La Roche-Posay, Gel Demaquillant Physiologique [Physiological Cleansing Gel] (Żel do demakijażu z fizjologicznym pH)

Żel do demakijażu z fizjologicznym pH zawierający wodę termalną z La Roche Posay. Przeznaczony do skóry wrażliwej normalnej oraz wrażliwej mieszanej. Wg opisu nie powoduje zaskórników, nie zawiera mydła i barwników, bezalkoholowy.
Bardzo dokładnie oczyszcza, skóra jest delikatna, zaczerwienienia bledną. Bardzo dobry dla alergików, nie powoduje uczuleń i podrażnień, ma bardzo nikły delikatny zapach.
Żel ten przy kontakcie z wodą nie pieni się w ogóle.

normalna, wrażliwa, mieszana
demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
łagodzące
bez alkoholu
z pompką
żel

a jednak do niego wróciłam

Używałam tego żelu jakiś czas temu, nie był jakiś zachwycający, ale odpowiadał mi. Potem przetestowałam inne produkty do oczyszczania twarzy m.in. Stiefel \'Physiogel\', La Roche Posay \'Toleriane\', Pharmaceris R \'Puri-Rosalgin\', Avene \'Cleanance\' i w porównaniu z nimi wypada po prostu rewelacyjnie. Dobra konsystencja - łatwo się nanosi i dobrze zmywa, posiada wygodny dozownik i piękny zapach. Dobrze oczyszcza skórę, nie wysusza jej i nie podrażnia. Cena jest dosyć wysoka, ale nie mam już ochoty na dalsze eksperymenty i rozczarowania.

demakijaż nie, samo mycie tak

Niestety nie radzi sobie z usuwaniem makijażu. Używam do mycia po demakijażu i rano - wtedy jest świetny. Mam cerę tłustą, ale wrażliwą na niektóre składniki. Ten żel nie uczulił mnie, łagodnie myje i nie wysusza.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka (1 na m-c)

polecam!!

Moge go polecić z czystym sumieniem. Jesli ktoś nie lubi mleczek do demakijażu - to jest praktyczna i zdrowa alternatywa. Przyjemnie pachnie, pieni się, dobrze zmywa make - up i nie podrażnia, nie wysusza naskórka. Lubię używać go w połączeniu ze szczoteczką do masażu twarzy.

Używam tego produktu od:dawna

fajny......

Żel dobrze oczyszcza,nie podrażnia a wręcz łagodzi podrażnienia,nie wysusza,skóra po użyciu jest gładka,czysta,matowa.Pachnie ładnie,kompletnie się nie pieni.Minusami jest słaba wydajność ale to ze względu na to że się wcale nie pieni i cena-myślę że jest za wysoka.Polecam dla cer wrażliwych i trądzikowych!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbki

b. dobry

dostalam w aptece kilka probek zelu i jak na razie jestem zadowolona. nie pieni sie wcale co mnie denerwuje bo zawsze po takich kosmetykach mam wrazenie,ze mam nie zmytego makijazu i slabo oczyszczona buzie. po przetarciu tonikiem-platek czysty :> nie podraznia buzi, nie ma uczucia sciagniecia, dla mnie ok. nie wiem jak jest z jego wydajnoscia jesli chodzi o prod pelnowymiarowy.

Używam tego produktu od:tyg
Ilość zużytych opakowań:2 probki

nie wart swojej ceny

Przede wszystkim mało wydajny, miałam go 3 tygodnie, uzywałam 2 razy dziennie 2 pompnięcia:) Miałam wrażenie że twarz była niedomyta. Delikatny, nie podrażnia ale to mi nie wystarcza

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

kiepski

po raz kolejny zraziłam się do kosmetyków tej firmy i raczej już więcej ich nie kupię. Żel miał skutecznie oczyszczać i jednocześnie delikatnie. Tak napisano na etykiecie (chyba, że ktoś źle przetłumaczył z oryginału). Nie zmywa nawet podkładu, o tuszu nie wspomnę. Zawsze muszę poprawiać mleczkiem, żeby dobrze zmyć makijaż. Używam jedynie podkładu, cieni i tuszu, ale nawet z tak małą ilością niie może sobie poradzić. Zeby tego było mało, to jeszcze szczypie w oczy. Powinien kosztować 5, a nie 45 zl. Dwie gwiazdki dostaje za to, że przynajmniej nie wysusza, dlatego nie trafił od razu do kosza.

