Essence, Quattro Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek) (stara wersja)

Essence, Quattro Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek) (stara wersja)

Paletka cieni Quattro to zestaw czterech pasujących do siebie cieni. Cienie są miękkie, połyskujące. Idealnie nadają się na dzień a także na wieczór. Dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych:
- 01 Ciao Bella
- 04 Sixties Reloaded
- 05 Aqua Flash
- 06 Sooo Cool
- 07 Party Animal
- 08 Summer Love

Skład: Mica, Talc, Octyldodecanol, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Silica, Dimethicone, Magnesium Myristate, Calcium Sodium Borosilicate, Polyethylene Terephthalate, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, CI 15850, CI 77491, CI 77499, CI 77891

Cena: ok. 12,90zł / 4g
/m/

fajne kolorki

mam zielono-niebiesko-zolta. palety bardzo fajne pod wzgledem kororow, cienie nie sa zbyt intensywne, trezba nauczyc sie uch uzywac, dosc dlugo sie utrzymuja, ogolnie produkt godny polecenia, zwlaszcza za ta cene.
kupie ponownie, ze wzgledu na ciekawe kolory :)

Używam tego produktu od: 3 msc
Ilość zużytych opakowań: niecale

Warte swojej ceny

Ja jestem zadowolona z tych cieni, mam te w kolorach błękitu i fioletu dlatego rzadko po nie sięgam ale jak na tą cenę spisują się bardzo dobrze:) Dobrze się rozprowadzają, po nałożeniu kolory nie są tak intensywne jakbym chciała ale jest w porządku, zawsze można nakładać je na mokro. Do tego są dośc trwałe i nie zwijają się w załamaniu powieki przez kilka godzin jeśli wcześniej nałożymy podkład na powiekę.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w toku;)

Eh ten brokat..

Jestem wielką fanką kosmetyków marki Essence, a na te cienie skusiłam się przede wszystkim ze względu na śliczne kolorki. Mam odcienie brązów Ciao Bella. Niestety ładniej prezentują się w opakowaniu niż na oku. Przeraża mnie zwłaszcza ilość brokatu, którego w codzinnym makijażu nie trawię. Mimo tego da się tymi czteroma kolorkami wyczarować przyjemny dla oka, delikatny makijaż. Lekko się osypują, ale na oku trwają przez cały dzień. Nie kupie ich ponownie, bo lubie eksperymentować z nowościami i mam lepsze cienie.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

A ja lubię!

Ja bardzo lubię te cienie, używam ich codziennie :) Mam paletkę "Sixties reloaded" i najbardziej upodobałam sobie z niej biel i srebro, aczkolwiek różu też często używam. Czerń tylko od wielkiego dzwonu. Wg mnie są one dobre, ładne kolory, chociaż róż jest ledwo widoczny, ale ja nie jestem fanką tego koloru, więc mi pasuje. Długo się trzymają, nakładane palcem (tylko tak nakładam ;)) nie osypują się. Teraz czaję się na tą brązową paletkę, "Ciao bella" bodajże. :)

Używam tego produktu od:świąt Bożego Narodzenia

słabiutkie

Szczerze powiem, że nie lubię tych cieni. Jedyny plus jaki znalazłam to:
- wydawały się ładne w pudełku
Wady
- słabo się nakładają, sypią za to mocno
- właściwie ich nie widać
- są jakieś takie grudkowate, a nie aksamitne, co mi bardzo przeszkadza
Nie i koniec

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: właściwie nie używam

są ok

ja mam odcień 07 \party animal\ , i ja mam 4 kolorki - żółty , turkusowy , zielony i taki fiolet przechodzący w granat.
ogólnie ok , są dość trwałe , ale na szczęście ich nie kupowałam , bo je dostałam .
tanie , bo 13 zł , ale spodziewałam się czegoś lepszego , no ... troszkę się osypują;[

Używam tego produktu od:2 mies.

baaaardzo średnie

Mam paletkę brązów, myślałam, że będą dobre do codziennego makijażu. Ale nie są.
Wady:
-osypują się przy nakładaniu
-nietrwałe, same przemieszczają się z powieki i to dość szybko
-trzeba nałożyć dosyć dużo, żeby były widoczne, ale wtedy jeszcze bardziej się osypują i wpadają do oka, a to nic miłego

Dobrze, że mają niską cenę, więc aż tak nie żałuję zakupu, ale więcej go nie powtórzę.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:4 miesiące

rozczarowanie

Zauroczyła mnie paletka fioletowo - różowa. Niestety produkt ma więcej wad niż zalet - cienie są słabo na pigmentowane i szybko znikają z powieki. Być może z bazą jest lepiej.

Używam tego produktu od: rok

takie sobie

Do kupna skłoniły mnie kolorki paletki: żółto-niebieskie-fioletowo-zielone (nr nie pamiętam) mój pierwszy krok w kierunku zbliżającego się lata.

Z tych czterech kolorów najsłabiej wypada żółty, jest kiepsko napigmentowany i na oku wygląda mało ciekawie. Reszta odcieni jest w miarę ok, kolory nie są tak intensywne jak się spodziewałam, ale ujdą.
Co do trwałości, u mnie wszystko się zbija w załamaniu powieki po pół godzinie. Zawsze używam bazy, nawet nie próbowałam tych cieni bez niej używać. Z bazą wytrzymują ok 10-12h.
Troszeczkę się osypują przy nakładaniu, ale to też kwestia wprawy i sposobu nakładania.
Cena bardzo przystępna, więc nie szkodzi spróbować.

tragedia.

Zdecydowanie najgorsze cienie, jakie miałam. Trudno się je nakłada, każdy kolor ma inną konsystencję, osypują się podczas malowania, po 2 godzinach nie ma po nich śladu, mają paskudne brokatowe drobinki. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: użyty kilka razy miesiąc temu

Nie za fajne!

Cienie dostałam na urodziny od koleżanki która przywiozła je z Niemiec.Sama na pewno bym się na nie nie pokusiła gdyż używam tylko cieni z Inglota lub jakichś droższych marek.Jednak skoro dostałam musiałam je wypróbować ;) no i szczerze dosyć zawiodłam się:/
Mam paletkę Ciao Bella!
+ ładne opakowanie estetyczne i trwałe! poręczna paletka
+ 4 kolorki którymi można by wyczarować śliczny makijaż
+ najciemniejszy brązowy jest nawet ok
+ tanie

-Ogromne ilości brokatu! Nie są to subtelne iskierki tylko rzeczywiście duże kawałki brokatu które widać na powiece i wygląda to nie zbyt ładnie:(
-bardzo słabo napigmentowane cienie
-Oba beże z paletki nie wiele się od siebie różnią
-Cienie strasznie się osypują miałam je na policzkach i przez pół twarzy :(
-Gdy zdażyło mi się nie użyć bazy trzymały się bardzo krótko:(
Ogólnie nie polecam można za tą cenę kupić coś lepszego

Używam tego produktu od: Kilka razy od marca

słabiutkie

Mało napigmentowane, ciężkie do nakładania, z olbrzymią ilością brokatu. Niestety, ale muszę to napisać - jedne z najgorszych cieni jakie miałam... NIE POLECAM

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte i wyrzucone