Kryolan, Basic Eyes, Eyeshadow Primer (Baza pod cienie do powiek)

Kryolan, Basic Eyes, Eyeshadow Primer (Baza pod cienie do powiek)

Baza mająca na celu przedłużenie trwałości cieni do powiek.
Bezbarwna formuła i wysoka jakość zamknieta w tubce gwarantuje makijaż na cały dzień.

bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu
w tubie

Wracam z podkulonym ogonem po drugie opakowanie

Wykończyłam pierwsze opakowanie i całkiem prawdopodobne, że lada moment zamówię kolejne.

Kupiłam po wizycie wizażystki, która malowała mnie przy jej pomocy dwukrotnie na wesele.
Cienie ani drgnęły!

Baza ma konsystencję płynną, przeźroczystą, więc nie wyrównuje kolorytu powieki- dla mnie osobiście to lepsze rozwiązanie

Szybko się wchłania

Jest wydajna, dzięki opakowaniu w formie wyciskanej tubki.

Do pigmentów, czy turbopigmentów co prawda stosuję bazę z NYXa, ale do makijażu ,,zwykłymi" cieniami ona jest naprawdę dobra!

To była moja pierwsza baza pod cienie, po niej testowałam już The Balm, bazę z Maca, z Nyx, ale myślę, że pora powrócić do korzeni i zamówić drugie opakowanie Kryolanu :)

ciekawy produkt

Dosyć ciekawy produkt, o dosyć wysokiej cenie. Nie jest też zbytnio dostępny stacjonarnie. Lubię pracę na tej bazie, zwłaszcza na ruchomej powiece. Stosuję ją na klientkach, które na drugi dzień mówią, że makijaż trzymał się bardzo dobrze. Z autopsji mogę również powiedzieć, iż na mnie sprawdza sie równie dobrze. Cienie nałożone na ten produkt zyskują na pigmencie oraz ładnie blendują się. Najlepiej przed nałożeniem cienia na bazę zaczekać około 1 minuty. Wtedy jest lepszy efekt. Cienie łatwo przyklejają się do bazy, niezależnie od firmy.

Idealna

Baza idealna pod cienie. Ma lekka konsystencję, bardzo latwo aplikue sie ja na powieke bez zbednego tarcia. Cienie utrzymuja się na bazie jak szalone, a do teho pieknie sie na nia aplikuja i blendują. Polecam

MEGA FAJNA

to baza pod cienie do powiek zapewniająca długotrwały makijaż oczu. Ma delikatną, lekko kremową konsystencję dzięki czemu łatwo się rozprowadza. kolor cieni nalozonych na baze zwieksza ich intensywność
Dzięki bazie cienie nie ważą się ani nie rolują, bardzo przyjemnie się naklada cienie na wcześniej posmarowana powiekę baza - baza tu działa trochę jak magnez- bardzo dobrze utrzymuje, wrcz przykleja cień

dobra baza

Nie jest to baza, która bardzo mocno zagruntuje cienie do powiek, ale póki co nie narzekam. Używam jej od dobrych kilku miesięcy i każdy cień z mojej kolekcji da się na niej rozprowadzić. Może nie brzmi to zachęcająco, ale tak po prostu jest. Baza przedłuża trwałość cieni, a te nie rolują się i mocno nie blakną po całym dniu noszenia makijażu. Mam tłuste powieki, a baza sama w sobie ma dość płynną konsystencję. W żadnym razie nie jest podobna do 24 hours ze Smashboxa czy tej podstawowej lub z dodatkiem koloru z Urban Decay. Jest komfortowa w noszeniu i nie czuję dyskomfortu, że coś mi ciągle leży na powiekach. Do tego jest bardzo wydajny i tubka wyciska wystarczającą ilość produktu. Wpływa też na to jej płynna przezroczysta konsystencja. Cena jest trochę zawyżona, ale wiem, że tej bazie mogę zaufać.