LoveNue, by M.Pieczonka, Body Brush nr 13 (Pędzel do ciała MINI)

LoveNue, by M.Pieczonka, Body Brush nr 13 (Pędzel do ciała MINI)

Pędzel do ciała by M.Pieczonka numer 13 w wersji MINI.
Szyja, obojczyki, ramiona – to obszary, które odpowiednio podkreślone, przyciągają uwagę i wydobywają nasze naturalne piękno. Nie bój się więc bawić makijażem i podkreślaj to, co w Tobie najpiękniejsze – nie tylko na twarzy! Wyjątkowy rozmiar pędzla Body Brush oraz napięcie jego gęstego włosia umożliwią Ci eksperymenty z makijażem całego ciała. Poręczny trzonek, wykonany z lakierowanego na wysoki połysk drewna, będzie doskonale leżał w dłoni, a złota skuwka z anodyzowanego aluminium zatroszczy się o niezmienny kształt i gęstość włosia. Aby uchronić pędzel przed niszczeniem zadbaliśmy dodatkowo o pokrycie trzonka specjalną warstwą ochronną, dzięki której nie będziesz musiała się martwić o nieestetyczne ślady zabrudzeń powstające w trakcie makijażu.

Aby każda z nas mogła pozwolić sobie na odrobinę luksusu, z pędzlami sygnowanymi nazwiskiem Magdy Pieczonki, upewniliśmy się również, że mięciutkie włosie wykorzystane do stworzenia główki pędzla będzie odpowiednie dla najdelikatniejszej nawet cery. Z tego względu wykorzystanym w pędzlu włosiem jest taklon – antyalergiczny i bezwonny materiał syntetyczny.

do pudru, do twarzy, do podkładu
pojedyncze
pędzle