Essence, Ultra Strong Nail Hardener (Utwardzacz do paznokci)

Essence, Ultra Strong Nail Hardener (Utwardzacz do paznokci)

Odżywka przeznaczona do słabych, kruchych i rozdwajaj ach sie paznokci. Jej silna formula wzmacnia, regeneruje i chroni. Rezultaty: mocno utwardzone, odporne na uszkodzenia i zadbane paznokcie.

Polecam!!!

Miałam bardzo łamliwe paznokcie, próbowałam kilku odżywek i preparatów ale żaden nie dawał specjalnego efektu, aż trafiłam na ten właśnie utwardzacz. To pierwszy tego typu produkt z tych z którymi miałam do czynienia, który rzeczywiście działa! Paznokcie naprawdę są wzmocnione, nie rozdwajają się tak jak kiedyś. Ważne jest tylko to, że używać go regularnie, inaczej nie da takich efektów :) Stosuję go jako bazę pod lakier i sprawdza się w tej roli super. Cena też jest bardzo przystępna
Minusów nie zauważyłam

bardzo dobry

Używałam go kiedyś i jeszcze mam jakieś jego pozostałości. Mam inną buteleczkę, moim zdaniem ładniejszą (foto poniżej). Utwardzał rzeczywiście i lubiłam kłaść go na lakier . Wygodny pędzelek, szybko schnie. Minusów nie widzę.

Używam tego produktu od: ponad roku

Działa!

Miałam strasznie słabe, łamliwe paznokcie. Dosłownie łamały się w połowie, np. na kciukach. Nie byłam w stanie ich zapuścic a dawniej piękne długie paznokcie były moim znakiem rozpoznawalnym. Byłam zdesperowana.

Przeglądałam wizaż i znalazłam recenzje tego utwardzacza do paznokci. Kupiłam go, przeczytałam ulotkę i użyłam zgodnie z instrukcją czyli 3 dni na paznokciach, zmywamy i robimy dzień przerwy. Już po ok. 2 tyg moje paznokcie odżyły i stały się mocne.

Łatwo jest mi je teraz zapuścic, nie łamią się nic złego się z nimi nie dzieje. Szybko rosną i teraz muszę je po prostu skracac, bo się nie łamią więc czasami robią się delikatnie za długie. Kiedy je trochę obcinam to też nic się nie łamie tylko zostaje równa, gładka powierzchnia.

Jedyne minusy (ale małe) to takie, że jak maluję tym utwardzaczem paznokcie to szczypią mnie oczy, trzeba używac regularnie, bo wtedy rzeczywiście paznokcie wracają do stanu sprzed jego używania oraz to że strasznie wysusza skórki wokół paznokci. No ale dobry krem do rąk używany często i można sobie z tym poradzic.

Używam go nie tylko jako świetnej odżywki do paznokci, ale również jako bazę pod lakier oraz już na pomalowanych lakierem paznokciach jako top coat - ponieważ dzięki niemu lakier się o wiele dłużej utrzymuje i nie barwi płytki.

Naprawdę polecam ten utwardzacz kosztuje tylko ok. 8 zł a jest świetny i co najważniejsze działa :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

zakochałam się w tej odżywce, jak na razie najlepsza jaką stosowałam

moje paznokcie zawsze były okropne zawsze obgryzałam ale chciałam W KONCU O NIE ZADBAC STOSOWAŁAM WIELE ODŻYWEK ! tlecz tylko ta mi najbardziej pomogła paznokcie nie rozdwajają się jak zawsze, ślicznie wygląda na lakierach, błyszczy i idealnie się rozprowadza

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Fajna.

Kolejny bardzo fajny produkt marki Essence.
Odżywka/lakier jest wydajna/y, pachnie jak najzwyklejszy lakier.
Paznokcie po nałożeniu są twarde, nie łamią i nie wyginają się. Zasklepia rozdwojenia paznokci, odżywia. Stosując ją tak, jak zaleca producent żadnej krzywdy nam nie zrobi :)

Polecam :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Nie niszczy jak lakiery, ale tez nie odżywia

Można używać jako lakier bezbarwny, bo w przeciwieństwie do zwykłych lakierów nie niszczy paznokcia, można też stosować pod kolorowy lakier.
Innych funkcji nie zauważyłam.
Szybko zrobił się trudny do nakładania, zbyt gęsty.
Nie odżywił paznokci.
Ogólnie jedna z gorszych odżywek.

