Maybelline New York, Affinitone, Perfecting & Protecting Foundation with Vitamin E (Podkład `Idealne dopasowanie` z pigmentami HD i wit. E)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 0.00/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Podkład o ultralekkiej, płynnej konsystencji zapewniającej równomierne pokrycie skóry. Pozwala jej oddychać nie zatykając porów. Dzięki zawartości witaminy E gwarantuje 8-godzinne nawilżenie.
Affinitone, w którym zastosowano technologię Shade True, zawiera delikatne mikro-sfery i perełki, które zapewniają idealne wykończenie makijażu i świeży wygląd.
Jest to pierwszy podkład z naturalnymi pigmentami koloru, które pokrywają niewielkie przebarwienia skóry i perfekcyjnie dopasowują się do jej odcienia oraz struktury.
Dostępny w 6 odcieniach.

fluidy
ujednolicające
w tubce
normalna, mieszana
Krycie
średnie

Ten boski kolor…

Gdyby tylko moja cera była normalna albo sucha, to pewnie byłby to moj ulubiony podkład ever przez kolor nr 3. Ten odcien stapia się z moją skóra idealnie przez swoje żółte tony. Chyba żaden podkład nie zachwycił mnie aż tak przez sam kolor.

Niestety, mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami, dlatego ten podkład nie trzyma się na mojej twarzy. Szybko się ściera, w zasadzie momentalnie, wyświeca się niedługo po przypudrowaniu.
Podkład kryje dość dobrze ku mojemu zdziwieniu, bo jego konsystencja jest rzadka, kupiłam go kiedyś na lato aby mieć coś lekkiego na codzien, a tu proszę.

No szkoda, ze nie jest dla mnie. Kolor jest idealny, krycie jest okej, no ale cała reszta - nie. Smuteczek ;)

Podkład do którego się wraca

Jest to podkład dla mnie klasyczny i bardzo dobry. Od zawsze go pamiętam bo dawno temu jak się jeszcze nie malowałam, to pamiętam że moja ciocia i mama używały tego podkładu.
Dla mnie bardzo fajnie przykrywa przebarwienia i nierówności, wygładza skórę. Cienka warstwa wystarczy by był trwały i ładnie wyglądał i bardzo naturalnie na skórze. Wiele kolorów pozwala znaleźć swój ulubiony odcień.
Polecam spróbować każdemu.

10/10

Bardzo lubię ten podkład. Dlatego oceniam 10/10.Zaczne od krycia, które jest średnie. Dla mnie odpowiednie, bo nie mam problematycznej skóry. Drobne niedoskonałości są dobrze zakryte. Konsystencja jest lejąca, płynna. Podkład nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek. Dobrze rozprowadza się na skórze. Efekt wygląda naturalnie, nie ma maski. Bez poprawek utrzymuje się około 6 godzin. Dobra wydajność.

Podkład Affinitone Maybelline New York

Kupowałam ten podkład wielokrotnie. Jego płynna konsystencja ułatwia zrobienie makijażu. Jest wiele odcieni, dlatego można dobrać odpowiedni kolor w zależności od kolorytu skóry. Nie powoduje efektu maski. Skóra wygląda na nawilżoną. Idealny zwłaszcza kiedy chcemy szybko zrobić make-up.

Warty swojej ceny

Produkt warty uwagi, dla osób z niedoskonałościami. Przede wszystkim warto wspomnieć o dużej gamie kolorystycznej oraz kolorach z żółtymi tonami. Mam skórę trądzikową z tendencją do przesuszania. Podkład ładnie wszystko zakrył, a przy tym nie podkreślił skórek. Za tą cenę uważam, że warty polecenia.

Tanio i dobrze

Lubię ten podkład, ze względu na to, że często można otrzymać go w promocji.
Forma miękkiego opakowania, sprawia, że produkt można wykorzystać "wyciskając" do końca.
Możemy znaleźć wiele odcieni na drogeryjnych półkach, co jest zaletą bo łatwo znaleźć odcień idealny do naszej skóry.
Konsystencja bardzo rzadka, osobiście lubię takie. Przyjemniej aplikuje mi się na skórę.
Uważam, że krycie jest dość przystępne, jednak gorzej z trwałością produktu. Bardzo szybko ściera się ze skóry.
Dobrze współpracuje z różnymi bazami pod makijaż.

