Ziaja, Pro, Żel myjący normalizujący

Ziaja, Pro, Żel myjący normalizujący

Dokładnie oczyszcza naskórek oraz odblokowuje pory
-przywraca skórze naturalne PH i doskonale przygotowuje do zabiegów pielęgnacyjnych
Zawiera ekstrakty z tymianku, lukrecji, białej herbatyoraz prowitaminę B5.

oczyszczanie twarzy
oczyszczające
z pompką
żel

polubilismy się:)

Podczas poszukiwań czegoś, co zastąpiło by mi żel Avene a jednocześnie nie spustoszyło mojej pustej ówcześnie kieszeni - postanowiłam wypróbować ten o to żel.
Jestem naprawdę zaskoczona, że za tak małe pieniądze (12,09 zł za 500ml) nabyłam tak dobry produkt! Dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu, całkiem nieźle oczyszcza i skora nie jest po nim przesuszona. Ostatnio jesteśmy wręcz nierozłączni:)

Bardzo fajny

Dodałam-ocenię pierwsza :D
Kupiłam ten żel bo Ziaja Pro kusiła mnie od zawsze :). A ten produkt ma ciekawy skład więc się skusiłam.
Żel ma wygodne opakowanie, miły ziołowy zapach i glutowatą :D gęstą konsystencję. Prawie wcale się nie pieni przez co niestety nie jest zbyt wydajny :(.
Ze zmywaniem makijażu radzi sobie średnio(ale który dokładnie zmyje warstwę Dermacolu? Z lekkimi podkładami sobie radzi). Nie wysusza. Czuję, że cera jest dobrze oczyszczona i ukojona. No i nie miałam po nim wysypu-co przy żelach często mi się zdarza.
Nie mam mu w sumie nic powaznego do zarzucenia.
Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc