Bell, Skin Matte Control All - Day Foundation (Trwały fluid matujący)

Bell, Skin Matte Control All - Day Foundation (Trwały fluid matujący)

Perfekcyjnie matowy makijaż dzięki absorbującym mikrogąbeczkom. To one nadają skórze świeży, pudrowy wygląd aż do 8 godzin od momentu aplikacji. Podkład doskonale maskuje także drobne niedoskonałości cery. Pozwala skórze swobodnie oddychać. Łatwo się rozprowadza, dzięki czemu makijaż jest lekki i naturalny.
Dostępny w 4 odcieniach: beżowy, naturalny, cappucino oraz karmel.

Nigdy więcej !

Mam cerę mieszaną skłonną do wyprysków, rozszerzone pory plus widoczne w paru miejscach naczynka.

Kupiłam ten produkt bo nagle mi się skończył poprzedni fluid i akurat ten mi wpadł w ręce. Jak zrobiło się cieplej przerzuciłam się na krem tonujący ale dziś znów go użyłam i muszę iść po fluid a ten wyrzucić :/

+ładnie wygląda zaraz po nałożeniu w sztucznym świetle
+cena
+nie robi krzywdy cerze

-zero matowienia
-bardzo szybko znika
-zero krycia
-obietnice producenta to jedna wielka ściema

Nie oczekiwałam cudów ale jeśli ma się fluid matujący na twarzy to trochę dziwne, że już po nie całej godz od nałożenia nos zaczyna się świecić

Używam tego produktu od: nie całego roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

mikrogąbeczki, haha!

Fluid powinien się nazywać super-ekstra-strasznie-tłusty z efektem świeczki! Dosłownie zaraz po nałożeniu na skórę twarz zaczyna się świecić. Bez pudru co GODZINĘ się nie obędzie.

Moja cera jest mieszana z dużymi skłonnościami do wyprysków, jednak na szczęście nie zapchał mnie i oprócz miniaturowych krostek nic mi po nim nie wyskakiwało.

Krycie jest beznadziejne. Nie potrafi poradzić sobie z zaczerwienionym nosem czy workami pod oczami.

Cena zachęca, ale nie dajcie się zwieść!

"Trwały fluid matujący" - to ściema !!:(

Kupiłam go bo jest tani, a szybko czegoś potrzebowałam i stwierdziłam, że spróbuje.
Owszem gama kolorystyczna nie jest najgorsza, nawet produkty ze średniej półki mają niektóre odcienie po prostu tragiczne.

Konsystencja jest fajna, ale nie dla cer mieszanych czy tłustych!!

Heloooooł?! Przeciez jest to niby podkład matujący, producent zwyczajnie (przynajmniej mnie)oszukał.

Uważam, że ten podkład jest dobry, ale dla cer normalnych i suchych, gdyż mam wrażenie ze smaruje się czymś tłustym, aczkolwiek tym fluidem nie zrobimy sobie krzywdy, bo ładnie się rozsmarowywuje i stapia.

Mi on nie przypadł do gustu, bo twarz po nim strasznie się świeci, nawet nie wiem czy buzia dobrze wygląda przez godzinę. Porażka na całej linii :(

Tak w skrócie:D
+cena
+wydajność
+konsystencja ułatwiająca aplikację
-konystencja, która sprawia, że to podkład raczej dla innego typu cery
-słabe krycie
-nic a nic nie matuje, a co za tym idzie producent kłamie!!

Owszem nie znalazłam takiego podkładu jeszcze, który chociaż na te 6-7h by zmatowił moją cerę, ale jeśli producent zapewnia nas o trwałości podkładu to gdyby nawet mat był przez 4h to spoko, a tak szkoda pieniędzy, choć cieszę się, że to tylko 10zł a nie na przykład kilkadziesiąt.

Jeśli ktoś ma suchą skórę lub normalną to wg mnie ten produkt ewentualnie mógłby się sprawdzić:)

Używam tego produktu od: kilka(naście) aplikacji ok. 3lata temu

Dobry ale nie dla każdego

Świetny puder! Dobrze się rozprowadza (nawet dłonią) i stapia ze skórą, dając pudrowe wykończenie bez efektu maski. Polecam jednak dla tych którzy nie mają większych problemów z cerą - bo nie jest to puder mocno kryjący - ale chcą by nabrała równomiernego kolorytu i wrażenie zdrowej, wypielęgnowanej skóry. Cena rewelacyjna w stosunku do jakości.

Ilość zużytych opakowań: pocżatek pierwszego

ma kilka zalet

Wbrew nazwie nie jest trwały i matuje tylko na ok.2 godziny - w wersji optymistycznej czyli w niższych temperaturach ;) Konsystencja jest treściwa i kremowa, co w przypadku podkładów, które powinny matować nie jest zbyt szczęśliwym pomysłem, ale bardzo ułatwia nakładanie i rozsmarowywanie. Nie sposób tym podkładem zrobić smugi, więc jest idealny dla początkujących. Pachnie bardzo ładnie i delikatnie. Kryje średnio, ale mam spore "pajączki", które w pewnym stopniu są jednak niwelowane przez ten podkład, więc nie jest najgorzej. Mam odcień 04-karmel, który nie ma ani trochę znienawidzonego przeze mnie różu, to taki zdrowy, naturalny, lekko opalony beż. Ładnie wyrównuje koloryt cery i twarz naprawdę ładnie w nim wygląda, zdrowo i na delikatnie opaloną.
Wydaje mi się, że do cery suchej podkład będzie idealny, ja mam mieszaną i niestety muszę szukać dalej swojego ideału.

