BeneFit, BADgal Lash (Tusz pogrubiajacy)

BeneFit, BADgal Lash (Tusz pogrubiajacy)

Pojemność 8,5 ml

BADgal dziewczyn odważnych, które lubią mocno, wyraźnie i zdecydowanie podkreślać rzęsy intensywnie czarna maskara oraz wyglądać niegrzecznie. Bardzo czarny tusz z dużą szczoteczka pomoże nam uzyskać "bad look".

średni

Skusiłam się na niego po recenzji wizażystki w Sephorze, która stwierdziła, że będzie idealny dla moich marnych rzęs. Spodobała mi się szczoteczka, jest duża, tusz jej nie obkleja, przez co można się szybko pomalować, nie brudząc wszystkie dookoła. Nie skleja rzęs i ma ładny kolor, łatwo się zmywa. Po miesiącu użytkowania nie zasycha, czego nie można np powiedzieć o tuszach Lancome. Ale to są jedyne plusy tego kosmetyku. Miałam mieć rzęsy niegrzecznej dziewczynki (wg recenzji) a mam zwykłe, krótkie, delikatnie pogrubione. Spodziewałam się lepszego produktu za tą cenę.

nie powala

Używam go od około miesiąca.
Zdecydowanym minusem jest to, że ma duże skłonności do osypywania się.
Na początku myślałam, że nie poradzę sobię z tak dużą szczoteczką, ale już nauczyłam się nią posługiwać i nawet ją polubiłam- ładnie rozczesuje, delikatnie pogrubia, i co najważniejsze, nie skleja.
Gdyby nie to osypywanie, bez niczego zapłaciłabym za nią tyle, ile życzą sobie w Sephorze. Ale tusz się osypuje, więc zabieram gwiazdkę za to i za cenę nieadekwatną do jakości.

tusz pandujący

Ten tusz robi piękną pandę. Cudne podkówki upstrzone gdzieniegdzie okruszkami wyschniętego tuszu. Prawdziwy Bad Look.

Początkowo bardzo rzadki, pokrywa rzęsy cieniutką warstwą koloru, dość dobrze rozczesuje. Efekt jak po hennie.
Gęstnieje z dnia na dzień. Po około tygodniu można uzyskać efekt lekkiego pogrubienia. Potem pięknych pajęczych nóżek. Po 3-4 tygodniach od pierwszego użycia tusz jest wyschnięty na wiór i nadaje się tylko do wyrzucenia.

Używam tego produktu od: używałam przez 3-4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1?

Nie jest dla mnie.

Tusz zupełnie nie przypadl mi do gustu..Wielka szczotka - mały efekt..
BADgal zupełnie nic nie robił z moimi rzęsami..niestety.
Na dodatek pozostawiał grudki , których nieznoszę!
Skusiłam się na niego gdyż w swoim czasie był nowością.Nie był to trafny wybór :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Okropieństwo

Fakt, to mój pierwszy tusz z wyższej półki i po pierwszym użyciu byłam zachwycona, choć szczoteczka jest ogromna, i trzeba się nauczyć jej używać. Dobrze wydłuża, rozdziela i podkręca. Lubię teatralny wygląd, a ten tusz prawie spełnia moje oczekiwania, ale to jeszcze nie jest mój KWC. Będę szukać dalej.
Nie okrusza się, skleja jeśli się nałoży go zbyt dużo. Trzeba go używać z umiarem.Używam tego produktu od:miesiąca

edit po 3 miesiacach użytkowania
Tusz mi wysechł po 2 miesiącach, nic nie pomogło. Jest do wyrzucenia. To jest dla mnie niedopuszczalne bym tyle dała za tusz i cieszyła się nim tak krótko! Fakt, na początku jest świetny-efekt teatralny, ale jest zdecydowanie za gęsty i zbyt szybko wysycha.