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 1/2

tak, tak, tak!

super! super! super!
cała seria to rewelacja!
koi, myje, nie ściąga, działa!
jest świetny dla wrażliwców, osób z tendencją do zapychania ( nawet takich, które zapycha chyba nawet powietrze-to ja! :) )
po kuracji lysanelem active używanie tego żelu do mycia i daje mojej skórze ukojenie.
świetnie zmywa makijaż
pięknie pachnie!
pierwszy raz po myciu nie mam wrażenia,że mam za mało skóry na twarzy ;)
dziewczyny z cerą tłustą i trądzikiem-nie katujcie się więcej preparatami ANTY-trądzik,-połysk,-bakteryjne.
nawilżanie i uspokajanie bardziej działa!

Ultradelikatny

Zaczne od zapachu, fantastyczna morelka. Żelik jest dlikatny a skuteczny. Łagodzi podraznienia, nie uczula i robi swoje. Barzdo lubie go stosowac. Polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

super ekstra :-)

byłam niemalże pewna, że recenzję na temat tego produktu już napisałam, ale widać się starzeję, albo ktoś ją usunął (jeśli tak, to proszę mnie informować i podać powody, inaczej człowiek potem głupieje). ale produkt jest tak świetny, że chętnie napiszę jeszcze raz:

żel jest delikatny, nie szczypie w oczy ani trochę (za to szczypało mnie trochę, jak zmywałam nim tusz, ale to tusz szczypał, jestem pewna, bo testowałam potem :-) )

fajnie odświeża cerę i zmywa makijaż. zapach jest tak bajeczny, że z radością wstaję rano, by się z nim trochę obudzić :-) nic a nic nie wysusza, podrażnione miejsca są ukojone, a tłuste partie oczyszczone. do tego żel ten jest bardzo wydajny. nie mam żadnych zarzutów!!!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: próbka i w trakcie pierwszej butelki

szczypie w oczy

Pod koniec marca mialam okazje wyprobowac to cudo. Dostalam probke w aptece. Probka wygladala jak miniaturka zelu, tylko bez pompki i miala 15ml. Zel jest gesty, cos jak micel Rosaliac i ma kolor szklisto-mleczno-bialy. Wogole sie nie pieni, a sliska sie po skorze. Jesli ktos uwielbia zel do mycia Ziaja z serii Calma czy zel z algami Apotheker Scheller, to i LRP powinno mu przypasc do gustu. Czemu wiec dalam temu zelowi tylko ocene srednia? Bo potrafi podszczypac w oczy. Dzieki Bogu, ze dostalam ta probke, bo gdybym kupila pelnowymiarowe opakowanie to plulabym sobie w brode. Najgorzej bylo przy wieczornym demakijazu. mydlilam nim oczy, co by sie makijaz rozpuscil i mam w zwyczaju otworzyc oczy i spjrzec w lustro, czy aby slepia sa juz dobrze rozmazane i mozna zmyc twarz woda i caly brud. No i ta chwilka wystarczyla, zeby zel wdarl mi sie do oczu i zaczal szczypac. Pospiesznie zmywalam go i jak sie okazalo makijaz nie byl do konca rozpuszczony. Przydalo by sie, zeby jeszcze troche pomasowala oczy, bo mialam szarawe cienie w kolo oczu. Rano, gdy uzywalam go tylko do odswiezenia i kontakt z zamknietymi oczami byl krotki, nie bylo sensacji, ale wieczorem... owszem. Nawet jak nie otwieralam oczu i masowalam je dluzej , tak na wyczucie, ze po dluzszej chwili makijaz powinien sie dobrze rozpuscic i go zmywalam. Tez mialam wrazenie, ze zel probuje sie wedrzec pod powieki. TO nie jest zly produkt, ale jesli cos chodz probuje mnie w oczy kasac, to jest na przegranej pozycji.

Używam tego produktu od:w marcu
Ilość zużytych opakowań: mianiaturka 15ml, dosc wydajna jak na taka pojemnosc.

Bardzo fajny

Postanowiłam zamienić na jakiś czas mleczka do demakijażu na tą formę zmywania, czyli za pomocą wody. Chce sie przekonać którą formę moja cera lubi bardziej. Jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Produkt jest bardzo delikatny, wydawać by sie mogło, że nie poradzi sobie z usuniecie podkładu i innych mazideł(do demakijażu oczu nie używam). Nic bardziej mylnego, rewelacyjnie sobie radzi ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Nie zapycha- a oczyszcza, za to wielki plus. Bardzo higieniczne opakowanie z pompką. ślicznie pachnie, dla mnie morelami. Konsystencja-określiłabym ją jak balsam.

Minus za słabą wydajność

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:konczę pierwsze