Schwarzkopf Gliss Kur, Oil Nutritive, Fluid na koncówki przeciw rozdwajaniu sie włosów z olejkami pielęgnacyjnymi

Unikalna formuła pielęgnacyjna z olejkami: Arganowym i Shea - chroni przed rozdwajaniem końcówek i zapewnia długim i rozdwajającym sie włosom zwiększoną odporność. Wysoce skuteczna kombinacja składników przeciwdziałających rozdwajaniu sie końcówek wygładza i restrukturyzuje zniszczone końcówki i zapobiega rozdwajaniu się włosów do 100%. Długotrwałe wzmocnienie włosów.

null

kupiłam to cudo zachęcona namowami fryzjerki i w trosce o własne włosy i z ciekawosci bo preparatu tego typu jeszcze nie używałam.Ale szybko się go pozbyłam.Moje włosy fluid ten bardzo przeciążał i wymęczył.Jest strasznie klejący i lepi się do włosów jak miód-taki też charakter ma jego aplikacja-włosy na końcówkach stają się splątane i sklejone,spora ich cześc zostawała przyklejona na dłoniach,zapach nieprzyjemny.Takie wspomnienia pozostawił specyfik Gliss Kur.Chyba nie mam szczescia do produktów z tym szyldem bo to kolejny,na którym się zawiodłam.A może to coś z nimi nie tak?

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:1/2 z 1go

Dla mnie nie nadawała się

3 gwoazdki za to, że fluid w połączeniu z maską z ceramidami i odżywką bez spłukiwania też Szwarzkopfa -ta żółta spisywały się nieźle na mojej bardzo jasnej burzy loków. Fluid niestety zbyt mocno przetłuszcza mi końcówki, ale mocno leczy suchość czy zniszczenia włosa, dla mnie on działa lekko jak rekonstruktor.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Nie dla mnie

Uwielbiam tę serie gliss kura, ale ten produkt nie przypadł mi do gustu. Gdy uzyje go po myciu końcówki zaczynają mi sie skręcać, a włosy zlepiają sie ze sobą. Uzywam go na noc, ale nie zbyt regularnie, moze dlatego nie widze różnicy co do stanu zdrowia moich włosów;D Daje trzy gwiazdki ze względu na całą serie tych kosmetyków i ładny zapach :)Używam tego produktu od:pare miesiecy

Mój KWC!!!!

Stosuje go od tygodnia ale juz zauwazylam poprawe. Wlasciwie to po 1wszym uzyciu. Moje koncowki sa swietnie nawilzone, natluszczone, blyszczace i nie rozdwojone. Ostatnio obcinalam wlosy w lutym byly tak chamsko rozdwojone na koncach ze musialam obciac 10cm wlosow!!! Teraz wiem ze tak nie bedzie i moge spokojnie zapuszczac moje wloski:)
Duzym plusem jest wydajnosc. Zaloze sie ze bedzie mi sluzyl przez jakies 3miesiace jak nie lepiej:)
Polecam z calego serca!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ale bedzie ich wiecej :)

Świetnie sobie radzi!

Według mnie, ten fluid jest naprawdę godny polecenia. Używam go po umyciu włosów, na jeszcze wilgotne końcówki (chociaż jak się zapomnę to i na suche włosy). Po nałożeniu włosy są natłuszczone, wydają się jakby zlepione, ale po wyschnięciu, są bardzo sypkie i wyglądają naturalnie :) Mam bardzo długie i cienkie włosy, a jeśli włosy są długie, to oczywiście rozdwajają się. Fluid ten jest świetnym ratunkiem dla nich. Wydaje się, jakby zlepiał już rozdwojone końce. Z pewnością wzmacnia zdrowe końcówki, zapobiegając ich rozdwajaniu. Pięknie pachnie, zapach utrzymuje się długo, powiedziałabym nawet, że do kolejnego mycia. Jednak, jeśli się już ma te porozdwajane końce, trzeba je obciąć, bo ich się nie pozbędziemy, chociaż nie będą wcale widoczne.

Używam całą serię Gliss Kur do rozdwajających się włosów, tj. szamponu, odżywki i tego serum. Bardzo ją lubię i nie mam zamiaru zmieniać, choć kto wie... Może znajdzie się produkt, który będzie sobie lepiej radził z rozdwajającymi się końcówkami :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Bardzo lubię

Moje włosy mają ogromną skłonność do rozdwajania, pomimo częstego ich podcinania. Aby zapobiec temu procesowi postanowiłam sięgnąć po fluid GlissKur.
Producent obiecuje wygładzenie, zapobieganie rozdwajaniu się włosów..

Po użyciu rozdwojonych końcówek w ogóle nie widać, co nie oznacza, że ich nie ma, po prostu ich nie widzimy. Produkt sprawia, że sianowate końcówki są miękkie, delikatne, i bardzo gładkie (zupełnie jakby były "sklejone" - nie mylić z posklejane).

Fluid nie sprawi, że pozbędziemy się rozdwojonych końcówek, optycznie je upiększy, ale jak potrzebowały podcięcia tak będą potrzebować, ponieważ problem nie zniknie. Widocznie to byłoby zbyt piękne ;)
Końcówki w dobrym stanie pozostają do umycia, po nim znów są, jakie były.

