Christian Dior, Addict Lip Maximizer (Błyszczyk powiększający usta)

Christian Dior, Addict Lip Maximizer (Błyszczyk powiększający usta)

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

Błyszczyk z aktywnym kolagenem daje natychmiastowy efekt wypełniający (globulki wiążące wodę i globulki hialuronowe zagęszczają substancję międzykomórkową i zwiększają objętość, a żywica poprawia ukrwienie ust). Daje również długotrwały efekt wypełniający (cząsteczka lipoaminokwasu stymuluje syntezę kolagenu i chroni elastynę) i doznanie świeżości bez nieprzyjemnego pieczenia (baza mentolu z dodatkiem mięty i wanilii).

powiększające usta
w płynie /z aplikatorem

Kocham ten błyszczyk!

Błysczyk mocno nawilża usta. Nie ma widocznego powiększenia ust, ale faktycznie po nałożeniu produktu wydają się one pelniejsze. Daje piękny blask i jak na błysczyk jest trwały. Cena może nie warta produktu, ale trzeba sie liczyć z wysoką ceną przy takiej marce.

Mimo ceny jestem na tak

Niech bede pierwsza;) Nie zaluje zakupu. fajny błyszczyk, lepszy niz Deborah (rowniez powiekszajacy)
Bardzo ładnie podkresla usta, nadajac im niesamowity połysk, nie posiada drobinek, bynajmniej ja nie widze, posiada faktycznie jakis skladnik, ktory u mnie powoduje mrowienie, lekkie pieczenie no i musze przyznac ze tego nie lubie... jezeli chodzi o powiekszenie to faktycznie usta sa optycznie "uwydatnione" wygładzone , optycznie wieksze po prostu :)
!nie jest gesty, taki w sam raz, nadaje mleczny kolorek usteczkom, trwalosc taka sobie (czytaj :blyszczykowa ) :)
ładne diorowskie opakowanie, produkt godny polecenia, cena jak cena...noł koments:D

Szału nie ma

Zachęcona poztywnymi opiniami postanowiłam zakupić to cudo od Diora, zdecydowałam się na chyba najpopularniejszy odcień czyli 001 Pink i niestety, ale szału nie ma. Błyszczyk jest przyzwoity, daje fajny delikatny mleczno różowy kolor, ładnie wygładza usta i leciutko je powiększa. Niestety opowieści typu, że nie przykeją ci się do niego włosy można włożyć między bajki, wyjątkowej trwałości też nie zauważyłam. W mojej ocenie dużo tańszy Semilac 1000 Diamonds Lips daje ładniejszy i trwalszy efekt więc nie ma sensu przepłacać. Błyszczyk jest dobry i tyle, żadne z niego cudo.

Uwielbiam!

Ideał. Pięknie i długotrwale nawilża usta a nawet leczy delikatne spierzchnięcia, zostawia poczucie pełnych, naturalnie jędrnych ust, bardzo subtelne zabarwienie. Jest bardzo wydajny. Zdecydowanie polecam chociaż jego cena jest bardzo wysoka.

Zachwytu nie wzbudził

Oceniam produkt na podstawie dość sporej próbki. Czy jest to produkt wart tych pieniędzy? Niestety nie. Na moich ustach nie robił kompletnie nic - unosił się delikatnie miętowy zapach, lekko podszczypał i dalej nic się nie działo. Dawał efekt „mokrych” ust i to by było na tyle. Jak sama nazwa wskazuje błyszczyk miał usta powiększać, obietnice nie spełnione...

Idealny błyszczyk

Nie żałuje ani jednej złotówki wydanej na ten błyszczyk.
Długo kręciłam się dookoła tego błyszczyku. Zastanawiałam się czy warto, bo cena jest wręcz zaporowa, bo aż 160 zł. Postanowiłam, że zaryzykuje i była to bardzo dobra decyzja, bo od paru lat nie rozstaje się z nim na krok.
Zaczne od zapachu, który przypomina mi słodkie miętusy, jest cukierkowy i przyjemny.
Opakowanie eleganckie i luksusowe, szczerze przyznam, że bardzo mi się podoba. Kolor jest delikatnie różowy, ale na ustach nie odznacza się w jakiś widoczny sposób.
Aplikator to akurat najgorsza rzecz w tym produkcie, jest bardzo twardy i mało przyjemny.
Ale najważniejsze jest działanie! Muszę zaznaczyć, że ten błyszczyk nie powiększy ust jak po wizycie w salonie medycyny estetycznej, lecz na pewno poprawi ich ukrwienie i będą delikatnie pełniejsze. Na ustach pozostawia uczucie mrowienia. Nie jest to nic nieprzyjemnego i jak najbardziej do wytrzymania.
Po chwili bardzo przyjemnie chłodzi, pozostawiajac usta niezwykle miękkie i wypielęgnowane.
Od zawsze miałam problem z odstającymi skórkami, bądź popękanymi ustami. Po paru aplikacjach tego błyszczyku, nie mam już z tym problemu.

