Ziaja, Nuno, Żel punktowy

Ziaja, Nuno, Żel punktowy

Ogranicza rozwój bakterii, redukuje zmiany trądzikowe, łagodzi podrażnienia, nie wysusza skóry. Redukcja pojedynczych zmian trądzikowych na twarzy, plecach, barkach i klatce piersiowej. Naturalne ph.
Zawiera:
- Ac.Net - inhibitor 5 a-reduktazy
- Kwas salicylowy w nano-sferach
- Alantoina
- Ekstrakty z oczaru, białej herbaty, szałwii
- D-panthenol.

trądzikowa
przeciwtrądzikowe, łagodzące, antybakteryjne
w tubce
żel
lekkie
preparaty punktowe

Buuu

Niska cena, wygodna aplikacja i opakowanie, całkiem niezły zapach. No to koniec plusów. Miałam wyrzuty sumienia, ze daje tak malo gwiazdek, ale jak jeszcze przeczytalam sklad tego zelu to mi przeszlo. Nie dość, że nie działa prawie wogóle (nawet jeśli siedze w domu i smaruje nim pryszcza cały dzień)! Co mi po żelu punktowym, jeśli nic nie daje? Nawet nie wysusza, tylko dziwnie się lepi.... Nie kupie go ponownie i mysle ze znajde cosik lepszego:)Używam tego produktu od:3 miesiace

PS. Zapomniałam napisać że na dodatek zawiera parabeny:/ buu

efektów nie widać

Nie jestem przekonana raczej do tego kosmetyku, efektów raczej nie widać, w ogóle nie zadziałał nawet na pojedyncze zmiany, wysusza skórę ale nie niweluje niedoskonałości. Po raz kolejny zawiodłam się na Ziaji.
Nic ciekawego oprócz niskiej ceny

Używam tego produktu od:leży od kilku miesięcy na półce, bo po co używać jak i tak nie działa

Niezbyt :(

Wydawało mi się że będzie dobry skoro Ziaja to dobra firma i stosuje ich inne kosmetyki , a tu żadnych rewelacji
Nie zauwałyłam żadnej poprawy. Kleji się . Jedynym plusem jest niska cena. Zawiodłam się na tej marce

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Nie zauważyłam efektów.

Uważam, że Ziaja to świetna firma, ale do tego produktu jakoś się nie przekonałam :(
Minusy:
- niewygodna aplikacja
- brak widocznych skutków
Plusem jak zawsze w przypadku Ziaji jest cena.

Używam tego produktu od: 2 mc.

mocno średni

Dobrze radzi sobie jedynie z niewielkimi wypryskami, a także sprawdza się przy wysuszaniu już zanikających. Bardzo słabo działa, trzeba nakładać go trzy razy więcej, żeby uzyskać efekt jednokrotnego nałożenia identycznego specyfiku innej firmy (nie chcę robić reklamy, powiem tylko, że to sprzedaż bezpośrednia :)). W tym przypadku Ziaja nieco mnie rozczarowała, bo zdążyła mnie przyzwyczaić do satysfakcji z innych jej produktów.

Żel nie może stać za długo, bo z czasem staje się bardziej wodnisty i nieprzyjemnie pachnący (więc im go szybciej zużyjemy, tym lepiej). Co jest raczej trudne, bo specyfików tego typu używa się nawet latami, zwłaszcza, gdy wypryski są sporadyczne.

;o!

Kupiłam go jakiś czas temu. Zniechęcona brakiem jakiegokolwiek działania na moje syfki odłożyłam go w głąb szuflady. Dziś zobaczywszy nowe pryszcze zdesperowana zmusiłam się do wyciągnięcia go z szafki i :O.. nałożyłam go dziś rano a teraz nie widzę ani śladu po wypryskach! rewelacja.

EDIT:
niestety. po kilku dniach używania moja skóra widocznie się przyzwyczaiła i efektów brak..

Używam tego produktu od:niepamietamkiedy

porażka

Całkowicie zmieniam recenzję. Z pierwszym pryszczem ten żel sobie poradził, ale teraz jestem przekonana, że był to czysty przypadek. Obecnie żel nie daje żadnych efektów, co więcej nie jest mozliwe stosowanie go w ciągu dnia, ponieważ zasycha na skórze pozostawiając nieco lepkie i błyszczące plamki na wypryskach. Porażka.

Używam tego produktu od: styczeń 2009

Pomagał.

Pomagał przez pewien okres czasu, później skóra najwyraźniej się przyzwyczaiła...

Ładnie niweluje pierwsze oznaki wyprysków, natomiast już istniejącymi niewiele robi.

Przestałem stosować, ze względu na żele od dermatologa - ale nie wiem, czy stosowałbym dalej.

Używam tego produktu od: 2 - 3 tyg.

nie

Nie dawał żadnego rezultatu,a szkoda.
Skóra nie reagowała na jego składnik. kupiłam go i myśłam,że coś mi pomoże a tu nici z tego wszystkiego.

Zużyłam go do końca i już go nigdy nie kupię

od:przez wakacje

niezły

niezły. ma żelową konsystencję i przyjemny zapach.lątwo sie rozprowadza i szybko wchłania. wypryski goja sie wyraznie szybciej, zarówno te rozdrapane;) jak i nie, mozna miec w kosmetyczce, ale cudow nie robi. raczej dla mało problematycznych cer.

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Dobry :-)

Jest dosyć dobry. Jedynie zapach i uczucie pieczenia po nałożeniu na pryszcz mi nie odpowiada. Ale efekty są widoczne już następnego dnia. Nie wiem czy kupię następny, bo wciąż testuję inne preparaty, dlatego zobaczymy.

Używam tego produktu od: wakacji

a na mnie nie zadziałał...

niby jakiś tam żel i wgl działać miał ..a tu nic...moja cera wgl go chyba nawet nie zauważyła syfy jak były, tak są, jak sie pojawiają to ani nie maleją ani nic :P po prostu ten środek ich nie ruszył ;] :(
plusem jest bardzo dobra chłonność tego zelu...

Używam tego produktu od:miesiaca