Daję aż 4 gwiazdki dlatego że widoczna jest ochrona zdrowe końcówki są wzmocnione, nie rozdwajają się, więc tę rolę spełnia znakomicie. Ponadto bardzo fajnie się go używa, jest lekki i nie klei się. Jest bardzo wydajny - już niewielka ilość starcza do pokrycia wszystkich włosów wymagających takiej pielęgnacji

Nie wiem czy kupię ponownie, będę szukać ideału, ale jeśli nie znajdę nic lepszego napewno wrócę do tego fluidu

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

nie

zużyłam całe opakowanie, które nic nie zdziałało. końcówki jak były rozdwojone tak są, nie są bardziej nawilżone, ani wygładzone. nie zauważyłam żadnego efektu stosowania tego produktu. mimo, że to małe pieniądze, jednak uważam, że wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: nie pamietam

zależy od zastosowania :)

Kupiłam ten fluid, bo prostuję włosy codziennie i chciałam trochę odzywić spalone i rozdwajające się końcówki.
Nie zauwazyłam spektakularnego efektu, więc odstawiłam na pólke.
Po paru tygodniach wróciłam do tego fluidu w zupełnie innym celu: stylizacji.

Do prostowania włosów na szczotce używam specialnego kremu wygładzającego, ale w trakcie, gdy włosy są już prawie suche nakładam od połowy włosów ten fluid. Działa cuda!
Deliktanie usztywnia włosy, dzięki czemu pozostają proste jak drut już po 1 pociągnieciu suszarką :) Naprawde pomaga w stylizacji niesfornych falującyh włosów.
Dodatkowo nie matowi, nie natłuszcza, ładnie pachnie i zapobiega puszeniu się przesuszonych włosów (co tez ułatwia stylizacje).
Pozostawie je zdrowo wyglądające.

Myśle, że fluid odzywia marnie, dlatego odejmuje mu 2 gwiazdki.

Oczywscie kupię go ponownie. Polecam wszystkim paniom poszukującym ppmocnej dłoni w trakcie stylizacji.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

niewiadomo!

nie wiem o co chodzi, wg mnie produkt ten nie daje mi zadnych efektow spektakularnych
ładnie pachnie, fajne opakowanie, nawet niezle nawilza.
koncowki jakby odbudowane, ale to jednak nie to czego oczekiwałam.

Używam tego produktu od:troche czasu

niezastąpiony!!

Mam włosy cienkie i delikatne, przetłuszczają sie u nasady a są suche na końcach. Kupiłam ten produkt, bo chciałam je zapuścić. Po dwóch miesiącach stosowania mogę powiedzieć, że sie sprawdził:)
+ końcówki nie są rozdwojone
+ ma przyjemny zapach
+ opakowanie jest wygodne
+ dość wydajny - nakładam go na końcówki co drugi dzień i w ciągu dwóch miesięcy zużyłam troszkę większa cześć połowy opakowania
+ konsystencja - jest gesty, nie spływa z mokrych włosów
+ włosy ładnie sie błyszczą i nie ma problemów z rozczesywaniem
+ nie obciąża moich cienkich i delikatnych włosów

- odjęłam gwiazdkę za (tak jak pisała poprzedniczka) o kilka złotych zawyżona cenę
Edycja:
Próbowałam ta odżywke zastapić tansza odzywka Joanny z serii babuni ktora tez jest dobra, ale efekt nie ten sam, mimo ze prawie trzy razy do tej drozsza warto:/:)

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego opakowania

To jest to

Do pewnego momentu używałam serum na końcówki z Avonu. Nie mogę zaprzeczyć, byłam z niego bardzo zadowolona dopóki seria Advance Techniques nie zmieniła designu- serum stało się jakby bardziej wodniste, mniej wydajne, a rezultatów nie było żadnych. No ale nie miało być o tym... W związku z tym, że końcówki ( również przez stylizację ) niszczą mi się dość szybko ruszyłam na łowy po coś innego. Właściwie do tej pory nie wiem co skusiło mnie do kupna produktu Gliss Kura. Nie cierpię tej firmy z całego serca, jeszcze żaden jej produkt nie zadowolił mnie w stopniu chociażby zadowalającym, aż do momentu gdy natkęłam się na te serum.

Mimo wysokiej ceny i małej pojemności fluid ten jest bardzo wydajny ( używałam go po każdym myciu przez okres ok.4 mies. ). Nawilża końcówki, odżywia, ale nie obciąża- ma się wrażenie, że skleja zniszczone końce, a zapobiega rozdwojeniu tych zdrowych. Niezbędny przy zapuszczaniu włosów- dzięki niemu mogłam odłożyć wizytę u fryzjera na znacznie później niż zwykle. Ułatwia rozczesywanie. Zauważyłam także, że sprzyja układaniu się moich niesfornych loków!

Jak do tej pory bezapelacyjny zwycięzca w kategorii pielęgnacji włosów. Wybieram się jutro po kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: kilku mies.

Chyba ;] działa

Fluid ten dostał 4 gwiazdki, ponieważ moje suche i wiecznie pokołtunione włosy:
+ nawilża ( ale mógł by mocniej)
+ nałżony na suche włosy natułszcza
+ dostrzegłam jego ochronne działanie przed rozdwajaniem (mam mniej rozdwojonych niż było przed ostanim podcinaniem)
+ ułatwia rozczesywanie włosów
- po wyschnięciu mokrych włosów z nałożonym wczesniej fluidem sa w dotyku takie jak po wielu innych odżywkach

Chociaż cena wg mnie o dobre kilka złotych za wysoka to ponowanie kupie ten produkt.

Używam tego produktu od:7 tygodni