Glam Shop, Glambrush, T100 (Pędzel do pudru)

Glam Shop, Glambrush, T100 (Pędzel do pudru)

Syntetyczny, duży, bardzo miękki pędzel do pudru. całkowita długość pędzla ok. 20,5 cm długość włosia ok. 5 cm

pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4

Opinia pędzlowego laika

Słabo się znam, bo tylko tak na użytek własny, domowy. Po tym pędzlu spodziewałam się takiego filmowego wielkiego puszku. Miał być ogromny, włochaty, leciutki, delikatny – taki robiący „puf puf”. Jest ciężki, bardzo zbity i mnie samej na sobie wcale nie łatwo nim machać. Zbiera bardzo dużo produktu. Na początku lądował mi ten nadmiar na twarzy i zbierałam chusteczką, potem próbowałam otrzepywać z pędzla i marnowałam puder, potem cyrklowałam, by nabrać jak najmniej. Jestem w tym lewa a pędzel dla osób, które potrafią wykorzystać jego potencjał.
Chciałam dmuchawcowego puszku a mam króliczą skórkę – tak odczuwam to „mizianie”. Pewnie każecie mi się puknąć w głowę i po tandetny puszek wyślecie na aliexpress ale proszę pamiętać, że takich osób jak ja tez jest sporo. Chcesz „puf puf”? To nie ten pędzel.
Nie chce mu zaniżać oceny z racji mojego niedoświadczenia a że produkt Polski, to zawsze na +.

• Trwałość / wykonanie: 5

przyjemny puchacz

Pędzel zakupiłam na promocji -25%, więc zaoszczędziłam kilka złotych. Moim zdaniem zarówno pędzle jak i cienie Glam są mocno niedoceniane, a wielka szkoda. Nie dość, że nasza krajowa firma, to mają naprawdę dobre produkty.

Wad pędzla nie widzę, no może trochę długo schnie, ale to tylko tyle.

Zalety:
-bardzo duży i puchaty
-ładnie wykonany
-milusi, nie drapie
-doskonale nakłada puder
-nie traci kształtu
-dobrze i szybko się pierze

• Trwałość / wykonanie: 3

Nie jestem zachwycona

-pędzel o wiele lepiej wygląda na zdjęciu niż w rzeczywistości,
-nie mogę powiedzieć, żebym lubiła go używać,
-włosie wygląda brzydko, trochę tak, jak w bardzo tanich pędzlach, na pewno różni się ono od włosia w pozostałych pędzlach z tej linii z białym włosiem, jest totalnie od nich różne, gorsze,
-brak możliwości zakupu stacjonarnie,
-to włosie nie jest zbyt delikatne, z każdym kolejnym myciem zaczyna mnie drapać coraz bardziej, a przy używaniu go do pudru, to nie może mieć miejsca, pudrowanie to takie zwieńczenie , przyjemność, ukoronowanie makijażu, nie może mnie nic wtedy drapać,
-nie pudruje twarzy dobrze, włosie wygina się nie tak jak powinno, puder osiada w większej koncentracji w niektórych partiach twarzy, widać, że ewidentnie coś nie tak jest z pędzlem,
-bardzo gubi włosie, jakoś wybitnie, najbardziej ze wszystkich Glambrushy z nowej serii,

-/+cena nie jest super wysoka, zwłaszcza jak na pędzel do pudru, te z reguły są najdroższe z całej kolekcji,
-/+nie jest to najszybciej schnący pędzel, ale mieści się w granicach normy,

+mimo tego, że w rzeczywistości prezentuje się gorzej niż na zdjęciu to nadal cieszy oko i zwyczajnie bardzo ładnie wygląda na toaletce, tak szlachetnie,
+włosie jest duże, w sensie pokrywa spory obszar (może nie tak jak wielkie pędzle Sephory, ale powiedzmy, że jest na 3 miejscu pod względem wielkości) i nie trzeba się wiele namachać, żeby przypudrować całą twarz,
+dobór kolorystyczny przepiękny,
+włosie domywa się do czysta bez najmniejszych problemów,
+idealnie leży w dłonie

Poza pudrem nie widzę go w innej roli, a do pudru sprawdza się średnio. Nie mówię, że jest tragiczny, ale mówię, że zdecydowanie są lepsze.

• Trwałość / wykonanie: 5

Niewiarygodnie miękki

Ten pędzel to istny cud, naprawdę. Tak miękki, przyjemny, można się nim godzinami miziać, omiata twarz bardzo delikatnie. Jest bardzo duży, dzięki czemu szybko się przypudrujemy. MUST HAVE!