Odpowiedni dla każdego

Uwielbiam ten błyszczyk!
Efekt jest natychmiastowy, konsystencja produktu jest idealna, dzięki czemu jest on bardzo trwały. Przyznam, że było to dla mnie dużym (oczywiście pozytywnym) zaskoczeniem, ponieważ wszystkie używane przeze mnie błyszczyki były mało trwałe, zbyt płynne i bardzo klejące... a efektu lepienia się włosów do ust chyba każda z nas nienawidzi, podczas użytkowania tego produktu taka sytuacja nie miała miejsca.
Produkt jest bardzo ale to bardzo wydajny, używam ponad rok jednego opakowania.
Cudo zamknięte w przepięknym, gustownym i bardzo solidnym opakowaniu. Ten produkt jest odpowiedni dla pań w każdym wieku ze względu na subtelny efekt jaki daje. Jest idealny do lekkich jak i mocnych makijaży.
Polecam każdemu!

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Soczyste usta

Błyszczyk kupiłam dzięki wizazowi - szukałam klasycznego błyszczyka, który uwydatni usta, aby wyglądały na wilgotne, soczyste i zmysłowe. Dior robi to doskonale:

Nawilża
Wygładza
Optycznie powiększa, nadaje blasku, soczystości i połysku ustom
Piękne opakowanie
Nie klei się tandetnie
Starcza na lataa - wydatek wiec szybko się zwraca
Na początku trochę szczypie ale później usta są gładkie i nieco większe

Polecam ten jeden lepszy, zamiast 10 tańszych, bo jest tego warty :)

Wykorzystała: kilka próbek

Błyszczyk idealny

Jakiś czas temu stwierdziłam, ze pozwolę sobie na odrobinę luksusu w postaci tego błyszczyka. Wszystkie błyszczyki jakie mam zużywam przez rok, a nawet dłużej, więc zakup takiego Diora nawet na dwa lata to w sumie nie są duże koszta dla mnie.
Myślę że był to doskonały wybór. Błyszczyk świetnie wygląda, kolor jest uniwersalny i ładnie się prezentuje przy mojej karnacji.
Efekt powiększania jest oczywiście delikatny , usta na początku przyjemnie mrowią. Jest to dla mnie efekt wystarczający, usta są soczyste i ukrwione.
Polecam kupić jeden taki błyszczyk - po prostu porządny, raz w roku to jest lepszy zakup niż kilka drogeryjnych produktów, których i tak w całości nie zuzyjemy przez lata.

Po prostu piękny

Pięke, solidne opakowanie Grube szkło, które naprawdę wiele zniesie. Łatwa aplikacja i idealna konsystencja błyszczyka
Do tego błyszczyk nabłyszcza, nawilża, i jakby chłodzi. Na samym początku lekko szczypie, ale zaraz przechodzi. To za pewne aktywny kolagen.
Nadaje ustom lekko różowy kolor. Błysk i róż.
Jego zaletą jest także trwałość.
Nadaje piękny połysk, ale czy powiększa usta? Trudno stwierdzić.
To na pewno nie tylko błyszczyk, ale także błyszczyk i balsam w jednym

fajny, ale za drogi

Produkt udało mi się kupić w bardzo atrakcyjnej cenie i jestem bardzo zadowolona, ale za normalną cenę bym nie kupiła. Po nałożeniu czujemy efekt chłodu, ładnie nawilża usta dzięki kwasowi hialuronowemu ale uważam, że cena jest przesadzona. Nie jest zbyt trwały.

Cudownie powieksza

W angli kupowalam rozne produkty do powiekszania ust ale ten jest niesamowity.Powieksza,nie klei sie uczucie delikatnego mrowienia na ustach.super uczucie.