Ziaja, Kozie Mleko, Krem do rąk i paznokci (stara wersja)

Ziaja, Kozie Mleko, Krem do rąk i paznokci (stara wersja)

Aksamitny kremik o pięknym zapachu i konsystencji, do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Zawiera regenerujący kompleks składników mleka koziego: proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz dodatkowo witaminę A, E i prowitaminę B5 (D-Panthenol). Intensywnie nawilża, wygładza i uelastycznia skórę dłoni. Skutecznie regeneruje naskórek i likwiduje uczucie szorstkości. Świetnie się wchłania, a dłonie po nim to po prostu marzenie. Nie zostawia tłustej warstwy.

Przeciętny

Kosmetyk, który można kupić już chyba w kazdym sklepie. Cena zazwyczaj waha się w okolicy 5-8 zł.
Zapach- nie można powiedzieć, że krem nie pachnie ładnie. Zapach jest delikatny, słodkawy. Mi się podoba

Wchłanianie- wchłania się szybciutko, jedna j wyczuwam taką cieniutką warstwę na skórze dłoni

Działanie: Fajny, jeśli posmarujemy sobie nim dłonie z 2 razy w ciągu dnia a na noc nałozymy krem bardziej treściwy. Sam nie podoła bardzo suchym dłoniom

Jak dla mnie ideał - nigdy nie miałam lepszego

Tak jak wyżej - nigdy nie używałam lepszego kremu do rąk, choć by je ratować używałam już wielu. Moje dłonie kiedyś były w opłakanym stanie. Szorstka skóra, odchodzące białe płaty, czerwone i bolące na mrozie... Na szczęście to już przeszłość ;-) Ten krem był ratunkiem dla moich dłoni i jestem naprawdę wdzięczna przyjaciółce za polecenie mi go.

Zalety:
- szybko się wchłania
- idealna konsystencja, nie za rzadka, nie za gęsta
- ma przyjemny zapach
- niedrogi
- pozostawia skórę miękką i delikatną przez bardzo długi czas

Wady:
- opakowanie, aby wydobyć cały produkt trzeba było rozciąć i wydłubywać palcem
- w przypadku nałożenia zbyt dużej ilości kremu ma się uczucie tłustych rąk

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Gdybym była Supermanem, ten krem stałby się kryptonitem

Po traumatycznych przeżyciach w związku z kokosowym kremem do rąk Ziai postanowiłam dać firmie jeszcze jedną szansę. Padło na serię z kozim mlekiem.

I tu pytanie do wszystkich, dla których był to KWC: ludzie, z czego wy macie ręce? Z adamantium? Ze stali nierdzewnej?

Moje biedne dłonie! Próbowałam ratować wykończoną kokosem skórę - idiotka! - przy pomocy innego kremu tego samego producenta. Po dwóch dniach czułam się tak, jakby wszystko od nadgarstków w dół było żywym ciałem wystawionym na działanie całego wahlarza kwasów iraz zasad.

Szkoda, że w rubryce "Czy kupiłabyś ten produkt ponownie?" nie ma opcji: "być może - jeżeli grupa kongijskich partyzantów groziłaby mi śmiercią." Straszne rzeczy.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Only Ziaja:):)!

naprawdę świetny krem-podobnie,jak wszystkie produkty z tej serii.wszystkie produkty mają wspaniałą nutę zapachową,która daje uczucie świeżości i luksusu.są naprawdę dobre i przy tym niedrogie.odpowiadają mi pod każdym względem-począwszy od opakowania,zapach,konsystencję,po sam kosmetyk.krem do rąk również mnie zadowolił.ma dobrą konsystencję gęstej śmietany,dobrze się wchłania.moja sucha skóra rąk staje się natychmiast miękka,aksamitna,nawilżona.piękny zapach długo się utrzymuje.dłonie są delikatne i miłe w dotyku,suche skórki wokół paznokci też się poprawiają.

Zalety
wygodne i estetyczne opakowanie,dobra konsystencja,bardzo dobrze nawilża i zmiękcza skórę,piękny zapach długo się utrzymuje,niska cena
- idealna jakość, jest wydajny. Mimo codziennego używania stracza na dosyć długo:)

-100% bardziej wydajny i lepszy niż kremy z serii Avon Naturals. (Stwierdzam to jako użytkowniczka i konsultantka, a moją opinię potwierdziła już nie jedna osoba, w tym moja mama:):) )

Wady:
brak

Jestem w pełni zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić podobnie jak Kokosowy z tej samej serii:):). Ten krem jest moim nr1 i wiem że pozostanę mu wierna:)) podobnie jak Kokosowemu.
Only Ziaja!:) jezeli chodzi o te dwa kremy:), albowiem nie mówię że z innych firm nie korzystam;).

