Artdeco, Pure Minerals, Mineral Powder Foundation (Podkład mineralny w pudrze)

Artdeco, Pure Minerals, Mineral Powder Foundation (Podkład mineralny w pudrze)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Hebe
Kategoria
Marka

Połączenie właściwości kryjących klasycznego podkładu i jedwabiście matującej formuły pudru sypkiego.
- Zawiera wysokiej jakości kompleks minerałów: cynku i magnezu.
- Przeznaczony do wszystkich typów cery - od wrażliwej do tłustej.
- Sprawia, że cera wygląda perfekcyjnie gładko, naturalnie świeżo i promiennie.
- Nie zatyka porów.Bez talku, wosków i olejków.
- Dwutlenek tytanu i tlenek cynku chroni skórę przed promieniami UVA i UVB.
- Nie perfumowany.
Powinien być aplikowany specjalnym pędzlem typu kabuki Artdeco `Powder Brush for Mineral Powder Foundation` lub `Premium Powder Brush for Mineral Powder Foundation`.

sypkie
ujednolicające
Krycie
lekkie
w słoiczku

koszmarek

Nie sadzilam, ze podklad w formie badz co badz proszku moze byc tak tlusty. Efekt jakby sie oblac farba do scian. Wyglada sie calkowicie teatralnie i nienaturalnie. Po jakims czasie zaczyna splywac z twarzy i uwydatnia wszelkie niedoskonalosci. Do tego zapycha pory. Na plus dodam rozsadne kolory i dobre krycie, nie tworzy tez plam. Niestety efekt jest nie da przyjecia, szczegolnie za ta cene.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: wciaz 1

całkiem fajny

To moj pierwszy podkład mineralny.Musze powiedziec, ze spotkała mnie miła niespodzianka.Podkład swietnie nadaje sie do mojej mieszanej cery.Dobrze sie go nakłada (używam pedzla EDM), nie tworzy maski, nie zatyka porów, trwa w nienaruszonym stanie cały dzien, swietnie kryje niedoskonałosci.
Jedyne moje zastrzezenie to kolorystyka.Nawet najjasniejsze odcienie, dla mojej porcelanowej cery, sa zbyt ciemne:(Jesli wiec Artdeco rozszerzy game kolorów kupie znów.Jednak teraz musze szukac dalej.

Używam tego produktu od:miesiąca

swietny

Na poczatku bylam sceptycznie nastawiona. Podklad... sypki... jak on sobie poradzi z moja mieszana cera.
Sprobowalam i zostalam pozytywnie zaskoczona :)

Swietnie kryje, latwo sie naklada. Matuje i nadaje buzi ladny wyglad. Jak dla mnie idealny na codzien, do lekkiego makijazu.

Jedyne do czego sie przyczepie to brak jakiejs zatyczki albo czegos co trzymaloby podklad tam gdzie powinien byc. Przechowywac trzeba w poziomie, inaczej przelatuje wszystko przez dziurki.

Używam tego produktu od:miesieca

Rewelacyjny !!

Świetnie kryje - efekt zależy od naniesionej ilości,
nie pozostawia maski - twarz wygląda świeżo i naturalnie
zdecydowanie poprawiła mi się cera - nie zapycha porów skóra oddycha, jednocześnie wcieranie pędzlem kabuki daje efekt peelingu, nie pojawiają się już krostki ani zaskórniki :)
można używać go jako korektora na niedoskonałości - wystarczy nanieść go małym zwilżonym pędzelkiem,
zapewnia dobry wygląd skóry przez cały dzień

Jestem bardzo zadowolona, planuje ponowny zakup.
Polecam!

NAJLEPSZY PODKŁAD !!!

Podkład jakiego szukałam i pozostane jemu wierna :) mam cerę mieszaną, szybko zaczynała się świecić a różnego rodzaju fluidy w płynie zatykały mi pory i stale pojawiały sięj akieś niespodzianki do teraz.
Podkład ten:
- nie zatyka porów !!!, używam od miesiąca a moja skóra jest naprawdę idealna bez niespodzianek
- łatwo się nakłada
- nie tworzy maski
- długo trzyma się na twarzy i nie spływa
- ładne aksamitne wykończenie, nie trzeba stosować pudru ewentualnie po paru godzinach jakieś poprawki.
Chcę sobie jeszcze kupić puder w kamieniu też artdeco mineralny. Wydajny.Cena dość wysoka ale wart.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

jestem na tak

Kupiłam ze względu na skład: faktycznie bez talku, miki, dużej ilości tlenków. Miałam problem z doborem koloru - są dość ciemne, jak dla Europejek, mam 4 - soft beige, ciut za pomarańczowy, kolor jaśnieszy jest z kolei za blady. Miałam też problem z nałożeniem - używałam pędzla kabuki do podkładu mineralnego Isadory i wydawało mi się to dziecinnie proste. Tu już tak nie było, potrzebowałam tygodnia, by dojść do wprawy w stopniowaniu kolejnych warstw i kryciu (zbyt duża ilość pyłku nałożona na twarz, ładnie kryje, ale daje efekt maski, rozświetlenie jest zbyt intensywne, nachalne). Bywa, że wchodzi w pory, warzy się. O matowieniu można zapomnieć. Dopiero domieszka dry flo spowodowała, że jest przyjemniejszy w stosowaniu. Wydaje mi się, że faktycznie poprawia stan cery, choć początkowo mnie wysuszył.

