Maybelline New York, Affinitone, Perfecting & Protecting Foundation with Vitamin E (Podkład `Idealne dopasowanie` z pigmentami HD i wit. E)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 0.00/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Podkład o ultralekkiej, płynnej konsystencji zapewniającej równomierne pokrycie skóry. Pozwala jej oddychać nie zatykając porów. Dzięki zawartości witaminy E gwarantuje 8-godzinne nawilżenie.
Affinitone, w którym zastosowano technologię Shade True, zawiera delikatne mikro-sfery i perełki, które zapewniają idealne wykończenie makijażu i świeży wygląd.
Jest to pierwszy podkład z naturalnymi pigmentami koloru, które pokrywają niewielkie przebarwienia skóry i perfekcyjnie dopasowują się do jej odcienia oraz struktury.
Dostępny w 6 odcieniach.

fluidy
ujednolicające
w tubce
normalna, mieszana
Krycie
średnie

Odcień za jasny niż sugeruje producent

Podkład Affinitone od Maybelline kupiłam w drogerii Java i niestety był to zły wybór, zawsze wybieram odcień z napisem light ze względu na to że mam jasną karnację, po nałożeniu na twarz ukazał mi się porcelanowy kolor, wyglądałam trochę jak mim, albo jak chora, chociaż w opakowaniu wydawał się ciemniejszy to na twarzy rozjaśniał, pierwszy raz się z czymś takim spotykam, zazwyczaj jak biorę podkład z napisem jasny to jest dopasowany do mojej cery a tutaj takie zaskoczenie, ponad to zostawia smugi i widać z daleka że ma się podkład na twarzy, już więcej do niego nie wrócę, nie polecam.

Dziwny podkład

Sentyment się włączył na całego... Skuszona promocją w drogerii stwierdziłam chce go ???????? kiedyś kochałam, używałam latami głównie latem. Wzięłam nałożyłam i klapa. Wszystkie suche skórki się nagle pojawiły, twarz jakaś pomarańczowa no i się smużył... Do widzenia, kosz jest pana ????

Nie dla mnie :)

Beznadziejny podkład, zostawia matową powłokę na twarzy, jest bardzo widoczny po mimo, iż nie użyłam go dużo, użyłam go po zakupie tylko raz i wylądował w koszu niestety.

Uwielbiam go

Podkład o ultralekkiej płynnej konsystencji zapewniającej równomierne pokrycie. Nie zatyka porów co jest niezwykle ważne dla mnie. I jest bardzo wydajny.
Na twarzy utrzymuje się cały dzień w ciepłe dni nie spływa. Jest to jeden z najlepszych podkładów, który jest ze mną już od lat i bardzo go cenie. Po całym dniu wystarczy że lekko przypudruje twarz i dobrze leży w dalszym ciągu.
Podkład jest w bardzo fajnej cenie i często w promocji można go kupić.

No tak średnio

Bardzo nie sprawdził mi się ten podkład pomimo, że kupiłam go z zamiarem używania daily i w momentach w których chce się pomalować na szybko. Mam wrażenie, że tworzy na twarzy sztuczną maskę, waży mi się i każda skórka na buzi jest pod nim widoczna. Dodatkowo gama kolorystyczna nie jest dla mnie odpowiednia - najjaśniejszy odcień był dla mnie za jasny, a drugi po jasnym był już niestety za ciemny. Nie polubiłam się z nim i więcej go nie kupię.

Nie dla mnie

Skusiłam się kiedyś na ten podkład że względu na pozytywne recenzje w internecie i promocje w drogerii. Na początku wydawał się w porządku, jadnak nie przypadł mi do gustu. Co prawda zużyłam Cage opakowanie ale to bardziej że względu na fakt że nie lubię wyrzucać kosmetyków. Konsystencja jest zbyt ciężka ,,tłusta. Ciastkuje się i szybko wyswieca. Nie podoba mi się też jego konsystencja. Co prawda dobrze kryje ale szybko niestety się zciera z twarzy. Nie jest wart swojej ceny

Super podkład- Daje efekt gładkiej skóry, nie tworząc maski

Podkład bardzo łatwo się rozprowadza, jest lekki, ładnie rozświetla i wygładza skórę.
Produkt ma przyjemny, nie drażniący zapach.
Plusem jest to, że jest bardzo wydajny,

Najlepszy podkład

Produkt świetnie sprawdza się szczególnie jesienią i zimą. Zapewnia długotrwałe krycie. Jest to najlepszy podkład jakiego dotąd używałam. Stosuję go z przerwami sezonowymi od kilku lat. Twarz po jego zastosowaniu nie błyszczy się przez kilka godzin. Produkt nie plami ubrań.

Nie dla każdego

Podkład niby fajny, bo na początku stosowania byłam z niego zadowolona, ale zauważyłam że nierównomiernie ściera się, ulega oksydacji i podkreśla suche skórki z którymi zazwyczaj nie mam problemu. Suchą skórę na pewno będzie podkreślał więc raczej nie polecam osobom, które borykają się z problemem przesuszenia.
Od czasu do czasu jest ok, ale do codziennego stosowania niekoniecznie. Natomiast odcień można dopasować do nawet bardzo jasnej cery więc tu plus. Konsystencja raczej rzadka, ale nawet fajnie się rozprowadza.

Niestety nie dla mojej trądzikowej cery

Do tego podkładu podchodziłam kilka razy bo liczyłam, że to nie on jest winny mojemu pogorszeniu się cery trądzikowej, zaskórnikowej.. a jednak.. Podkład mnie zapychał, powstawały nowe zmiany skórne po nim.. Podchodziłam do niego też kilka razy bo spodobała mi się jego konsystencja.. No ale cóż.. nie dla mojej sprośnej cery.

Podkreślający suche skórki

Podkład ten ma bardzo lekką, płynną konsystencję, ale wygląda okropnie na skórze. Podkreśla wszystkie suche skórki i niedoskonałości. Nie uważam żeby tym bardziej nawilżał. Krycie średnie. Nie polecam.

Cudny, lekki podkład!

Długo szukałam dobrego podkładu dla mojej cery, większość powodowała dyskomfort na twarzy np. Swędzenie i jedyne o czym myślałam to by jak najszybciej móc zmyć makijaż z twarzy.
Wspomnę że mam cerę skłonną do przesuszania się.
Gdy robiłam zakupy w drogerii to natknęłam się właśnie na podkład Maybelline Affinitone, postanowiłam go zakupić z cichą nadzieją że trafię w końcu na dosyć fajny podkład.

Podkład ma płynną formułę, jest nawilżający i na mojej skórze ma lekko rozświetlające wykończenie.
Krycie ma średnie, moja cera czasem zaskoczy mnie trądzikiem i podkład sobie z tym niestety nie poradził.
Z początku myślałam że kolor będzie zbyt ciemny ale idealnie dopasował się do mojej cery, co mnie zaskoczyło bo myślałam że będę musiała go rozjaśnić.
Nie zaznacza on suchych skórek i też nie tworzy efektu maski.
Na twarzy prezentuje się naturalnie, można powiedzieć że wtapia się w skórę i daje delikatny efekt zdrowego glow.
Podkładu nie czuję w ogóle na skórze, jest bardzo lekki co zapewnia duży komfort na twarzy.
Na twarzy wygląda ładnie ( bez poprawek ) około 5-6 godzin, po tym czasie niestety powoli zaczyna wyglądać nieestetycznie.

Krótko podsumowując - Jestem zadowolona z tego produktu i myślę że długo będę z niego korzystać.