Dobry,ale...

Mam skore sucha,naczynkowa i troche niedoskonalosci.
Mam nr.2 .jest troche jasniejszy od kolorytu mojej twarzy,ale nie zmienia jej kolorytu.Nie zapycha i nie podkresla suchych skorek. Przez to,ze mam skore sucha trzyma sie dobrze ;)
Minusy:
-nic nie kryje(wszystkie moje naczynka i pojawiajacy sie rumieniec,wszystko widac!!)
-trzeba miec koretkor,aby zakryc drobne krostki,zaczerwienienia itp.

Podklad ma dosyc tlystawa konsystencje,wiec raczej nie dla skory tlustej badz mieszanej.

Plusy(dodatkowo oprocz wymienionych wyzej!)
-cena,
-bardzo delikatny zapach,

Używam tego produktu od: pół roku ;)
Ilość zużytych opakowań: koncówka 1 ;*

Lubię go

W czasie ciepłych miesięcy roku używam kremu tonującego, jednak na zimne potrzebuję czegoś cięższego. Trafiłam na ten kosmetyk. Musze stwierdzić, że jestem z niego dość zadowolona, może nie kryje wszystkiego idealnie, ale nie tworzy efektu maski i buzia po niem jest niezwykle przyjemna. Podkład nie zatyka porów!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

nie

Kupiłam ten fluid przez przypadek, bo szybko i na krótko czegoś potrzebowałam.Mój kolor to cappucino - na lekko opalonej skórze wyglądał nieźle, ale co z tego, kiedy niczego nie krył i nie matował, a po paru godzinach nie było po nim śladu.

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego

buBell

Dostałam ten podkład latem. Sama nie zdecydowałabym się na niego, bo jakoś firma Bell nie kojarzy mi się pozytywnie. Na razie moja niepochlebna opinia tylko się ugruntowała.

Podkład, mimo że dostałam kolor numer 01, to jest bardzo ciemny. W dodatku nałożony na twarz przybrał odcień pomarańczowy. Z ciekawości poszłam do sklepu sprawdzić, jak wyglądają inne kolory, ale wszystkie są bardzo ciemne. Podkład ma dziwny zapach i niestety woń jest wyczuwalna na buzi.

Według mnie kosmetyk jest ciężki, gęsty i jakiś taki tłusty. Zupełnie nieodpowiedni dla cery tłustej czy mieszanej. Matuje na bardzo krótko. Po godzinie świeciła mi się cała twarz, nawet zazwyczaj suche policzki.

Zapycha! Po dwóch dniach używania go wyskoczyło mi kilka krostek. Miałam wrażenie, że skóra dusi się pod nim.

Opakowanie jest tandetne: wyjątkowo brzydka tubka.

Nie udało mi się znaleźć żadnych zalet tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: ledwo napoczęte pierwsze

Porażka miesiąca

Niestety nie spełnił się obietnice, oj nie. Nie oczekiwałam, że Bell zmatuje mnie za 12 zł, ale też nie sądziłam, ze nie spełni ANI jednej obietnicy z tych zawartych w opisie kosmetyku. No totalna porażka:
- twarz świeci się na maxa
- już przy nakładaniu czuć jakby wodę na palcach przy rozcieraniu podkładu
- nie kryje nic a nic
- konsystencja jakby mocno odżywczego podkładu dla cery suchej.

świetny

jak dla mojej cery - wspaniały. poprawia koloryt skóry, kryje co pomniejsze niedoskonałości (większe przykrywam oczywiście korektorem, wygląda bardzo naturalnie! dla porównania, gdy używam podkładu loreal true match w słońcu mój chłopak pyta, czemu dziś mam tak dużo przysłowiowej "tapety". kiedy używam tego podkładu, mój chłopak nie zauważa praktycznie, że mam podkład, ale mówi, że mam śliczną cerę i nie muszę używać podkładów :D skóra po nim nie świeci się przez dobre 1,5 h ale dla własnego bezpieczeństwa (jestem nastolatką z cerą mieszaną) zawsze przypudruję strefę T. ogólnie bardzo polecam. cena śmieszna, bardzo wydajny.Używam tego produktu od: kwiecień 2010
Ilość zużytych opakowań: niespełna pół opakowania.
+polecam nakładanie gąbeczką - bardzo wygodne.

Bardzo dobry!!!

Ten podkład spełnia prawie wszystkie zapewnienia producenta.
Jest matujący, co prawda nie na długo i bez nałożenia pudru w kamieniu twarz się troszke świeci, jednak jest to tylko małe błyszczenie. Jest dość trwały, po całym dniu cera wygląda na prawdę dobrze, a dodam że posiadam cerę z problemami:(
Kolory też fajne, ja używam nr03 Cappucino. Bardzo ładnie stapia sie ze skórą, nakładam go pędzlem do podkładu po wcześniejszym nałożeniu kremu nawilżającego.
Jest tani i wydajny. Wcześniej używałam podkładów z Loreala i Vichy, jednak żaden z nich nie matowił mi tak dobrze buzi:)
Nie podkreśla suchych skórek i nie zatyka porów.
Polecam gorąco!