Garnier, Czysta Skóra, Żel-krem oczyszczający do cery wrażliwej

Garnier, Czysta Skóra, Żel-krem oczyszczający do cery wrażliwej

Łagodnie odblokowuje pory, antybakteryjny, do skóry wrażliwej. Jest to idealny kosmetyk do dogłębnego oczyszczania skóry bez jej podrażniania, zawiera ekstrakt z aloesu i cynk.

Jego antybakteryjna formuła eliminuje zanieczyszczenia i sebum, które mogą zatykać pory i powodować powstawanie zaskórników. Jego kremowa, aksamitna i nietłusta konsystencja oczyszcza skórę, nie wysuszając jej, oraz łagodzi nawet wrażliwą skórę.

Cena: ok. 13zł / 150ml

/s/

A szkoda..

niestety produkt ten mnie uczulił.
A szkoda, bo lubię produkty garniera do cery trądzikowej. Jego brat bliźniak- 3 w jednym mnie nie uczulił, niestety po użyciu zelu- kremu mam cala spieczoną na czerwono twarz.
Gwiazdkę daje za konsystencję, fajna kremowa, fajnie masuje sie buzię, ja osobiście lubie takie mazidła.
Ze zmyciem jest faktycznie ciężko, ale czego się nie robi dla efektów.
NA temat oczyszczania, działania czy innych kwestii nie mogę się wypowiedzieć gdyż użyłam tego produktu tylko dwa razy.

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: dwa razy użyłam

nie dla mnie

Lubię kosmetyki z tej serii, ale ten jest wyjątkowo słaby. Ma jakąś taką dziwną konsystencję, jakby tłustą, glutowatą, ciężko go rozprowadzić po skórze, a potem zmyć. Nie zauważyłam właściwości czyszczących czy odblokowujących pory (dużo lepiej spisują się płatki z tej serii), za to wysuszające owszem, aż za bardzo. Do suchej skóry z zaskórnikami nie nadaje się zupełnie, nawet krem nawilżający z tej serii nie niweluje tej suchości po użyciu tego żelu.

Ilość zużytych opakowań: jedno, nieskończone, oddałam mamie, która ma tłustą cerę

Na tak ;)

Kupuję go ze względu na to, iż z tych drogeryjnych tylko ten nie wysusza mi twarzy.
Jeżeli chodzi o jego właściowści oczyszczające itd. to szału raczej nie robi, ale też nie zauważyłam, aby pogarszał stan mojej cery.
Zapach w ogóle mi nie przeszkadza ;). Ewentualnie konsystencja, ponieważ mogłaby być trochę gęstsza.
Drugim minusem jest cena...zwykle kupuje go za okolo 16/17 zł. Kiedyś był tańszy,dlatego mnie to trochę razi.

Tak czy owak polecam spróbować. Ja od dłuższego czasu się z nim nie rozstaje.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: sporo...

kiepski

Zdecydowanie to nie jest kosmetyk dla mnie... Pisze, że jest dla cery wrażliwej, a bardzo podrażniał! Skóra po nim była sucha, ściągnięta i się łuszczyła. Zaraz po użyciu musiałam nakładać jakiś krem nawilżający.
Konsystencja kremu jest przyjemna lecz mimo to więcej go nie kupie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

nic specjalnego ...

żel -krem do mycia twarzy:
+ na początki może wydawać się fajny - natomiast przy końcu opakowania już pierwszego i dalszego używania ewidentnie wysusza skórę- nawet tę która wcześniej była tłusta!!!
- nie zauważyłam by likwidował krostki -NIE!!!
- OGÓLNIE: NIC SPECJALNEGO !!!