Nie polecam

bad look

Zdecydowanie nie polecam tego tuszu nikomu- nawet wrogom. Nic nie robi z rzęsami- jest na nich praktycznie niewidoczny (lepiej wyglądam z rzęsami pociągniętymi odżywką). Po kilku godzinach za to jest widoczny na twarzy- pod oczami robią się sińce mimo, że nie trę oczu- to pierwszy tusz po jakim mi się to zdarzało. Na szczęście miałam go jako gratis- dodatek do gazety bo gdybym wydała na niego 20 funtów to byłabym nieźle wkurzona. Temu tuszowi mówimy zdecydowane NIE.

Używam tego produktu od: Używałam w wakacje
Ilość zużytych opakowań:1 miniatura

Hmmm..

Zawsze kupuje tusze wodoodporne, tylko im ufam, bo pogoda w Anglii wiadomo jaka jest :]
Tusz był dodatkiem do gazety dlatego tez stałam się jego posiadaczka.
mam cienkie i krótkie rzęsy i ciężko je ogólnie podkreślić. temu tuszowi nawet to się udało, bo troszkę bardziej ciemniejsze i wyraźniejsze. No i nie posklejane. Tusz się nie kruszy i bardzo dłuuugo się trzyma. No i nawet mżawce daje rade :D
niestety efekty nie są powalające, więc raczej go już nie kupie :p:

Używam tego produktu od: 2 czy 3 miesięcy

cienizna

dla mnie zupełna porażka

-skleja rzęsy, po pomalowaniu pozostaje efekt posiadania 4 -grubych rzęs na powiece
-zostawia grudki
-kruszy się
-za gęsty
-a już na pewno niewart swojej ceny

Plusów nie ma żadnych

Używam tego produktu od:1 rok

masakryczna!!!!

Nie upieralam sie, zeby uzyc tej maskary wiecej niz raz. Bad look - rzesy pokryte grudkami. Tusz jest za suchy i za gesty, szczoteczka za duza, zmylam zaraz po nalozeniu. Masakra! Nie polecam, pieniadze wyrzucone w bloto, tusz wyladowal w koszu.

Używam tego produktu od: czerwiec 2009
Ilość zużytych opakowań: 1x

Rozczarowanie

BadGal, dobre sobie :] Ten tusz nie robi nic, nie pogrubia, nie wydłuża, nie podkręca, no może lekko przyciemnia. Nie ma mowy żebym osiągnęła nim oko złej dziewczynki. No chyba, że po tym jak już się rozmaże ( żywotność 2 h max.)wygladam jak Amy Winehouse po przejściach - wypisz, wymaluj zła dziewczynka :D Po wielkiej szczocie spodziewałam się cudów, te jednak nie nastapiły. Tusz jest suchy i lubi się kruszyć, efekt pandy murowany. Trwałość do bani, zero efektów, pieniądze wyrzucone w błoto.
Jedna gwiazdka więcej za to, że znalazłam zastosowanie zastępcze :D Rozczesuję nim rzęsy po pomalowaniu innym tuszem i w takiej roli się sprawdza :)

Używam tego produktu od: byłam uparta i próbowałam tydzień
Ilość zużytych opakowań: pierwsze leży w kosmetyczce

BEZNADZIEJA

Moze ja nie umiem sie nim umalować, moze to moja wina, ale ten tusz jest beznadziejny, daje zero efektu, pieniadze wyrzucone w błoto:(

Nie polecam

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:w tr.1

nie wart swojej ceny

Zdecydowanie zgadzam sie z opinia poprzedniczki....nie wart zainteresowania...w kazdym razie nie dla mnie:((
Skusila mnie marka owego tuszu i szczoteczka... ale poza tym wieeeelkie rozczarowanie. Owszem wydluza, nie skleja rzes, ale...no wlasnie i tutaj moge wymieniac...po kilku, a dokladnie po ok 3-4 godz. tusz jakby zanika, rozmazuje sie tworzac efekt "pandy":((. Aha no i ten kolor...niby czarny, a jednak jakis taki...nie nasycony, jak dla mnie brunetki z raczej srednia oprawa oczu zbyt wyblakly, poprostu nijaki.
Jak za ta cene( a nawet odrobine nizsza) mozna znalezsc lepszy tusz!!!

Używam tego produktu od:ok. 1mca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1ego i zdecydowanie ostatniego!!!