Garnier, Czysta Skóra, Żel-krem oczyszczający do cery wrażliwej

Garnier, Czysta Skóra, Żel-krem oczyszczający do cery wrażliwej

Łagodnie odblokowuje pory, antybakteryjny, do skóry wrażliwej. Jest to idealny kosmetyk do dogłębnego oczyszczania skóry bez jej podrażniania, zawiera ekstrakt z aloesu i cynk.

Jego antybakteryjna formuła eliminuje zanieczyszczenia i sebum, które mogą zatykać pory i powodować powstawanie zaskórników. Jego kremowa, aksamitna i nietłusta konsystencja oczyszcza skórę, nie wysuszając jej, oraz łagodzi nawet wrażliwą skórę.

Cena: ok. 13zł / 150ml

/s/

Jest ok

Kupiłam ten żel w promocji za 9zł. Nie żałuję zakupu. Cerę mam normalną, raczej mało problemową. Ten żel sprawdził się u mnie całkiem fajnie.
+ jest naprawdę delikatny, ma mięciutką, kremową konsystencję (spodziewam się że może być zbyt delikatny dla cery tłustej)
- ma przyjemny zapach ogórka, którym pachnie po myciu cała łazienka :)
- nie podrażnia, nie wysusza, ale jeżeli oczyszcza, to tylko delikatnie
- bardzo wydajny

- Przez tą kremową konsystencję troszkę ciężko go zmyć, trzeba wiele razy opłukać twarz. Ale mi to jakoś mocno nie przeszkadzało

Jeżeli spotkam go w przyzwoitej cenie to na pewno zakupię ponownie. Jeżeli nie, to za cenę 10zł pewnie mozna coś fajniejszego dostać.

Polecam dla skóry wrażliwej

Używam tego żelu od wielu lat, gdyż nie zawiera on alkoholu i nie podrażnia mojej cery, a dzieki zawartości cynku wspomaga gojenie wyprysków. Jest przy tym niedrogi, a jego delikatny zapach mi nie przeszkadza.

Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Zwykły bubel

Jest to jeden z najgorszych produktów Garniera, z jakim się spotkałam.

Plusy:
+ Ładny zapach
+ Dobrze oczyszcza

Minusy:
- Mimo, że kosmetyk jest dla wrażliwej skóry, okropnie wysuszył mi skórę, przez co miałam ogrom pryszczy
- ściąga skórę
- niewydajny
- konsystencja zbyt lejąca się
- nie jest wart swojej ceny, jest wiele skuteczniejszych produktów i tańszych do tego

nie robi nic

Odświeża i matuje skórę, jednak czasami daje to uczucie nieprzyjemnego ściągnięcia. Nie zauważyłam oczyszczenia porów ani zredukowania produkcji sebum. Jest wydajny, stosuję go od 4 miesięcy dwa razy dziennie i dopiero się kończy. Ma przyjemny zapach i niską cenę, jest ogólnie dostępny. Osobom, które od żelu do mycia twarzy oczekują więcej niż chwilowego odświeżenia - nie polecam.

Jednak to nie to.

Żel ten nabyłam po tym, jak skończył mi się akurat Garnier "3w1".

Plusy:
- dobrze oczyszcza z makijażu.

Co do działania oczyszczającego - nie zauważyłam żadnej poprawy ani oczyszczenia.
Nie kupię go ponownie, bo prawie nic nie robi z cerą.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu

Wrócę do niego!

Kupiłam go po promocji za 9,90 i nie żałuję. Przy mojej wrażliwej i delikatnej cerze sprawdził się super. Nie wysuszał tak jak inne. Dobrze się pienił, oczyszczał i odblokował część zatkanych porów.
Konsystencja nieco za rzadka, ale wybaczam mu to.

Używam tego produktu od: 1-2miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

nie dla mnie

Ten żel nie sprawdził się ani u mnie, ani u mojej siostry. Kompletnie nic nie zrobił z moimi zaskórnikami, ma zbyt delikatne działanie... Nie jestem zadowolona z tego produktu.

