Ziaja, Pro, Tonik odświeżający bezalkoholowy

Ziaja, Pro, Tonik odświeżający bezalkoholowy

Dokładnie oczyszcza i tonizuje skórę, odświeża oraz działa nawilżająco na naskórek.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z oczaru wirginijskiego
- ekstrakt z prowitamina B5 (D-panthenol)

w butelce, z pompką
płyn
tonizowanie twarzy
mieszana, tłusta
nawilżające, oczyszczające, odświeżające

Cudowny

Jestem bardzo zadowolona. Super cena, pojemność, oczyszczenie. Wspaniałe uzupełnienie żelu i maseczki. Stosując całą serię moja skóra stała sie o wiele ładniejsza i w ogóle nie ma pryszczy, przebarwienie coraz bledsze.. Może sam w sobie oprócz oczyszczenia wiele nie robi, ale to tylko tonik. Swoją rolę spełnia znakomicie

ja go lubie

Ja go lubie, duzy, tani, wydajny, nawilza, wygodny dozownik. Butla troche wyglada "fabrycznie", malo estetycznie, co nie podoba mi sie u Ziaji.

Używam tego produktu od: 2 mies.

nie polecam!

Byłby to zwykły tonik bez żadnych szczególnych właściwości, gdyby nie to, że:
- wysusza
- nie nawilża
- nie łagodzi
- strasznie łzawią mi po nim oczy
Dobra cena, fajne opakowanie oraz wydajność, w tym przypadku, to nie wszystko. Nigdy więcej.

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Dobry kosmetyk

Kolejna recenzja Ziaja Pro w mojej kolekcji.
Tonik jest w wygodnej butli, ma łagodny zapach, dużą pojemność, świetną cenę, jest delikatny, odświeża.
Ale tonik jak tonik...to tylko tonik:) Uzupełnia reszte kosmetyków pielęgnacyjnych, ale sam za wiele nie robi;)

łagodzi

Zdecydowanie polecam ten produkt,jedyny tonik na rynku ktory przypadl mi do gustu
Plusy:
-przede wszystkim lagodny,bez alkoholu,nie wysusza,nie podraznia wrecz lagodzi,zmywam nim maski z buzki,jest rewelacyjny
-odswieza skore
-usuwa resztki makjazu
-lagodny zapach
-tani wydajny
-wygodny,pompka
Wad nie ma

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:wciaz 1

cudo

+ odswieża
+ nawilża
+ ma fajny zapach, chociaż po dłuższym czasie może być trochę namolny
+ fajna butla z dozownikiem
+ ogromna pojemność
+ tani
+ nie zawiera alkocholu
+ jest nietestowany na zwierzętach

- chciałabym, ale lepiej radził sobie z krostami
- ciężko go dostać

Jest to jeden z najlepszych toników jakich używałam, prawie ideał :) spełnia wszystkie obietnice producenta

Używam tego produktu od:poł roku

Może być

Niewiadomo jak wielkiego szału nie robi. Ale trzeba oddać mu hołd za cenę i pojemność, chyba nigdy go nie wykorzystam. Działanie jest. Odświerza przez pewien czas po zastosowaniu, i muszę przyznać że świetnie oczyszcza cerę z wszelkiego brudu. Jest delikatny, nie podrażnia, ale jeśli nie użyje się po nim odpowiedniego kremu, skóra zaczyna się po godzinie brzydko świecić - tak tłusto, nieestetycznie, wypróbowany pod makijaż, też się nie sprawdził.

Warto wypróbować

Bardzo dobry tonik, świetnie spełnia swoje zadania - oczyszcza i odświeża cerę. Nie lepi się, nie podrażnia, nie wysusza.

Wielki plus za cenę i wydajność!

Porządny kosmetyk, warto wypróbować. Nie wiem czy kupię ponownie bo będę testować kolejne toniki i możliwe, że znajdę produkt spełniający moje wymagania, ale dostępny w drogeriach.

bez wad

Zawsze po myciu i tonizowaniu twarzy musiałam bardzo szybko nakładać krem, bo w innym razie miałam saharę (mimo iż mam bardzo tłustą cerę). Po użyciu tego toniku nie dość, że nie mam uczucia suchości to jeszcze cera jest miękka i nawilżona. Kolejnym plusem jest to, że jest tani, ma duże opakowanie i pompkę.

jestem na tak!

Ogólnie bardzo dobry produkt i tak szczerze nie ma sie nawet do czego przyczepic...olbrzymia butelka toniku za naprawde niewielkie pieniazki...świetnie oczyszcza i odświeża skórę!!! Duży plus za butelkę z dozownikiem, który ułatwia korzystanie z toniku..bierzemy tyle ile trzeba, nie za duzo nie za malo...

Nie wiem jak innym, ale dla mnie mógłby być bardziej przyjemny zapach, bo według mnie jest taki bardzo apteczny :/

Ale napewno jeszcze sie w niego zaopatrze :)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 butelki

Świetny

Najlepszy tonik jaki do tej pory miałam, a miałam ich wiele :) doskonale tonizuje, nawilża, nie podrażnia skóry, usuwa resztki brudu, buzia staje się gładka. Plusem jest także duża butelka, bardzo wygodna w użyciu, tonik jest bardzo wydajny i niedrogi:-) toniku uzywam od 5 miesięcy :-)

Używam tego produktu od:

Lubię bardzo :)

Jak ja lubię Ziaję :D
Własnie kończę drugą butlę tego toniku i skuszę się jeszcze na pewno :)
Tonik jest bardzo dobry - nie wysusza, nie podrażnia, nie robi buzi żadnej krzywdy. Znakomicie tonizuje, Usuwa z resztek makijażu i mleczka.
Do tego jest bardzo wydajny i śmiesznie tani.
Duży plus za wygodną pompkę - zdecydowanie ulatwia aplikację - nie trzeba bawić się w przelewanie :)

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:kończę 2 butlę