Emolium, Emulsja do ciała (stara wersja)

Emolium, Emulsja do ciała (stara wersja)

Codzienna pielęgnacja skóry: suchej i bardzo suchej, podrażnionej, szorstkiej, atopowej. Preparat jest odpowiedni do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt powyżej 1. miesiąca życia. Otrzymał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
W 2015 roku została zastąpiona nową wersją - bez parabenów, którą można stosować u niemowląt już od 1. dnia życia.

super

Stoi w łazience i słuzy całej rodzinie , mąż stosuje po goleniu , ja na całe ciało jako mega nawilżacz, dzieci po kąpieli traktuję codziennie tym specyfikiem , wszyscy są bardzo zadowoleni, , jest nie tłusta, błyskawicznie się wchłania i pozostawia skórę gładziusieńka , nie pachnie więc miłośniczkom zapaszystych mazideł, może tego brakować polecam bo warto a cena suuper i ta pompka brawooooooo :-)

Używam tego produktu od:pół roku

Bardzo dobry nawilżacz

Emulsja ta jest bezzapachowa, nie jest zbyt gęsta, łatwo wsmarować ją w skórę. Pompka znacznie ułatwia jej stosowanie i utrzymanie opakowania w czystości. Najczęściej używam jej na dłonie i łydki, bo to jedyne miejsca, które muszę często nawlżać.

Zaznaczyłam, że kupię ją ponownie, ale trudno mi powiedzieć kiedy opróżnie taką ogromną butlę. :) Jak dla mnie jest wydajna i zdecydowanie warta swojej ceny.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, bardzo wydajna

swietna cena za super pomoc

emoiium jest przeswietne, nie mialam tak wspaniale radzącego sobie z suchościa skóry preparatu. zawsze jest ze mna, bo nawet latem na noc musze sie tym nasmarowac.
a przy dzikiej klimie w pracy problem suchosci mialam taki, ze ledwo moglam dojechac do domu, tak mnie swedziala skora, czulam sie jak debil co najmniej, ze sie drapie jak opetana. od kiedy uzywam emolium, tego problemu nie ma, bo nawilzenie i odzywienie pozostaje na skorze przez dlugi czas.
polecam baaaardzo wszystkim nie radzącym juz sobie z sucha skora- ulga natychmiastowa!
cena swietna jak na super pomagający produkt z apteki.

Używam tego produktu od:pol roku albo troche dluzej
Ilość zużytych opakowań:pogubilam sie w liczeniu

*rewelacja*

Emulsja do ciała Emolium jest doskonała do stosowania dla każdego. W moim przypadku sprawdziła się zarówno na mnie - jestem strasznym alergiekiem, jak i na moim 1,5 rocznym synku. Okazało się. że oliwka nie jest w stanie w pełni nawilżyć jego skóry. Emoilum jest bezzapachowa, błyskawicznie się wchłania, bez pozostawiania tłustego filmu na skórze. Nie muszę czekać, aż się wchłonie - w przypadku dziecka jest to rewelacja. No i oczywiście nie lepi się. Świetnie nawilża na długie godziny - nie zawsze mogę zastosować ją rano, ciężko pogodzić życie rodzinne i pracę - wie to każda mama ;)) Wygładza i delikatnie ujędrnia moją skórę. Emulsja jest wydajna, no i ma atrakcyjną cenę, wszystko to wpływa na moją super ocenę. Polecam!!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

tak

Cała seria zasługuje na wyróżnienie. Docenią wszyscy, którzy mają problemy ze zbyt wrażliwą i atopowa skórą, dla cery "normalnej" mogą być zbyt ciężkie. Polecam także emulsję pod prysznic - świetna pod prysznic po zajęciach na basenie.

Używam tego produktu od:roku

Świetny!

Naprawdę bardzo porządny produkt i na pewno na długo zagości na mojej półce. Po prostu świetnie działa. Bravo! Jak dla mnie jego działanie przewyższyło xerialine. Na początku przeszkadzał mi zapach ale już się przyzwyczaiłam. Bardzo łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. Pozostawia satynowy, delikatny film a nie tłustą powłokę. No i jest wydajny. Polecam!

Naprawdę godny polecenia

Z powodu używania rożnego rodzaju leków na wypryski, miałam bardzo przesuszoną skorę (głównie na plecach) co pogarszało jeszcze bardziej jej stan. Moja dermatolog poleciła mi mleczko do ciała innej firmy,ale chwilowo zabrakło go w aptece i postanowiłam kupic zamiast niego emolium.Nie zawiodłam się. Dzięki tej emulsji mam teraz gładka i nawilżoną skórę, bez nowych "problemów". oczywiście trzeba ją stosować systematycznie i nie oczekiwać cudów z dnia na dzień.
Dodatkowym atutem jest wydajność i lekka konsystencja.

Używam tego produktu od:pół roku