Glam Shop, Glambrush, T100 (Pędzel do pudru)

Glam Shop, Glambrush, T100 (Pędzel do pudru)

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

Pojemność 1 szt
Cena 55,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Syntetyczny, duży, bardzo miękki pędzel do pudru. całkowita długość pędzla ok. 20,5 cm długość włosia ok. 5 cm

Cechy produktu

Opakowanie
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie
Rodzaj
pędzle
Właściwości
do pudru
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 4

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Design produktu:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Design produktu: 5

Opinia pędzlowego laika

Słabo się znam, bo tylko tak na użytek własny, domowy. Po tym pędzlu spodziewałam się takiego filmowego wielkiego puszku. Miał być ogromny, włochaty, leciutki, delikatny – taki robiący „puf puf”. Jest ciężki, bardzo zbity i mnie samej na sobie wcale nie łatwo nim machać. Zbiera bardzo dużo produktu. Na początku lądował mi ten nadmiar na twarzy i zbierałam chusteczką, potem próbowałam otrzepywać z pędzla i marnowałam puder, potem cyrklowałam, by nabrać jak najmniej. Jestem w tym lewa a pędzel dla osób, które potrafią wykorzystać jego potencjał.
Chciałam dmuchawcowego puszku a mam króliczą skórkę – tak odczuwam to „mizianie”. Pewnie każecie mi się puknąć w głowę i po tandetny puszek wyślecie na aliexpress ale proszę pamiętać, że takich osób jak ja tez jest sporo. Chcesz „puf puf”? To nie ten pędzel.
Nie chce mu zaniżać oceny z racji mojego niedoświadczenia a że produkt Polski, to zawsze na +.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Design produktu: 5

przyjemny puchacz

Pędzel zakupiłam na promocji -25%, więc zaoszczędziłam kilka złotych. Moim zdaniem zarówno pędzle jak i cienie Glam są mocno niedoceniane, a wielka szkoda. Nie dość, że nasza krajowa firma, to mają naprawdę dobre produkty.

Wad pędzla nie widzę, no może trochę długo schnie, ale to tylko tyle.

Zalety:
-bardzo duży i puchaty
-ładnie wykonany
-milusi, nie drapie
-doskonale nakłada puder
-nie traci kształtu
-dobrze i szybko się pierze

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Design produktu: 5

Nie jestem zachwycona

-pędzel o wiele lepiej wygląda na zdjęciu niż w rzeczywistości,
-nie mogę powiedzieć, żebym lubiła go używać,
-włosie wygląda brzydko, trochę tak, jak w bardzo tanich pędzlach, na pewno różni się ono od włosia w pozostałych pędzlach z tej linii z białym włosiem, jest totalnie od nich różne, gorsze,
-brak możliwości zakupu stacjonarnie,
-to włosie nie jest zbyt delikatne, z każdym kolejnym myciem zaczyna mnie drapać coraz bardziej, a przy używaniu go do pudru, to nie może mieć miejsca, pudrowanie to takie zwieńczenie , przyjemność, ukoronowanie makijażu, nie może mnie nic wtedy drapać,
-nie pudruje twarzy dobrze, włosie wygina się nie tak jak powinno, puder osiada w większej koncentracji w niektórych partiach twarzy, widać, że ewidentnie coś nie tak jest z pędzlem,
-bardzo gubi włosie, jakoś wybitnie, najbardziej ze wszystkich Glambrushy z nowej serii,

-/+cena nie jest super wysoka, zwłaszcza jak na pędzel do pudru, te z reguły są najdroższe z całej kolekcji,
-/+nie jest to najszybciej schnący pędzel, ale mieści się w granicach normy,

+mimo tego, że w rzeczywistości prezentuje się gorzej niż na zdjęciu to nadal cieszy oko i zwyczajnie bardzo ładnie wygląda na toaletce, tak szlachetnie,
+włosie jest duże, w sensie pokrywa spory obszar (może nie tak jak wielkie pędzle Sephory, ale powiedzmy, że jest na 3 miejscu pod względem wielkości) i nie trzeba się wiele namachać, żeby przypudrować całą twarz,
+dobór kolorystyczny przepiękny,
+włosie domywa się do czysta bez najmniejszych problemów,
+idealnie leży w dłonie

Poza pudrem nie widzę go w innej roli, a do pudru sprawdza się średnio. Nie mówię, że jest tragiczny, ale mówię, że zdecydowanie są lepsze.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Design produktu: 5

Niewiarygodnie miękki

Ten pędzel to istny cud, naprawdę. Tak miękki, przyjemny, można się nim godzinami miziać, omiata twarz bardzo delikatnie. Jest bardzo duży, dzięki czemu szybko się przypudrujemy. MUST HAVE!

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    472
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    36
    recenzji

    991
    pochwał

    9,93

  3. 3

    1
    produktów

    57
    recenzji

    2
    pochwał

    7,50

Zobacz cały ranking