Garnier, Intensywna Pielęgnacja Suchej Skóry, Mleczko do ciała przeciw wysuszaniu skóry

Jego unikalna formuła z karité, olejkiem z moreli i palmy błyskawicznie nawilża suchą skórę, przynosząc jej ukojenie i komfort aż do 24 godzin, bez pozostawiania tłustych śladów.

średni jak na Garnier

Na pewno nie dla osób z suchą skórą, gorszy od pozostałych mleczek garnier.

+przyjemny zapach
+lekka konsystencja
+łatwo się rozsmarowuje
+szybko sie wchłania

-nie nawilża na długo
-nie chroni

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: zestaw 400+250

Najsłabsze z mleczek Garniera

Zużyłam dwa opakowania tego mleczka i nie zachwyciłam się – nie nawilżyło ono mojej skóry ani nie zapobiegło dalszym przesuszeniom (jak obiecuje producent). Niby konsystencję miało taką jaką lubię – nie było gęste ani lejące. Jednak mazało się na skórze, trzeba je było dokładnie rozsmarowywać, bo zostawiało białe smugi. Niestety nie niwelowało nieprzyjemnego uczucia napięcia. Pozostawiało klejącą warstwę, co mnie irytowało. 24-godzinnego komfortu (kolejne zapewnienie producenta) również nie przynosiło, skóra szybko robiła się taka, jakbym niczym jej nie smarowała. Pachniało owocowo, identycznie jak czerwony krem Garniera do twarzy i ciała. Zapach ten oceniam pozytywnie. Mleczko było delikatne, nie podrażniało mojej atopowej skóry. Było także wydajne. Jest to czwarte mleczko Garniera, jakie używałam, i jest ono najsłabsze.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: duże (400ml) + małe (250ml)

bardzo dobry do skóry suchej

świetny do suchej i bardzo suchej skóry.
\\ndobrze się wchłania i jest przy tym wydajny, ma łagodny i przyjemny zapach. nie podrażnia i zostawia skórę miękką i fajną w dotyku. :) jak najbardziej polecam.

Bardzo dobry. Nawilża, skóra jest po nim miła w dotyku. Nie powoduje podrażnień. Zapach przyjemny, ale nie nachalny. Jedynie ciężko nałożyć na niego spodnie, więc używam na noc ;) Niestety długo się wchłania. Ogólnie jednak oceniam na plus :)

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:2 lub więcej

Dobry balsam

Stosowany w przypadku, gdy zabraknie jego "czerwonego" brata (z syropem z klonu). Ten też lubię, szybko się wchłania, ładnie pachnie, nawilża odpowiednio. Wydajny. Zostawia leciutki tłusty film, ale posmarowana wieczorem, rano budzę się z naprawdę milutką skórą. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat, rzadko
Ilość zużytych opakowań: 2-3

polecam!!!

cudownie pachnie, jest wydajne, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, skóra odrazu jest gładsza, bardziej miękka i nawilżona. jednym słowem super!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

bardzo fajne :)

Lubię te mleczka z garniera, fajnie nawilżają, wygładzają skórę, zostawiają taką delikatną tłustą warstwę.
Ładny delikatny zapach, na pewno do niego wrócę.
Do tego jest wydajne.

Używam tego produktu od: rok?
Ilość zużytych opakowań: 2-3

średnio

szukałam balsamu, który porządnie nawilżyłby nieco wysuszoną po zimie skórę.. trochę czasu zajęło mi przeglądanie drogeryjnych półek. wybór padł na ten.
generalnie nie jest zły. nawilża skórę, moim zdaniem, dość umiarkowanie, o długotrwałym efekcie nie ma mowy. pod tym względem nieco się zawiodłam. irytowała mnie tłustawa warstwa, jaką po sobie zostawiał, a wcale nie nakładałam go w bardzo dużych ilościach.. dlatego wolałam używać go wieczorem niż rano, aby nie mieć wrażenia, że ciuchy się do mnie kleją. jeśli chodzi o zapach, jest to oczywiście kwestia gustu.. w moim odczuciu był trochę sztuczny, choć nie przeszkadzał mi za bardzo.
podsumowując, produkt uważam za średni, stąd 3 gwiazdki. ani nie byłam nim zachwycona, ani całkiem zawiedziona. można wypróbować, krzywdy nie zrobi ;)

Używam tego produktu od:miesiąc

Tak, ale...

Jest dobry, ma przyjemny zapach. Fajnie nawilża, ale niedostatecznie tak, jak powinien. Dlatego temu balsamowi mówię Tak, ale nie dorówna skuteczności czerwonemu bratu - czyli balsami Garniera z syropem z klonu

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Świetny!

Bardzo dobrze nawilża, szybko wchłania, pięknie pachnie. Skóra po nim, jest delikatna i widocznie nawilżona. Polecam, w dodatku jest bardzo wydajny i w dobrej cenie. Polecam!

naprawde dobry kosmetyk

plusy
- bardzo ładny zapach
- dobrze się wchłania
- skóra jest dobrze nawilżona
- jest niedrogi
- nie jest tłusty

Zdecydowanie polecam, mam bardzo suchą skórę i zawsze miałam z tym problem od kiedy zaczęłam używać tego balsamu moja skóra wreszcie stała się dostatecznie nawilżona

Używam tego produktu od: już dość długo

Może być

Plusy:
- wydajność
- cena
- konsystencja
- ładnie pachnie
- szybko się wchłania

Minusy:
- skóra nie jest po nim dostatecznie nawilżona

To mleczko nie do końca spełniało swoją podstawową funkcję - nawilżania skóry. Dlatego wymieniłam je na "lepszy model" i nie żałuję.