Ziaja, BioBalans, Krem normalizujący przeciw zmarszczkom

Ziaja, BioBalans, Krem normalizujący przeciw zmarszczkom

Krem normalizujący do skóry tłustej i mieszanej.
Sebum Control - Normaseb z witaminami B6 i H oraz aminokwasami:
- Reguluje wydzielanie sebum w zależności od potrzeb różnych partii skóry.
- Utrzymuje natłuszczenie skóry na poziomie cery normalnej.
- Normalizuje pracę gruczołów łojowych
Efekt Anti-aging - alga Pelvetia o aktywności DHEA, AHA - alfa-hydroksykwasy - kwas jabłkowy i cytrynowy:
- Wspomaga odnowę komórkową, wzmacnia włókna kolagenu i elastyny.
- Skutecznie wygładza zmarszczki.
- Zapobiega fotostarzeniu skóry.

gwiazda stajni Ziaja !!!

Skóra wrażliwa, sklonna do podrażnien, zaskórników, a której (o zgrozo ;)) przy przesuszeniu widać lekkie zmarszczki, po zaaplikowaniu kremiku niepozornego i taniusiego jest przeszczęśliwa!! Gładsza się robi (może to kwasy, a może algi), pory się nie zapychają, nie świeci się rano i ona (skóra moja) i ja :) jesteśmy szczęśliwe. A pomyśleć, że kupiłam ją w chwili słabości na zasadzie - 8 złotych, najwyżej będzie do stóp ;)).
Polecam, bo jakość jest godna górnej półki kosmetycznej, czyli sięga gwiazd, albo kremów kilkunastokronie droższych, przez gwiazdy reklamowane :)

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

zakochałam się, mój KWC

Od samego początku stosowania tego kremu nie mogę wyjść z podziwu, jak kosmetyk za 8 zł może powodować takie efekty! Mam mieszaną, wrażliwą skórę i bardzo ciężko było mi znaleźć krem na noc, który by nie przetłuszczał strefy T i nie wysuszał policzków, a jednocześnie nie był produktem dla nastolatek.
Nie byłam przekonana do kremów do twarzy Ziai, bo wszystkie inne są strasznie tłuste, a dodatkowego świecenia mi naprawdę nie trzeba. a tu proszę:

+ świetne nawilżanie i wygładzanie
+ zwężenie porów
+ zmniejszenie ilości wydzielanego sebum
+ po oczyszczeniu twarzy z zaskórników bardzo długie utrzymywanie efektów
+ delikatne złuszczanie i rozjaśnienie cery
+ niska cena i duża wydajność kosmetyku
+ zwiększenie napięcia skóry, a przez to delikatne wygładzenie powierzchownych zmarszczek
+ nie powoduje wysuszenia skory i nieprzyjemnego ściągania

wad nie widzę :) stosuję z innymi produktami z linii BioBalans - mam dodatkowo rogowacenie okołomieszkowe, ale po kuracji tą linią moja buzia jest gładziutka i promienna!

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

przeciwieństwo kremu na dzień

Używałam go razem z kremem na dzień i porównanie jest zaskakujące - bałam się, że po stosowaniu kremu na noc będę wstawać rano świecąca, tłusta, z uczuciem bycia brudną i z pozapychanymi porami. A tu pełne zaskoczenie! Rano miałam matową, mięciutką, przyjemną i czystą skórę! Efekt utrzymywał się dopóki nie użyłam kremu na dzień, więc po jakimś czasie tamten odstawiłam, a zaczęłam używać tylko tego na noc. Byłam z niego bardzo zadowolona, do fantastycznego działania ma jeszcze przyjemny zapach i jest bardzo wydajny. A cena to po prostu bajka!
Nie wiem, czy go jeszcze kupię, bo lubię eksperymentować z nowościami, ale bardzo możliwe, że kiedyś do niego wrócę ;)

Używam tego produktu od: niecały rok

godny polecenia

Potrzebowałam zwykłego,nawilżającego kremu. Mam cere tłustą z tendencją do trądziku i trudno mi dobrać taki po którym moja twarz by się nie świeciła. Kupując ten krem,pomyślałam sobie że za taką cenę raczej za wiele oczekiwać nie mogę... a jednak:
+twarz jest bardzo miła w dotyku,odpowiednio nawilżona a przy tym nie świeci,nawet gdy miałam go na sobie całą noc
+bardzo tani
Krem faktycznie zawiera kwasy,bo przy pierwszym smarowaniu piekła mnie twarz i zrobiła się lekko zaczerwieniona. Potem już na szczęście tego nie było.
Jeśli chodzi o efekt przeciwzmarszkowy to nie wiem,jeszcze nie mam zmarszczek:)

jestem zadowolona

Bardzo dobry kremik, zwłaszcza jak na taką cenę. Faktycznie "normalizuje" - od kiedy go stosuję, moja skóra widocznie mniej się przetłuszcza. Dobrze nawilża, nie zapycha. Co do działania przeciwzmarszczkowego trudno mi się wypowiadać - zanim zaczęłam go stosować nie miałam żadnych zmarszczek i teraz również ich nie mam.

