Marion, Natura Silk, Błyskawiczna odżywka rozświetlająca włosy

Marion, Natura Silk, Błyskawiczna odżywka rozświetlająca włosy

Błyskawiczna odżywka rozświetlająca włosy wzbogacona o ekstrakt z pomarańczy, który chroni włosy przed blaknięciem i jednocześnie je wzmacnia. Ekstrakt z limonki optymalnie nawilża i kondycjonuje skórę głowy, dodając włosom objętości i naturalnego blasku.
Dwufazowa formuła odżywek Marion Natura Silk, łącząca naturalne ekstrakty z polimerami zmiękczającymi włosy, przywraca witalność oraz piękny i zdrowy wygląd. Receptury zawierające jedwab i prowitaminę B5 tworzą inteligentny układ, chroniący przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

w butelce, w sprayu
nawilżające, nabłyszczające
bez SLS i SLES, bez parabenów, zapachowa, dwufazowa
Skóra głowy
normalna
do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych
lekkie

uzywam tej odzywki już od bardzo dawna i zużyłam ok. 3 opakowan :D
jestem z niej bardzo zadowolona bo nie obciąża moich włosów ułatwia rozczesywanie oraz sprawia ze moje włosy się nie elektryzują jak wcześniej xd
cena bardzo przystępna, oraz wydajna ;D:P:]
naprawdę godna polecenia :)

Używam tego produktu od:roku

oK

Napewno ją kupie bo jest tania, i zdecydowanie ułatwia codzienną męke z moimi włosami przede wszystkim nie obciąża włosów i ułatwia ich rozczesywanie, ta mgiełka powoduje że używam jej bez opamietania co powoduje że dla mnie nie jest wydajna:P ślicznie pachne ale na moich włosach zapach chyba nie utrzymuje sie długo

Używam tego produktu od: od 3 tygodni

miekkie włosy

Bardzo jestem zadowolona z tej odżywki, lekka formuła dla moich przetłuszczających się włosów jest w sam raz. Odżywki fajnie się używa dzięki atomizerowi; włosy po użyciu łatwo się rozczesują, są miękkie, gładkie i się błyszczą. Mimo, że dużo daję odżywki na włosy, mam ją już ponad miesiąc-jest więc wydajna. Na pewno kupię ja jeszcze nie raz, a 4 gwiazdki tylko dlatego, że efekt nie jest długotrwały. Niewątpliwie jest to produkt wart uwagi:)

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:4/5

Dla mnie najlepszy ze spray'ów

Najlepsza odżywka w sprayu, jaką do tej pory stosowałam (miałam dove i kilka gliss kurów). Najbardziej treściwa (jedyna, z jaką zdarzyło mi się przesadzić, innymi mogłam spryskiwać włosy niemalże bez ograniczeń, w jej przypadku zdecydowanie muszę poprzestać na kilku psiknięciach) - to sprawia, że jest bardzo wydajna. Ułatwia rozczesywanie, jako jedyna ze znanych mi odżywek w sprayu lekko wzmacnia blask moich włosów - może nie jest to efekt spektakularny, niemniej w świetle słonecznym zauważalny (w sztucznym świetle różnica jest minimalna). Włosy stają się bardziej elastyczne i jedwabiste, końcówki są wygładzone i w pewnym stopniu chronione przed zniszczeniami. Ładnie pachnie, jest niedroga. Moim zdaniem nie zastąpi normalnej odżywki i stosuję ją jako jej dopełnienie a nie zastępnik.
Nie wiem, czy ją jeszcze kupię, gdyż ostatnio staram się traktować włosy mniej chemicznymi kosmetykami (ten spray zużywam teraz wyłącznie na końcówki), niemniej miłośniczkom tego typu odżywek polecam.

super:)

wreszcie dostalam ta odzywke ! szukalam dlugo jej w sklepie. bardzo ladnie pachnie, po wstrzasnieciu tworzy sie plyn, higieniczne i wygodne opakowanie z atomizerem :)wlosy po niej sa miekkie, lsniace, nawilzone. polecam

Używam tego produktu od:miesiaca

ułatwia rozczesywanie

Waham się w ocenie tej odżywki, bo niby jakichś spektakularnych efektów nie daje, ale jednak ułatwia życie ;)
A mianowicie: ułatwia rozczesywanie; zawiera silikony, więc napewno trochę chroni włosy przez uszkodzeniami; lekko zmiękcza, nadaje ładny, delikatny zapach, daje wrażenie lekkiego nawilżenia, ale nie wiem czy to właśnie nie przez te silikony.
Nie zauważyłam natomiast żeby moje włosy po użyciu błyszczały bardziej niż zazwyczaj; może i wygładza cienkie włosy, ja mam grube i puszące, więc jakiegoś "strasznego" wygładzenia nie zauważyłam.

