Schwarzkopf Got2b, Chaotic, Moulding Gum (Guma modelująca do włosów)

Schwarzkopf Got2b, Chaotic, Moulding Gum (Guma modelująca do włosów)

Średnia ocena: 3.64/5

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

Guma modelująca Chaotic (poziom utrwalenia 3) pozwala układać, konstruować i swobodnie manipulować włosami. Słodkawy, kuszący zapach soków owocowych idealnie komponuje się z kreatywnym nieładem, który dowolnie tworzysz skręcając, przekładając, prostując czy strosząc włosy. Chaotic daje absolutną swobodę działania Twojej wyobraźni.

gumy do włosów
utrwalające, wygładzające
zapachowa, hipoalergiczna
w słoiku
Utrwalenie
mocne

Ok

Całkiem dobra guma. Używałam jej głównie do ujarzmienia moich odstających włosków kiedy to jeszcze mi się puszyły. Dobra jest też do wycieniowanych włosów na końcówki; ładnie je unosi i cieniowanie jest ładnie podkreślone. Nie usztywnia tak jak żele- zostają elastyczne. Bardzo wydajny i fajnie pachnący produkt!
Opakowanie też mi się baaaaardzo podoba.

Używam tego produktu od: ponad rok temu

Nie jest źle

Guma świetnie nadaje się do układania krótkich włosów, dobrze i na długo utrwala - można nią zrobić poczochraną fryzurkę.
Bardzo podoba mi się design opakowania - praktyczne i ładne. Zapach też ok.
Trzeba jednak uważać żeby nie przesadzić z ilością, gdyż łatwo o efekt tłustych włosów! Za to właśnie odejmuje gwiazdki. W tej cenie znam lepsze.

Ilość zużytych opakowań: niecała połowa

Spełnia zadanie;)

Nie używam jej często, tylko gdy po myciu odstają mi co po niektóre kosmyki, wtedy spisuje się w sam raz. Podoba mi się jej lżejsza konsystencja, miałam dość wosków po których włosy były jak strąki i wszystko się kleiło:\ A tak wcieram w ręce, przygładzam co trzeba, myję ręce (łatwo się spłukuje) i po sprawie:) No i jak zwykle - obłędny zapach;]

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Jeżyna

Co za obłędny zapach owoców leśnych:)

Używam gumy do podkręcenia końcówek jak rozpuszczam włosy i sprawdza się idealnie:)

+ długo się utrzymuje
+ nie skleja
+ nie obciąża
+ wydajny
+ obłędny zapach

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Polecam krótkim włosom

Po ścięciu włosów na naprawdę krótkie potrzebowałam czegoś do układania ich. Guma got2b okazała się stworzona do mojej fryzury :) Tworzy fajne kosmyki, nie mam puszku na głowie, mogę się poczochrać w każdej chwili i fryzura się unosi. Bo na pewno nie jest to kosmetyk dla pań, które chcą mieć na głowie rzeźbę ;) Ten kosmetyk pozwala na naprawdę fajne zabawy z krótkimi fryzurami. Potrzeba tylko wprawy, żeby nie nakładać go za dużo. Pachnie pięknie, świeżo (koleżanka spytała, co to za śliczne perfumy :) ). Puszka jest wydajna, używam codziennie od półtora miesiąca, zużyłam połowę.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół :)

zdecydowanie nie dla mnie...

kupiłam gumę po wyjściu od fryzjerki, ktora podcinala moje wlosy (mam włosy za lopatki) i pod koniec nalozyla troche gumy stylizujacej na dlonie, wsmarowala we wlosy, po czym cala fryzura byla lsniaca i bardzo gladka, a z tym mam wielki problem, bo mam puszace sie wlosy. pomyslalam, ze warto by sprobowac.. jednakze nie bylo w sklepie gumy ktorej uzywala na mnie fryzjerka, kupilam wiec tę...
no i muszę przyznać, że oprócz pięknego zapachu, to żadnego efektu przygladzenia nie da sie osiagnac, mimo iz probowalam nie raz.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

Całkiem fajna

Świetnie pomaga w ułożeniu fryzury - nie skleja włosów ani ich nie usztywnia - zostają elastyczne, ale nie opadają. Sprawdza się w każdych warunkach. Naprawdę godny polecenia, bardzo wydajny produkt!
Duży plus za cudowny zapach i kolor ;]

Ilość zużytych opakowań: 1 (w połowie)

Tłusty, obciąża włosy :(

Ze 100 razy próbowałam dać mu szansę ale niestety nie jest to kosmetyk dla mnie. Przede wszystkim ta guma jest strasznie tłusta przez co mocno obciąża włosy. Moje włoski są cienkie ale jest ich całkiem sporo, tył jest celowo ścięty na krótko abym mogła je "postawić" w lekkiego jeża ;) Niestety tą pastą to niemożliwe! Nie dość że tylko lekko się unoszą to po chwili "jeż" wraca do stanu pierwotnego. Dodatkowo zauważyłam, że bardzo szybko włosy przetłuszczają się. Ogólnie jestem bardzo niezadowolona z tego produktu, zapłaciłam za niego 18 zł więc tyle dobrze (nie wiem skąd tak wysoka cena w zgłoszeniu).
Tak więc połowa produktu jest niewykorzystana, chyba oddam chłopakowi - może jemu będzie pasować.
Na plusy zasługuje:
+ śliczny owocowy zapach
+ świetny niebieski kolor
+ ładna stylistyka metalowego opakowania

To jednak za mało bo kosmetyk ma pomagać w ułożeniu fryzury, nadawać jej kształt i odpowiednie "akcenty" a tego nie robi.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

ciekawy produkt

Dobry i trwały produkt.Można nim z łatwością nadać fryzurze ciekawy wygląd,utrwala ją i ratuje w warunkach dużej wilgotności powietrza.Włosy potraktowane ta gumą na pewno się nie spuszą,(co u mnie się dzieje notorycznie w obecności pary wodnej).Wydajność znośna,mam swoje opakowanie opróżnione w 1/4 a stosuję już prawie 2 miesiące ( srednio 3-4 razy w tygodniu)...relacja cena/jakość dość poprawna.
Z walorów estetycznych:opakowanie ciekawe,metalowa puszka,zawartość o miłej dla oka błękitnej barwie i bardzo intensywnym zapachu
jakiejś gumy do żucia chyba...:-))
Dla mnie niezbędnik,gdy na dworze mgła ;-)
Jedyny minus to częste mycie głowy,a teraz o przeziębienie raczej nietrudno...Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1/4 pierwszego

Editt 25.11.07 - Widzę,że padłam ofiarą jakiegoś zamieszania cenowego w Galerii Centrum w Lbnie,gdzie nabyłam tę gumę.Musieli tam mieć jakąś pomyłkę w kodowaniu produktów i cen,bo dokładnie zapłaciłam 25,90 zł - kupowałam wtedy tylko ten kosmetyk,więc niemożliwe bym pomyliła cenę z innym.Ale będąc w Tesco w dniu wczorajszym zwrociłam tam uwagę na aktualną cenę tejże gumy i kosztowała 18 zł z haczykiem.No to wygląda na to,że przepłaciłam parę zł... :-/ to się nazywa mieć pecha...Jaka jest cena w Galerii w tejże chwili nie wiem,bo już jakiś czas w niej nie byłam,ale wydaje mi się że mój przypadek był pewnie jakimś tylko nieszczęśliwym epizodem,bo to byłoby trochę dziwne gdyby cena różniła się tak bardzo w 1 mieście za ten sam produkt...i to taki produkt...