For Your Beauty, Pędzel do różu Premium (stara wersja)

For Your Beauty, Pędzel do różu Premium (stara wersja)

Pędzel do różu z delikatnego, naturalnego włosia. Idealny, by podkreślić policzki i rysy twarzy. W komplecie z etui do przechowywania i ochrony.

SUPER

Pędzel spełnia swoją rolę: jest wygodny, dobrze rozprowadza róż, włosy nie wypadają, nawet po kilkukrotnym praniu (myciu) pędzla. W porównaniu do innych firm tani. Używam tego produktu od: dawna

już nie ok.

kupiłam, bo szybko potrzebowałam pędzla do różu, stosunek ceny do jakości uznaję za bardzo dobry, a nie zależało mi na super-hiper-naturalnym-i-drogim pędzlu do różu, bo taki kupię do pudru:)
+dobrze leży w ręce, odpowiednia długość, estetyczny wygląd,
+odpowiednio miękki, nie drapie, ale dobrze nabiera kosmetyki
+etui przydatne
+włoski po kilkukrotnym myciu nie odstają, nie są połamane, wszystko na swoim miejscu
-na początku gubił trochę włosków, teraz jest ok
-mam wrażenie że robi troszkę placki na policzkach, ale daję sobie rade żeby to rozetrzeć równomiernie
-farbuje przy myciu, no cóż. nie można być idealnym.
edit- po kolejnych kilku miesiącach użytkowania codziennie (łącznie już 10 miesięcy) muszę niestety obniżyć ocenę. włoski już od jakiegoś czasu strasznie wypadają i się łamią. oczywiście zostaje to wszystko na twarzy w postaci cienkich, czarnych paseczków, które trzeba potem odklejać. znacząco widać różnicę w wyglądzie włosia - teraz jest postrzępione, jakby wysuszone, sfatygowane, mimo iż myję delikatnymi płynami, czasem nawet nakładam odżywkę.
Używam tego produktu od:3 miesiące+7

Dobry

Mam też pędzel do pudru z tej serii i do cieni. Cena jest całkiem korzystna, w porównaniu do pędzli markowych (typu Inglot, Sephora).
Włosie mniej mi wypada niż w pędzlu do pudru. Sam pędzel prezentuje się dość elegancko i stabilnie (rączka nie odpada jak przy tańszych pędzlach).
Jedyne co mogę zarzucić to kształt pędzla. Czemu nie jest lekko ścięty, skoro to pędzel do różu?
Poza tym pędzel jest mały, poręczny i może służyć również do pudru brązującego.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Fajnie do pierwszego prania...

Kidu kupilam ten pędzel (a wlasciwie pedzle, bo mam też jego brata - ten do pudru) bylam nawet zadowolona, ale trwalo to krótko - do pierwszego prania. Włoscie zrobilo sie inne - jakby sztywniejsze i kruszy sie zostawiajac mi na twarzy kawałki włosów, co wygląda koszmarnie, jak dla mnie - tylko EDM.

Używam tego produktu od; kilka tyg.

Polecam z czystym sumieniem

Kupiłam do kompletu :D Używam do różu prasowanego.

Plusy:
+ jest delikatny i mięciutki
+ ładnie podkreśla się nim kości policzkowe, choć mógłby być inaczej wyprofilowany - lekko skośny lepiej by cieniował
+ zbiera kosmetyk w idealnej ilości (nie za dużo, więc nie trzeba strzepywać, bo nie ma czego :D ) to ważne przy różu, bo łatwo z nim przesadzić...
+ przyjemny w użyciu (odkąd mam pędzle For Your Beuty Premium, codzienny makijaż stał się takim moim małym rytuałem :rolleyes: )
+ bardzo ładny i elegancki
+ niedrogi

Minusy:
- niestety, zdarza mu się jeszcze linieć i co jakiś czas wypada po włosku... :(

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: mam nadzieję, że długo będzie służył i nie będę musiała kupować kolejnego

Nie

Drapie, podobnie jak pędzel do pudru. To jego główny minus, poza tym troche wypada włosie, włoski odstają na brzegach. Na plus zalicze na pewno cenę, rozmiar, jest dość precyzyjny, nie farbuje przy myciu i w miarę szybko schnie. Ładnie wygląda jednak rączka również się niszczy i jest trochę za długa.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: -

dobry pędzel

Pędzel jest zrobiony z naturalnego włosia, całkiem tani, nie podrażnia delikatnej skóry, nie drapie. Czasami niestety zdarza mu się zgubic kilka włosków. Chciałabym zauważyc, że nie jest to pędzel idealnie wyprofilowany do modelowania policzków, powinien byc chyba scięty na ukos, chociaż prawdę mówiac nie przeszkadza mi to zbytnio. Najważniejsze, że nie robi plam i brzydkich smug, wszystko jest ładnie i równomiernie nałożone. Dobry do nakładania różu, rozświetlacza, bronzera lub nawet zwykłego pudru. Nie jest może idealny ale na pewno bardzo dobry.

całkiem całkiem

Mam pędzelek z Targowiska i muszę przyznać, że jest całkiem całkiem! Niezle znosi czeste mycie, zdarza mu się gubic sierść, ale podobną trwałosc ma ściety pędzel do różu Sephora.
Jestem z niego zadowolona. Stosuję go tylko i włącznie do meteorków na skronie, kości policzkowe. Nie drapie zbytnio :) ogólnie jestem bardzo zadowolona. Latwo się aplikuje, wygodna raczka. polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

Super pędzelek

Super pędzelek. Miękki, nie podrażnia skóry. W dodatku jest tani a ma naturalne włosie. Napewno sięgne po niego jeszcze raz. czasami myje go mydełkiem wiec napewno na długo wystarczy (doskonale to znosi)

Używam tego produktu od: ponad 6 miesiecy

Dobry

Dobry pędzel z natutralnego włosia. Doskonale wyprofilowany żeby ładnie wymodelować twarz. Do tego przyjemnie się go używa, bo włosie jest bardzo miękkie. I ma ładny, elegancki wygląd.

Używam tego produktu od: ok. rok

spełnia oczekiwania

Ten pędzel jest po prostu idealny. Bardzo poręczny, trwały i bardzo dobrze rozprowadza się nim róż.

Zaczęłam go używać jakieś 3 miesiące temu, od tego czasu kilka razy go czyściłam a mimo to wygląda bardzo dobrze.
Nie traci włosków a nakładanie nim różu to po prostu przyjemność.

Jeśli chodzi o ponowne kupno no to mam nadzieję, że pędzel ten posłuży mi na tyle długo, żeby już rossmann wypuścił inny pędzel ale może kupię znajomym na prezent

bardzo dobry

Kupiłam pędzel z myślą o nakładaniu nim rozświetlacza i sprawdził się w tej roli super.
Jest miękki, nie wypadają z niego włoski- wiadomo, na początku kilka ubyło, ale nic poza tym.

Jest dobrze wymodelowany, nie za duży, tak więc ciężko sobie zrobić błyszczące placki;)
Nadaje się też do rozcierania cieni na powiece.

Trwałość jak najbardziej zadowalająca. Przeszedł już kilkanaście prań i cały czas wygląda jak nowy.

Zaznaczam opcję ie wiem przy kupnie, ponieważ nadal jest w świetnym stanie i mam nadzieję, że tak będzie nadal. Ale pewnie jeszcze go kupię, może do czegoś innego.

Ilość zużytych opakowań: ciągle 1