trochę zawiódł

Kupiłam go bo inne wizażanki pisały, że krem normalizuje wydzielanie sebum, ja na to też liczyłam, ale się przeliczyłam. Krem owszem dobrze nawilża, ale nie radzi sobie kompletnie z tym moim okropnym sebum. Chwilę po zastosowaniu twarz się nie błyszczy, nawet lekko matuje, ale nim upłynie godzina twarz jest pokryta sebum. Widocznie zawarta w nim witamina B6, która ma zmniejszyć wydzielanie sebum nie działa. Na początku stosowania, czyli po jakimś tygodniu trochę mnie wysypało, czego się spodziewałam, teraz także czasem mi coś wyskoczy, więc być może zapycha. Sam krem ma lekką konsystencję i nawet ładny zapach i jest wydajny, ale to za mało. Należy mu się 2+, ale że nie ma połówek to dostaje ode mnie 2. Drugi raz go nie kupię, bo celu w postaci mniejszej ilości sebum z nim nie osiągnęłam.

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Za ta cene naprawde warto!

Krem jest naprawde porzadny. Spelnia swoje obietnice. Wyraznie wygladzil mi cere. Oczywiscie nie mozna go porownywac z profesjonalnymi lub chociazby aptecznymi kremami z duza zawartoscia kwasow, ale jako produkt drogeryjny z niskiej polki jest naprawde bardzo dobry. Mimo iz kwas cytrynowy w skladzie jest na dalekiej pozycji...to twarz mam zdecydowanie wygladzona i jakas taka promienna odkad uzywam tego kremu.

Używam tego produktu od: miesiaca

Zdecydownaie polecam:)

Krem ma świetną konsystencje-gęstą, ale lekką, ma przyjemny zapach-trudny do zidentyfikowania, nie intensywny.
Jest to krem przeznaczony na noc więc nie matuje-bo nie musi spełniać takiego zadania.
Krem zawiera delikatne kwasy i jak najbardziej ich działanie jest widoczne:) po krótkim czasie stosowania spowodował u mnie nasilenie krostek-ale wiem ze tak może być wiec nie odstawiłam go i teraz jestem bardzo zadowolona z mojej buzi! Jest zdecydowanie gładsza, delikatniejsza i przede wszystkim moja zmora-wągry już prawie nie istnieją:D
Właściwości nawilżające-jak dla mnie idealne-moja mieszana cera jest zrównoważona-rano twarz nie jest ani ściągnięta,ani nie tłusta-a promienna:)
Co do działania przeciwzmarszczkowego-nie mam jeszcze zmarszczek więc nie ocenię.
Do tego jest bardzo wydajny, opakowanie zgrabne, estetyczne, a cena (zapłaciłam ok.8zł) w stosunku do działania jest nie adekwatna;)więc z czystym sumieniem przyznaje mu tytuł kWC!

Ilość zużytych opakowań :kończę 1

Nie polecam

Jest wydajny i to jest jego jedynym plusem. Słabo nawilża, słabo matuje, drobnych zmarszczek nie wygładza a ponadto nabawiłam się po nim nieciekawych niespodzianek w postaci krostek! Zdecydowane NIE!Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Świetny

Świetny kremik, używam go przede wszystkim na noc. Rewelacyjnie nawilża, nie powodując przetłuszczenia i świecenia się skóry, dzieki kwasom AHA świetnie radzi sobie z nadmiernym rogowaceniem naskóra dzięki czemu:
- pory nie są zapchane
- usuwa suchy i martwy naskórek
Nie powoduje podrażnień, nie szczypie. Bardzo fajny kremik o przemyślanym doborze naturalnych składników. WYDAJNY!

Używam tego produktu od: 5 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 !

Świetny :)

Kupiłam zachęcona efektem przeciwzmarszczkowym :-p Chociaż,czy naprawdę tak działa dowiem się pewnie dopiero za kilka lat ;) Także jeżeli chodzi tego typu obietnice producenta,to trudno na razie cokolwiek powiedzieć :)
Jeśli chodzi o to,co widać już teraz:
+nie miałam jakiś specjalnych problemów z cerą,ale teraz nie mam ich już wogóle ;)
+krem nawilża i matuje (nie jak niektóre matując-wysusza).Skóra jest gładka,miękka,przyjemna w dotyku i się nie świeci
+spora pojemność za niską cenę-również go sobie nie żałuję,używam i na dzień,i na noc
+ładny zapach
+super konsystencja-lekka,szybko się wchłania
To chyba wszystko na temat plusów :) Ewentualne minusy natury technicznej:
-te tubki są twarde,na koniec ciężko jest wydobyć resztki kosmetyku
-miałam na początku małe problemy z dostaniem go,ale teraz czasami na niego trafam,więc może już nie będzie z tym trudnosci ;)
Ogólnie-jak najbardziej polecam :)