Może kupię ponownie

Przygodę z tym podkładem zaczęłam od przeczytania na jego temat dużo pozytywnych opinii jak i zachwałek od koleżanek.
Udało mi się go upolować za niecałe 20 zł w drogerii. Szukałam podkładu jasnego z lekko żółtymi tonami oraz który nie robi mi efektu maski.
Fajne zaskoczył mnie najjaśniejszy odcień, ponieważ idealnie zgrywał się z moją skórą, a nie oszukujmy się, że trudno jest znaleźć jasny podkład z żółtymi tonami, aby zaraz się z niego nie zrobiła pomarańczka.
Samo nakładanie gąbeczką nie stanowi żadnego problemu. Produkt bardzo ładnie rozprowadza się na skórze, nie tworzy smug ani nie podkreśla suchych skórek.
Jego trwałość jest jednak średnia. Trochę się ścierał i rozświetlenie w postaci drobnych drobinek pod koniec dnia wyglądało trochę źle. Wychodząc wieczorem, musiałam zmywać i nakładać podkład na nowo żeby wyglądał dobrze.
Źle współgrał z moimi kremami lekkimi pod makijaż. Po prostu robiło się brzydkie ciasteczko.

Krycie jest minimalne, nie powiedziałabym, że nawet średnie.

Jeżeli chodzi o wydajność, to mega super. Miałam go nie całe 5 miesięcy, a maluję się codziennie do pracy.

Jestem na NIE :((

Kupiłam najjaśniejszy odcień, czyli 03 Light Sand Beige. W sklepie kolor mi pasował i po nałożeniu też całkiem spoko jeśli chodzi o kolor. Niestety po godzince kolor mega mi ciemniał na twarzy co było bardzo widoczne. Efekt ciasteczka tez się pojawił :( Podkład mocno podkreśla niedoskonałości skóry tj. suche skorki czy krostki. Krycie średnie. Mam wrażenie, że podkład bardzo wysusza skórę twarzy.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Chyba nie dla mnie

Kupiłam ten podkład ze względu na dosyć dobre opinie ale ten podkład nie jest dla mnie mam tłustą cerę i niestety po kilku godzinach robi się na mojej twarzy "ciastko"i niezbyt to estetycznie wygląda. Konsystencję ma dość płynna co nie jest to dla mnie i wydaje mi się że ciemnieje na buzi.

Podkład

Stan cery:
Mieszana
Skłonna do podrażnień
Lekkie przebarwienia
Cera trądzikowa
Skłonna do alergii

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu drogeriach stacjonarnych i online

OPAKOWANIE – miękka buteleczka, z łatwością można zużyć do końca

SZATA GRAFICZNA – brązowo-srebrna z czarnymi akcentami

SKŁAD – w składzie jest mica

WYDAJNOŚĆ – wystarcza na długi czas ze względu na konsystencję

TRWAŁOŚĆ – niestety makijaż w ciągu dnia wymagał poprawek

ZAPACH – niewyczuwalny

KONSYSTENCJA – lekka, łatwo się rozprowadza, ale niestety dla mnie zbyt tłusta

KOLOR – szeroka gama kolorystyczna naturalnych odcieni, nie ciemniał na twarzy

EFEKT – makijaż był lekki, ale zbierał się w kącikach, wymagał poprawek, nie kamuflował wszystkich niedoskonałości, odbijał się na ubraniach

ZESTAW – nie zauważyłam

PODRÓŻ – mała, wąska buteleczka, z łatwością mieści się w kosmetyczce

CENA – około 20 zł

Maybelline Affinitone

To mój najlepszy podkład jaki mógł znaleźć się na półkach drogeryjnych. Cena tego produktu oferuje wszystko co powinno być w moim codziennym makijażu. Lejąca się konsystencja na ogromny plus dzięki czemu dopasowuje się do skóry idealnie. Nie zwarzy się nie ważne jakiego pudru ani bazy użyje.

Ok.

Dobry w stosunku do ceny.
Kolor ładnie dopasowuje się do twarzy nie towrzy maski. Bardzo dobrze się rozprowadza po buzi
Plastikowa tubka z której bardzo łatwo wydobyć całość produktu.