PLUSY:
-ładny zapach
-nie zapchał mojej buzi

MINUSY
-nie oczyszczał dogłębnie buzi
-skóra była po jego użyciu napięta
-jest mało wydajny
-wylewał się z opakowania

Daję półtora gwiazdki za to, że nie zapchał mi mojej buzi i za zapach, który był prześliczny.

Używam tego produktu od: dwa miesiące temu

zbyt delikatny

bardzo bardzo delikatny. Niestety zbyt delikatny na to by oczyszczać twarz. Nie podrażnia, nie czuć go na twarzy,ma przyjemny zapach i fajną konsystencję, niestety nie usuwa zanieczyszczeń. Po przetarciu twarzy tonikiem (myjąc twarz wcześniej żelem) wacik miałam cały brudny z podkładu...

Używam tego produktu od: 2 tyg

Nie dla mnie

Nie podpasował mi jakoś specjalnie. Ale... od początku ;).

Opakowanie: Typowe dla Garniera - tubka. Klasyczna, zwykła, lecz poręczna. Produkt nie wycieka, choć czasem łatwo nabrać go zbyt wiele. Ale to kwestia wprawy.

Konsystencja delikatna. Czasem może i zbyt delikatna. Myślę, że żel bardziej nadaje się dla osób ze skórą, która nie błaga o natychmiastowe odświeżenie, oczyszczenie, bo jest tak tłusta. Raczej dla osób ze skórą normalną lub hmmm suchą.

Moim zdaniem żel średnio sprawdzi się dla osób o skórze tłustej, która aż się prosi o usunięcie nadmiaru sebum. Dla mnie osobiście jest on za delikatny. Myję nim twarz, jednak nie widzę wspaniałego efektu odświeżenia jak w przypadku innych produktów Garniera.

Produkt jak chyba wszystkie tej firmy nie uczulił mnie, co bardzo sobie cenię.

Cena jest przystępna. Osobiście może nie zdecydowałabym się na niego, jednak w promocji w Tesco były kiedyś 2 w cenie 1, więc skusiłam się, aby spróbować coś nowego i wróciłam ponownie do tego 3w1, bo jest dla mnie po prostu lepszy. Ten oczywiście zużyję do końca, jednak nie kupiłabym go ponownie. Po prostu nie dla mojej cery, co nie oznacza, że dla kogoś innego będzie on zły. Bardzo często złe recenzje są spowodowane tym, że produkty nadają się po prostu do innej cery.

Także polecam go osobom, które mają cerę normalną i nie wymagają od produktu drastycznego oczyszczenia, a jedynie subtelnej pielęgnacji. Lub może dla osób, które muszą uważać, z żelami zawierającymi drobinki, ponieważ ich skóra jest skłonna do podrażnień.

Wydajność produktu jest normalna. Ja kupiłam go w wakace i nadal mam troszkę w tubce, jednak już się kończy. Bardziej wydajny jest dla mnie żel 3w1. Stosuję go również do mycia dekoltu i pleców więc może dlatego szybciej się on zużywa (tzn. na pewno ;p).

Używam tego produktu od: Od wakacji
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

słaby

yy, chyba, nadaje się jedynie do zmywania makijażu.
u mnie z cerą nie robił nic - nie działał na szkodę, ale też nie poprawiał stanu skóry. wykorzystywałam go w większości do mycia szyi i dekoltu.
jeden z najgorszych żeli, jakie miałam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jestem na nie

Konsystencja- niby kremowa,ale używanie go jest nie przyjemne.Trochę ciężko go spłukać.

Działanie- nie zauważyłam żadnej poprawy stanu mojej cery.Po użyciu miałam zaczerwieniom cerę.

Trochę wysusza.

Plusem może być wydajność gdyż starczył mi na ok. 2 mies.

nie polecam

produkt co prawda przeznaczony jest do cery wrażliwej, moja cera po nim była niestety podrażniona, zaczerwieniona no i dodatkowo ją wysuszył. jestem osobą, która nigdy nie miała żadnych problemów z pryszczami. pojawia się coś na mojej twarzy baardzo rzadko. po tym żelu dostałam takiego wysypu pryszczy, jak nigdy w życiu. cała twarz była wysypana. nikomu nie polecam.