Opakowanie klasyczne - pojemniczek z dziurkowanym wieczkiem, raczej nie przewidziano go w damskim bagażu, musi być trzymany w poziomie, inaczej podkład wysypie się do wieczka. Przydalaby się jakaś zatyczka. Dość drogi w stosunku do pojemości.

05.11.2008 - postanowiłam jednak wyżej ocenić ten podkład. Co prawda solo mi nieodpowiada, mieszam ciągle z dry flo, ale po umiejetnym nałożeniu efekt jest wręcz idelany - twarz wydaje się satynowa, delikatna, wypoczęta. Zauważyłam, że świetnie działa na skórę - zero nowych niespodzianek (w mieszance z dry flo nie wysusza). Jestem na TAK.

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: tygodnia

moje podkładowe KWC. XD

Używam tego produktu od dwóch tygodni. Zauważyłam poprawę stanu skóry. Zmniejszyła się ilość niespodzianek. Krycie absolutnie mi odpowiada. Można samodzielnie stopniować krycie-od niewielkiego do średniego. Nie lubię miec na twarzy maski i dlatego średnie krycie mi odpowada. Ewentualne zaczerwienienia kryję korektorem po nałożeniu artdeco. Cera wygląda naturalnie, koloryt jest ujednolicony. Zapychania porów nie ma-mniejsze kłopoty z cerą.
Łatwe nałożenie podkładu-ja nakładam pędzlem kabuki z sephory.
Kolor idealnie dobrany-04.
Wydajny.
Do trwałości nie mogę się przyczepić. Po caaaałym dniu biegania z jednych zajęć na drugie ma prawo się trochę zetrzeć. Ale nadal nie jest źle.

nie znajduję minusów.
no może... na siłę znajdę jeden. Podkreśla suche skórki. Ale znalazłam na to sposób-nakładam na lekki krem nawilżający. I jest rewelacyjnie. :)

Obym nie musiała zmieniać mu not po dłuższym czasie używania... Póki co nadaję mu tytuł mojego podkładowego KWC. :)

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1szego

:-)

Absolutnie doskonały. Mam tłustą cerę z widocznymi porami, zatem podkłady o zbyt lekkiej konsystencji, tzw płynne absolutnie mi nie odpowiadają. Ten jest wprost idealny, makijaż zajmuje mi chwilę, nie ma mowy o jakichś "niedoróbkach", bardzo ładnie kryje a jesnocześnie nie zbiera się w porach. Owszem nie ma właściwości matujących ale jeśli wspomoże się go kremem matującym i bazą to efekt jest bardzo dobry. Do tego jest niezwykle wydajny. Dla mnie nie ma lepszego podkładu. Szkoda tylko że ma tak małą gamę kolorystyczną.

godne polecenia

jestem bardzo zadowolona z tego produktu:))
świetnie matuje , kryje niedoskonałości( ja nie mam cery z problemami więc nie mam też za bardzo co ukrywac czasami jakaś krostka:)) można go nałożyć mniej lub wiecej zależy od efektu jaki chcemy uzyskać. raz może być tylko lekkim pudrem a raz kryjącym podkładem. trzyma się bardzo długo nawet podczas gorącego dnia( wypróbowałam go stojąc w pełnym słońcu.) bardzo fajnie nawilża:) nie mam wrażenia ,że mam na buzi pełen makijaż ,ponieważ jest bardzo\ lekki. dobry produkt na lato( na codzień można używać kremu tonującego w końcu mamy lato:)),ale na wyjście polecam ten puder!!!,

Używam tego produktu od:1 miesiąc

ciezko powiedziec

bardzo mieszane uczucia.. na bezproblemowej cerze wyglada ladnie przykrywa co ma przykryc ujednolica wygladza matuje. ale na cerze z zaczerwienieniami niespodziankami juz wyglada gorzej trzeba go dokladnie nalozyc zeby przykryc te niedoskonoalosci przez co duzo i tworzy sie maska. nalozony bez kremu nawilzajacego podkresla suche skorki nalozony na krem po niedlugim czasie twarz sie swieci i trzeba go poprawiac.trzyma sie bardzo krotko.nie wiem co o nim myslec... niby zdrowy i to trzyma mnie zeby nie dac mu jednej gwiazdki. Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: