wciaz poszukje jeszcze lepszego ale do tego zelu wracam dosyc czesto :)Używam tego produktu od: 4 miesiace

Dobry

Nie rzuca na kolana,ot następny dobrze myjacy żel.Usuwa makijaż,dość dobrze się pieni,jest wydajny i nie kosztuje fortuny.Może troszkę wysusza,ale to wrażenie subiektywne,zależy od rodzaju cery i jej kondycji w danym momencie.
Nie jestem aż tak zachwycona,żeby planować jego kupno,natomiast nie mówię,że nie ;)

Używam tego produktu od:nie pamiętam

porządny

Miło mnie zaskoczył. Bardzo ładnie pachnie, ma dość gęsta konsystencje. Świetnie się pieni i bardzo dobrze oczyszcza skórę i pory. Jest bardzo wydajny, wystarczy mała ilość, zeby dokładnie wymyć twarz i szyje. Dobrze radzi sobie nawet z makijażem. Pozostawia skórę gładka i miła w dotyku. Twarz jest świeża i promienna. Nie wysusza i nie podrażnia, nie wywołał tez u mnie uczulenia. Polecam!Używam tego produktu od: dawna

lubie ten ogórasa

Ogórek to jedyna nuta zapachowa jaką wyczuwam używając tego żelu i początkowo ten zapach mi przeszkadzał, ale teraz lubie go, naprawde lubie tego ogórasa!

Zel delikatny, mniej gęsty niż jego poprzednicy, przyjemnie się pieni, nie podrażnia skóry, dokładnie oczyszcza.
Działa antybakteryjnie, skutecznie eliminuje powstawanie niedoskonałości działając przy tym na tyle delikatnie, że nie podrażnia mojej wrażliwej cery.

Sprawdza się. Lubię do niego wracać.Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wiele

dobry

Kiedyś byłam zadowolona z serii Czysta Skóra (jednak teraz cera mi się zmieniła z tłustej na mieszaną) i dlatego szukając czegoś taniego do mycia twarzy padło na ten żel.

Muszę stwierdzić że jest to dobry produkt.
Ponieważ porządnie oczyszcza skórę, z makijażu, sebum i innych zanieczyszeń a jej nie podrażnia.
Uczucie ściągnięcia po użyciu tego kosmetyku jest minimalne, za to duży plus (chociaż nie mam w sumie nic przeciwko ściągnięciu skóry, bo przecież mamy kremy).

Używam tego produktu od: kilka tygodni

ŚMIERDZIEL!

Dla mnie beznadziejny ze zwgledu na okropny zapach. Dla mnie on smierdzi jakimis chemikaliami, sztucznosciami. Dusze sie prawie jak go uzywam. A poza tym strasznie sciaga i wysusza twarz ! Najgorszy taki zel jak do tej pory. Nie daje zadnego uczucia swiezosci.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:miesiaca

bez zachwytów

minusem jest estetyczne, choć niewygodne, ZAKRĘCANE opakowanie... jest rzadki, więc trzeba go w miarę sprawnie zakręcić... chwila nieuwagi i to co nabrałyśmy na rękę spływa i zabawę trzeba powtórzyć... poza tym ściąga skórę... uczucie jakby po liftingu... ;/ plusem jest przyjemny zapach oraz to, że łatwo się zmywa...mimo wszystko daję 3 gwiazdki...

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami

sredni

dobrze oczyscza skore, ladnie pachnie , jednak wysusza ja i nie wyobrazam sobie po umyciu twarzy nie uzycia kremu. Nie zauwazylam zeby przeciwdzialal powstawaniu zaskornikow. Jest bardzo wydajny, uzywam go od 2 do 3 razy dziennie a mam go jeszcze polowe.Używam tego produktu od:trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań:okolo 50% pierwszego

cenię go sobie

kupiłam go ponieważ chciałam spróbować czegoś antybakteryjnego. jestem wrażliwcem dlatego wybór padł taki a nie inny. nie zawiodłam się. żel-krem super oczyszcza skórę. daje uczucie przyjemnego chłodu. dobrze się pieni i nie wysusza. nieco ściąga skórę ale nie uważam, żeby było to wielkim minusem. jest bardzo wydajny. na pewno do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

Dla mnie najlepszy

Co prawda odkryłam go dość niedawno, i zupełnie przez przypadek, ale już napeewno przy nim zostane.
Świetnie oczyszcza skóre i dobrze zmywa makijaż, moja cera naprawdę dawno tak dobrze nie wyglądała :)
Ma bardzo fajną konsystencje i nawet zapach mi odpowiada, jest wydajny, cieszy mnie szczególnie to że mnie nie podrażnia, zwalcza nadmiar sebum. Nie mam żadnych zarzutów.

Używam tego produktu od:miesiąca