Schwarzkopf Gliss Kur, Oil Nutritive, Fluid na koncówki przeciw rozdwajaniu sie włosów z olejkami pielęgnacyjnymi

Unikalna formuła pielęgnacyjna z olejkami: Arganowym i Shea - chroni przed rozdwajaniem końcówek i zapewnia długim i rozdwajającym sie włosom zwiększoną odporność. Wysoce skuteczna kombinacja składników przeciwdziałających rozdwajaniu sie końcówek wygładza i restrukturyzuje zniszczone końcówki i zapobiega rozdwajaniu się włosów do 100%. Długotrwałe wzmocnienie włosów.

godny polecenia

Jak dla mnie produkt jest świetny , tak samo jak ktoś wcześniej pisał miałam tak strasznie rozdwojone włosy , że musiałam obciąć 10 cm a były już naprawde długaśne .. Końcówki się nie puszą i nie pozostaje efekt takiego sianowatego zgrubienia:d ja miałam chyba z tym największy problem .. Razem z fluidem stosuje odżywke biosilk thickening conditioner ( biosilk raz w tygodniu a fluid po każdym myciu) efekt jest porządny przy najmniej na moich włosach także polecam wypróbowanie obu preparatów ;)

Ilość zużytych opakowań:1,5

Solidny, przydatny kosmetyk

bardzo lubię ten fluid i wole go od jedwabiu Farouka ( Farouk utrudnia podkręcanie końcówek).
Używam po myciu na wilgotne końcówki włosów, suszę i układam fryzurę. Fluid nie ma wpływu na trwałość fryzury, fajnie nabłyszcza włosy które się po nim nie puszą, są zdyscyplinowane i bardzo dobrze się rozczesują. W dotyku włosy są mięciitkie, nawilżóne i sprężyste. Nie skleja włosów. Fluid jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:od 3 lat

sklejone końcówki

Doraźnie pomaga na rozdwajające się końcówki sklejając je, co faktycznie poprawia wygląd włosów.

Oczywiście nie może zdziałać cudów, w razie zaprzestania stosowania końcówki od razu ponownie stają się rozdwojone.

Używam zamiast odżywki-zdecydowanie ułatwia rozczesywanie włosów.

Niestety ma bardzo małą pojemność (mi starcza na niecały miesiąc codziennego stsowania) i jest dostępny w nielicznych drogeriach.

Świetny produkt, nie obciąża, super wygładza, nie powoduje efektu ,,tłustych włosów\ Miałam wiele tego typu produktów, ale zawsze wracam do Oil Nutritive.

Ilość zużytych opakowań: dużo

niezły

Uważam,że jest to całkiem fajny produkt do wykończenia fryzury. Mam cienkie i rozjaśniane włoski i czasem końcówki odstają mi we wszystkie strony a fluid(w niewielkich ilościach) ładnie je układa i lekko nabłyszcza.Pod względem efektu kosmetycznego jest lepszy od jedwabiu natomiast nie wiem jak z odżywianiem.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/5

hmm...

produkt ładnie pachnie,aczkolwiek troszkę mocno :-) nie skleja końcówek,wygładza je,nie pomaga zregenerowac już zniszczonych włosków (ale nie ma takiego preparatu który zdziałałby cuda :-)) ale chroni przed rozdwajaniem zdrowych końcówek,włosy są miłe w dotyku,oby tylko tak dalej,bo zapuszczam włosy a nie podcinałam już jakieś 5 miesięcy :-)

nie dla mnie

hm, zupelnie nie dla mnie.
preparat sklejał koncowki, nie spodobal mi sie jego zapach. wcale nie sprawial ze byly gladsze. nie wygladaly zdrowiej, nie byly mocniejsze.

jedynym plusem jest opakowanie: dosc praktyczne.

Używam tego produktu od:4 mies
Ilość zużytych opakowań:1 ;/ nie cale

bardzo dobra

Na prawdę śmieszą mnie opinię, że komuś ta odżywka posklejała włosy;p. Przecież ją się daje na same końcówki, i jedną porcje, a nie cała garść. Mam ją już bardzo długo i zauważyłam, że przestały mi się rozdwjać końcówki. Ze starymi nie wiem czy dużo robi, a nie oczekujmy cudów - nie naprawi mi włosów zniszczonych długoletnim paleniem prostownicą bez zabezpieczenia!;o Dla mnie najważniejsze jest to, że dzięki niej wysłam z błednego koła. Nowe włosy są piękne i lśniące, nierozdwojone, zniszczone końcówki regularnie podcinam i jestem happy.
Cena dosyć wysoka, ale produkt jest bardzo wydajny;)

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

rewelacyjny

Po miesiącu regularnego stosowania postanowiłam podzielić sie swoja opinią na temat tego fluidu. Zacznę od tego, że od jakiś dwoch lat raz tylko podciełam włosy i od roku nie podcinałam ze wzgledu na zapuszczanie. Dodam jeszcze że moje wlosy dużo przeszły między innymi: przedłużanie włosów, farbowanie, rozjaśnianie i tak w kolo. Więc moje koncówki nie byly w najlepszym stanie, a po miesiącu stosowania min raz dziennie fluidu sa w bardzo dobrym stanie, myśle ze jeszcze kilka tygodni i będą wszystkie wlosy zregenerowane. Stosuję ten produkt zawsze po myciu, ale również na noc i w dzień jak nosze kitke to wtedy kite tez wysmaruję. Dodam jeszcze, ze jest bardzo wydajny, gdyż jeszcze ponad połówa mi została.

Przyzwoity kosmetyk

Moim zdaniem kosmetyk bardzo dobry,dziala dobrze po nalozeniu na wlosy.koncowki faktycznie nie sa rozdwojone i ladnie sie ukladaja (mam dlugie,grube,krecone i bardzo zniszczone wlosy). Niestety efekt utrzymuje sie do nastepnego mycia wlosow,a jesli nie uzyjesz go znowu to nie widac by kiedykolwiek sie go uzywalo,co oznacza ze nie ma wlasciwosci pielegnacyjnych. Do tego,moim zdaniem malo wydajny. Mimo wszystko polecam,bo na rynku nie znalazlam lepszego produktu tego typu ,w miare przystepnej cenie,choc i tak troche za drogiej.

Używam tego produktu od:miesiąca

mój ulubiony kosmetyk

Ładnie pachnie, jest wydajny, pielęgnuje włosy, rzeczywiscie zapobiega rozdwajaniu się włosów i w dodatku sprawia, że włosy stają się lśniące. Polecam każdemu, to także mój KWC :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Ukochany :D

Ten kosmetyk, do pielęgnacji włosów dostałam w zestawie od brata na Boże Narodzenie.
Początkowo sceptycznie podchodziłam do kosmetyków tej firmy, a do serii Gliss Kur jeszcze bardziej ...
Aż do momentu pierwszego użycia.
Fluid rzeczywiście wspomaga odnowę rozdwojonych końcówek (codziennie suszę włosy suszarką) Nie jest ani zbyt gęsty, ani za bardzo lejący się. Pachnie ładnie. Przede wszystkim pielęgnuje, i wygładza włosy, sprawia, że pieknie się błyszczą. Nie plącze. Jest bardzo wydajny. Używam go ok 3 razy w tygodniu od grudnia, i nie widać, żeby zbyt wiele ubyło... :)
Jest to mój KWC.

Używam tego produktu od: grudzień 2008