Używam tego produktu od: dawno temu go uzyłam.
Ilość zużytych opakowań: dwa

przecietny

Żel jest sredni, dobrze oczyszcza, ale kiepsko sie pieni, co prawda jest wydajny przy tym,
najgorsze w nim jest ten okropny zapach, jakby chemiczny swiezy ogorek, ktorego nie nawidze z reszta, i jest za drogi wg mnie
raczej nie polecam, bo mozna dostac tansze odpowioedniki z lepszymi rezultatami

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

Makabra.

kiedyś zostawiłam go na 10 min na twarzy i po zmyciu miałam całą czerwoną, swędzącą i podrażnioną a jest on dla cery wrażliwej. nie zauważyłam żeby co kolwiek robił z moją twarzą.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Śmierdzący nic-nie-rób

Żel zakupiłam, gdyż byłam zadowolona z działania kremu matującego z tej samej serii. Uznałam, że będzie idealny do mycia twarzy rano, kiedy po nocy nie potrzebuję aż tak dogłębnego oczyszczenia.

Liczyłam, że będzie łagodny, że zmyje nocne koszmary...

Okazało się, iż :

Żel strasznie śmierdzi, chemiczny zapach okropnie mnie denerwuje - dziwne, gdyż produkt ma być przeznaczony do cery wrażliwej i nie powinien być perfumowany.

Oczyszcza? Nie... Brakuje mi uczucia świeżości. Efekt podobny do umycia twarzy wodą z kranu.

Kiepsko się pieni.

Cena niezbyt atrakcyjna, a opakowanie nieporęczne, ciężko dozować ilość żelu, zazwyczaj po prostu leje się po umywalce w niekontrolowany sposób.
Ponadto stan mojej skóry strasznie się pogorszył. Żel bardzo wysuszył moją twarz.

Wysuszył, nie oczyścił, śmierdzi.

Katastrofa. Totalna chemia...

Nic nie zdziałał

Używałam go pare lat temu i postanowiłam spróbować go panownie. Nic nie zdziałał. Nie wyżądził szkód, ale nie poprawił też stanu mojej cery. Troche drażni oczy. Nie skusze się na niego więcej.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

OK

Nie myję twarzy wodą, ale kupuję ten żel regularnie do mycia ciała i w tym sprawuje się dobrze. Dla mnie najważniejsze jest, że nie zawiera parabenów. Ma fajną konsystencję i przyjemny delikatny zapach. Skórę mam po nim odświeżoną, nie wysuszoną, długo nie przetłuszczoną. Polecam do ciała jeśli ktoś ma dość tych wszystkich quasi-perfumiarskich "luksusowych" żeli i płynów do mycia ciała "prawdziwej kobiety".

Używam tego produktu od: początku lata 2010
Ilość zużytych opakowań: kilka (nie liczę)

Jakość cery +

Jest to pierwszy produkt tego typu, którego używam.
W sumie - jestem raczej zadowolona. Wydaje mi się, że warunkiem sukcesu jest systematyczność i konsekwencja w stosowaniu tego preparatu (stosuję 2 x dziennie).
Cerę mam mieszaną i wrażliwą; nie potrafiłam sobie poradzić ze strefą T (wypryski, przetłuszczenie, świecenie, przebarwienia).

Działa:

oczyszcza,
ogranicza wydzielanie sebum,
ogranicza tworzenie się wszelakiego rodzaju blokad w porach,
wygładza,
zwęża pory,
podwyższa estetyczną jakość cery.

Po umyciu lekko ściąga skórę, lekko wysusza.

Jest wydajny, o zapachu jakby lekko ogórkowym.

Oczywiście nie jest w stanie całkowicie powstrzymać fizjologii i procesów metabolicznych skóry.

PS

Odejmuję gwiazdkę, gdyż ostatnio znowu mi się pogorszyło. Jednak i tak jest lepiej niż przed stosowaniem. Może kupię teraz bliźniaczy, ale silniejszy, preparat Garniera.

Używam tego produktu od: ?
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

Dobry

Jak dla mnie w sam raz, bo mam cerę mieszaną.
Ładnie pachnie, dobrze się pieni, świetnie oczyszcza, nie podrażnia, ale lepiej używać kremu dobrze nawilżającego po nim, bo moje suche policzki lekko wysusza.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy