SunOzon, Selbstbraunungsspray (Samoopalacz w sprayu (stara wersja))

SunOzon, Selbstbraunungsspray (Samoopalacz w sprayu (stara wersja))

Spray jest wyjątkowo praktyczny, gdyż nanosi się go równomiernie na skórę niezależnie od pozycji, w jakiej trzyma się butelkę. Nadaje skórze długotrwały brązowy koloryt opalenizny. Wspiera naturalną gospodarkę wodną skóry. Nawilża skórę, dzięki czemu staje się gładka i delikatna. Naturalna opalenizna bezpieczna dla skóry, przebadany dermatologicznie.

do twarzy się sprawdza

Jest to produkt przede wszystkim tani i to jego podstawowy plus. Aplikowany prosto na skórę zostawia plamy. Najlepiej go aplikować najpierw na dłoń a dopiero potem wetrzeć w skórę. Efekt- bardzo delikatna, minimalnie żółta ale ładna opalenizna. Dobrze sprawuje się na twarzy. Wystarczy nie wielka mgiełka na twarz i po paru godzinach uzyskamy efekt delikatnej opalenizny. W razie chęci wzmocnienia efektu czynność powtórzyć:). Polecam, ale do twarzy.

Używam tego produktu od: nie dawna

Polecam!

Mam jasną karnację, używam wysokich filtrów i unikam słońca. Z tego powodu w okresie letnim stosuję balsamy brązujące, które nadadzą delikatny kolor mojej skórze.
Tym samoopalaczem w sprayu jestem zachwycona, kupiłam już drugie opakowanie i nie mam ochoty sięgać po żaden inny samoopalacz.

+ łatwa i przyjemna aplikacja, nie trzeba szorować dłoni i paznokci
+ wchłania się natychmiast i nie zostawia lepkiego filmu na skórze
+ ładny zapach
+ delikatny efekt opalenizny
+ dostępność
+ cena

Pół gwiazdki odejmuję za wydajność oraz małą trwałość, szybko się spłukuje (na szczęście nie zostawia plam).

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

bardzo wygodny w użyciu

Nie lubię się opalać - leżenie plackiem nie jest dla mnie. z samoopalaczami też jestem ostrożna, bo przeważnie po zastosowaniu są smugi. ten kosmetyk mnie zaciekawił, bo bardzo był podobny do samoopalacza w spray z Sally Hansenn ale dużo tańszy.

Bardzo mile jestem zaskoczona:
- aplikacja bardzo prosta
- przeważnie stosuje go na nogi i pod każdym kątem fajnie się nakłada
- jest to lekka mgiełka co ułatwia aplikację
- szybko się wchłania
- nie pozostawia smug
- bardzo fajna cena - 8,99
- wydajny
- zapach nie drażniący

Polecam dla osób, które nie lubią czekać aż balsam się wchłonie ;)

Używam tego produktu od: drugi sezon letni
Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Najlepszy samoopalacz.

Jestem posiadaczką suchej i nieopalonej skóry nóg. Za produkt zaplaciłam 2.49 euro. Kupiłam go w niemieckim Rossmannie. Używałam go kilka dni pod rząd lub kilka razy w tygodniu.

Mimo, iż jest to samoopalacz, to rewelacyjnie wygładzał moją skórę. Stosowałam go po użyciu kremu, ale i tak wiem, iz owo wygładzenie było dziełem tegoż cudownego produktu.

Efekt opalenizny był delikatny. Być może byłby mocniejszy, gdybym używała go codziennie. Uzyskany kolor był naturalny i dobrze współgrał z kolorytem innych, bardziej opalonych części ciała np. rąk.

Polecam. Ten produkt jest moim hitem. Jako jedyny nie pozostawia smug. A alikacja jest rewelacyjna. Wystarczy spryskać z odległości 30 cm i gotowe.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Nie polecam!