Ilość zużytych opakowań: ok. 7 i będą kolejne:)

Nigdy więcej

Najgorszy krem do rąk, jaki przyszło mi stosować! Trafiałam na lepsze i gorsze kremy, ale ten przebił wszystko. Gorszego kremu chyba nie dało się wyprodukować.

<b>Zalety:</b>
- szybko się wchłania,
- piękny zapach, który długo utrzymuje się na dłoniach.

<b>Wady:</b>
- po wmasowaniu kremu w skórę dłoni stają się gładkie, satynowe i nawilżone... jednak ten efekt trwa niecałe 5 minut i dłonie z powrotem stają się suche jak wiór!
- na zimę kompletnie się nie nadaje - skóra od mrozu robi się czerwona, wręcz boląca, jakbym w ogóle nie zastosowała żadnego kremu,
- beznadziejne opakowanie - ciężko wydobyć resztki produktu.

Ciekawi mnie jakby się spisała nowa wersja produktu - różni się nieco składem i ma połowę więcej nowych pozycji.

Używam tego produktu od: zima 2011

super sprawa

najlepszy krem do rąk, jakiego używałam
pięknie chroni dłonie przy zmiennej pogodzie, świetnie pachnie, ma przyjemną konsystencję. idealny dla moich dłoni.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

rozczarowanie

Bardzo wiele osób z mojego otoczenia używa tego kremu, postanowiłam wiec, że i ja spróbuje.
Zalety:
- cena
- konsystencja - szybko się wchłania

Wady:
- zapach
- brak efektów nawilżenia czy odżywienia
- moim zdaniem wręcz pogłębia uczucie wysuszenia skóry

rewelacja

+ zapach
+ konsystencja
+ wchłanianie
+nawilżanie
Jedyny minus to uczucie śliskich rak, ktore pozostawia. A stosowany czesto powoduje, ze skora rak nam sie nie opala (roznica b.widoczna po 2 tygodniach wakacji w ciepelku ;)

Ilość zużytych opakowań: ok 9, 10

SUPER

Kupuje go od niewiadomych czasów.

Jest rewelacyjny bez dwóch zdań.

Mogłabym za niego płacić nawet 100 zł (a też miałam takie kremy już w kolekcji) a jednak kosztuję mniej niż 10 !!

Mój chłopak który dużo jeździ samochodem również go używa bo twierdzi, że żaden inny krem nie wchłania się przez 30 sek stania na światłach :)

Super regeneruje skórę i paznokcie !!!!!!

Ilość zużytych opakowań: duużo

Godny polecenia produkt

Używałam tego kremu jakiś czas temu.
Zawsze spisywał się bardzo dobrze.
Posiada ładny zapach,
Ciekawą konsystencję,
dobrze nawilża ręce,
skóra pozostaje miękka,
w miarę szybko się wchłania,
jest tani i łatwodostępny.
Jak najbardziej godny polecenia. :)

Ilość zużytych opakowań: 3małe

Mój ulubiony :)

Kupowałam ten krem od dawna, z kilkoma przerwami, gdyż tylko on spełniał moje surowe wymagania, które stawiam przed kremami do rąk.

Krem pięknie nawilża i wygładza skórę, pozostawiając ją miękką i bardzo przyjemną w dotyku. Szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze nieprzyjemnego, tłustego filmu.
Wydajność i cena tego kremu to zdecydowanie jego najmocniejsze atuty. Opakowanie można kupić nawet za niecałe 5 zł na promocji, a starcza na ponad miesiąc bardzo intensywnego stosowania. Efekt zdrowej i miłej skóry pozostaje na dłużej.
Jest bardzo dobrze dostępny- każdy możliwy Rossman.
No i oczywiście, polska firma, co cenię najbardziej :)

Polecam z czystym sumieniem ;)

Używam tego produktu od: ponad 4 lat
Ilość zużytych opakowań: z 20 pewno będzie ;)

może byc

Hej kremik ma fajną konsystencję, lekko się rozprowadza cena też nie jest wielka,ale......

bardzo drażni mnie jego zapach, długo się wchłania i niestety pozostawia lepkie dłonie. Mam wrazliwą skórę i zawsze mam po nim czerwoną wysypkę;/

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 ( już go nie skończe)