Psikacz jest mistrzowski, nie zacina się, rozpyla drobniutką, rozproszoną mgiełkę.

Ogólnie przyjemna odżyweczka, niedroga i praktyczna, może kiedyś powtórzę ten zakup bo uwielbiam odżywki w sprayu :)

Używałam tego produktu przez kilka miesięcy

spodziewałam się cudów

szczęsliwa że trafiłam na tą odżywkę (bo nie spotkamy jej w każdej drogerii) nabyłam ją i spryskałam od razu włosy. ładny zapach, trochę blasku przez kwadrans i.. nic wiecej :) spróbowałam wiec z mokrymi - też niewielka różnica. jak na polski tani produkt fajna, ale spodziewałam się więcej ....

z plusów piękny (!) zapach, delikatne rozświetlenie a właściwie nabłyszczenie - niestety krótkotrwałe. plus to też cena, nie przekracza 10 zł. włosy są miekkie, jedwabiste i to bardziej zauważalne niż owo rozświetlenie! za to ją lubię i od czasu do czasu pryskam, tłumacząc brak efektu moimi długimi, ciężkimi włosami.
z minusów mała wydajność, mało poręczny atomizer i nieznaczne przetłuszczanie włosów (nawet jak nie pryskam u nasady, nie wiem od czego to zależy). po przeczytaniu opinii spodziewałam się powalającej odżywki. myślę że na delikatnych blond włosach sprawdzi się idealnie, szczególnie na sucho!

Używam tego produktu od: 2 miesięcy sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 1/4

fajna

Nadaje włosom miękkość, sprężystość i połysk. Nawilża końcówki, ładnie pachnie i nie odbciaza. Włosy układają się lepiej i wyglądają zdrowiej. Działa w mgnieniu oka ;) Bardzo przydatna odzywka, do tego tania. W sklepie widziałam tez wersje do włosów suchych i zniszczonych (pomarańczowa buteleczka) i mam zamiar wypróbować.

EDIT: Minimalnie obciąża włosy jeżeli zaaplikujemy większa ilość.

Używam tego produktu od:5mies.

TAAAAK!!!

Zgadzam się z poprzedniczkami, jest to małe cudeńko i cieszę się, że je odkryłam. Faktycznie lepsza od gliskura, daje natychmiastowy efekt. Włosy są łatwe w rozczesaniu, bardzo lśniące, takie wyjątkowo gładkie, po prostu wyglądają na bardzo zdrowe. Nie wyobrażam sobie braku tej odżywki w mojej łazience, powinna być lepiej rozreklamowana, bo jest bezkonkurencyjana, polecam :)

Używam tego produktu od:parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań:drugie

Dobra :)

Myślę, że jedna z lepszych odżywek jakie miałam, ładnie nabłyszcza włosy - nie przetłuszczając ich - jest lekka, oszczędza czas - bo jest bez spłukiwania, ładnie pachnie, pomaga włoskom w walce z przesuszaniem zabiegami kosmetycznymi, gorąco polecam wszystkim, bo za tą cenę to doskonały produkt.

Używam tego produktu od: 3 m-c
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

O... TAK :D

Skuszona recenzjami wizazu, znalazłam ją w sklepie :D
Kosztowała niecałe 8zł :D
Lubie próbowac z kosmetykami do włosów, mam kręcone i lubię czuc ze są idealne :)

odzywka ( chociaz ja trktuje ją jak zwykła mgiełke) slicznie nabłyszcza włosy. Zawsze jak spsikam nią hery to mój TZ mówi ze mi sie włosy swieca :D i one naprawde ładnie, zdrowo błyszczą :D
nie rozczesuję włosów więc nie wiem jak z tym, ale zmiekcza na pewno.
Na dodatek ładnie pachnie :)

EDIT:
Po prawie pół roku codziennego uzywania, stwierdzam, że jest ona do tego bardzo wydajna !

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:1/3

Genialna pod każdym względem !

Po prostu spełnia wszystkie obietnice producenta : ułatwia rozczesywanie i układanie, włosy są niesamowicie miękkie, gładkie, wyjątkowo się błyszczą, wzmacnia włosy i być może tez regeneruje :) używałam jej przed ekspozycją na słońcu i kondycja moich włosów absolutnie nie uległa zmianie :) były wręcz bardziej odżywione, nawilżone :) co najważniejsze, odżywka w ogóle nie obciąża włosów :) cena śmieszna jak za taki produkt - polecam ! :)