Masakra! Nie polecam tego samoopalacza. Pierwsza warstwa jest ok ale jak nałoży się drugą to skóra jest pomarańczowa i zatyka pory! Wydaje mi sie że bardziej sprawdza sie u osób ktore mają bardziej nogi opalone bo wtedy podkreśla kolor.Okropnie śmierdzi że aż mdli.. robi smugi.. niestety zawiodłam się pomimo tylku pozytywnych opini. Pół gwiazdki dostał tylko za cenę..Nie polecam

Nijaki

- brzydki zapach
-wydajność
- cena
-aplikator
-robi smugi

+ dostępność
+ jeśli nałoży się go dobrze efekt jest powiedzmy okej
+ wygodna buteleczka

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

masakra

Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat w tamtym roku, więc postanowiłam go kupić. Nie używam z reguły takich kosmetyków, gdyż wole naturalną opaleniznę, ale że dzisiaj nieziemskie słońce, więc wyjęłam spodenki z szafy i żeby nie pokazywać swoich bladziochów postanowiłam go wykończyć. I już wiem, dlaczego w tamtym roku mi się tak nie podobał. Jego aplikacja jest nawet przyjemna, gdyż jest w formie sprayu. Nie ma zapachu duszącego, natomiast gdy już się wchłonie i zacznie działać nieziemsko śmierdzi. W tamtym roku próbowałam go na wiele sposobów i za każdym razem zostawiał mega smugi :/ jego cena to około 9 zł za 150 ml nie jest duża, ale trzeba zaznaczyć, że produkt jest bardzo niewydajny i brudzi ubrania, gdy się pocimy. Nie polecam go :(

Używam tego produktu od: już nie używam

Jak to ma być "delikatny" efekt to ja dziękuję!

Nigdy nie miałam problemu z samoopalaczami, przeważnie stosuję w czasie wiosny. Ten miał dać delikatny efekt, lekko muśniętej opalonej skóry, ale nie dał! Od razu zaznaczę, że nie mam bardzo jasnej karnacji, raczej normalną. To co zrobił ten spray z moimi nogami kilka tygodni temu woła o pomstę do nieba! Smuga za smugą, efekt baaaardzo mocny i pomarańczowy!! :( Zdecydowanie wolę Daxa w piance..

Używam tego produktu od: od kwietnia

W porządku

Spray łatwo się stosuje, nie zostawia smug, daje delikatny efekt - chyba wręcz za delikatny. Wydajność moim zdaniem ok w stosunku do ceny - ja zwykle stosuję go tylko na nogi. Naprawdę warto go wypróbować i będę do niego wracać.

fajny,ale...

Skusiłam się na ten produkt, zachęcona pozytywnymi opiniami, niską ceną oraz chęcią wypróbowania czegoś, co nada ładny odcień skórze w krótkim czasie.
Zauwazyłam, że produkt jest średnio wydajny (wystarczył zaledwie na jakieś 5 użyć na całe ciało, ale może przy tej cenie to nie jest tak mało).
Co więcej, aplikuje sie go wygodnie, szybko wysycha, nie ma obaw o brudne dłonie (zaleta sprayu), ani o ślady na jasnych ubraniach czy na kafelkach w łazience.
Zapach nie jest bardzo drazniący, choć "fiołkami" ten samoopalacz nie pachnie ;)
Jedyny minus, jaki zauważyłam to to, że nie umiałam go równo zaaplikować na rękach, zawsze pozostawały jasne smugi przy nadgarstkach (ciężko jest równomiernie popsikać całe ręce, chyba potrzebna jest osoba do pomocy).
Mimo wszystko uzyskany odcień był ładny, nie był żółty, czego się obawiałam.
Na pewno kupię ten produkt ponownie.

Używam tego produktu od: 5X

Nie da się nim zrobić krzywdy:)

Świetny!
łatwa aplikacja, nie ma typowego zapachu samoopalacza, daje całkiem sympatyczny kolor. I co najważniejsze: nie tworzy plam. Nie da się nim zrobić krzywdy, nie tworzy smug i nie brudzi ubrań, szybko się wchłania. Bardzo bardzo polecam :)

Ilość zużytych opakowań: trzy

Rewelacja

Mam bardzo jasna karnację, trudno mi sie opalić (nawet w solarium). Ten spray sprawił, że pierwszy raz w zyciu miałam piekną, brązową opaleniznę.

Plusy:
-opala nawet przy bardzo jasnej karnacji
-nie robi plam, nie brudzi ubrania
-dobrze się wchłania

Minusy:
-trochę drazni Mnie zapach, ale to kwestia przyzwyczajenia

Ilość zużytych opakowań: 1, duże