Używam tego produktu od: Używałam przez ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Bardzo dobry!

Moje paznokcie zawsze były dla mnie utrapieniem. Nie dość że cienkie jak kartka papieru to rozdwajały (a nawet można powiedzieć, że roztrajały, czy rozczwarzały : p czy jakoś tak) na całej długości niekiedy i zawsze były mega krótkie. Koszmar. Kupiłam tą odżywkę przypadkiem, bo przymierzałam się do tej z eveline (12 w 1) gdyż polecała mi ją koleżanka, ale jej akurat nie było i pani w rossmanie poleciła mi tą. Na początku byłam nie przekonana, bo nigdy żadna odżywka (a kupowałam je tonami) w żaden sposób nie pomogła moim paznokciom a jeszcze przeraził mnie ten formaldehyd w składzie. A tu cud:) Na początku moje paznokcie stały się naprawde twardsze, mniej się łamią. Zużyłam już całe opakowanie i moge powiedzieć :
*paznokcie się twarde, już nie zginają się(co czasem było wręcz przerażające - jak udało mi się je troche wyhodować to potrafiły się giąć jak kartka)
*troche mniejszyło się rozdwajanie - nie jakoś diametralnie, jak zmywam odżywkę,żeby założyć nową warstwę to zauważam niekiedy odpadające warstwy paznokcia, (ale nie jest tak źle jak dawniej) a jak mam ją na paznokciach to nic mi nie odpada, nie łuszczy się ani nic.
*udało mi się wyhodować prawie równe 4 mm paznokcie :D (troche krótsze są wskazujący i środkowy lewej ręki, ale mam wrażenie, że i tak jeśli chodzi o ich wybitną łamliwość to jest dobrze)
*połysk, który wygląda nawet nieźle-jak zwykły bezbarwny lakier. Mi nie przeszkadzał, nie malowałam paznokci innym lakierem, wiec nie wiem jak działa jako baza;
Niestety:
*moje skórki są mocno przesuszone, ale myśle, że jeśli się będzie pamiętać o regularnym nawilżaniu to będzie dobrze (ja je tak smaruje raz na dzień jak sobie przypomne, więc to raczej moje zaniedbanie)

nie wiem jak z jego wydajnością, bo niestety raz przez przypadek wylał mi się i nie wiem czy dużo go ubyło. Mi przy malowaniu raz na dwa dni (nie stosowałam się do sposobu użycia na opakowaniu niestety) wystarczył na ok miesiąc, więc jeśli liczyć to co się wylało to chyba jest dosyć wydajny.
Aaa, i jeszcze cena! Bardzo tani jak na takie efekty. Zapłaciłam 12 złotych :)
Polecam!

Ani w tę ani we wtę

Utwardzacza używałam w formie bazy pod lakier, sporadycznie jako topcoatu. Wystarczył mi na około rok średnioregularnego stosowania, miałam jeszcze starą wersję.

Jako base coat: radził sobie jako tako. Dobrze utwardzał płytkę, lakier na nim dobrze się rozprowadzał i utrzymywał. Szybko sechł, ale niestety nie chronił płytki przed zabarwieniami.

Jako topcoat na plus mu mogę zapisać, że dość szybko sechł. Poza tym nie robił nic.

Fajnie, że można go zużyć w całości - resztka nie zasycha w formie gluta, ale mimo oczywistego gęstnienia, da się rozprowadzić nawet ostatnie krople. Z kolei nie widać zużycia, co jest dość denerwujące.

Używam tego produktu od: około roku

Uwaga działa !!!!!!!

Uwaga działa !!!!!!!
To jedyna odżywka po której nie rozdwajają mi się paznokcie, nie pękają i wreszcie zdrowo wyglądają.
Mam pazurki długie i zadbane, najpierw smaruję je odżywką a następnie lakierem na jaki mam ochotę. Może spełniać też rolę lakieru bezbarwnego, szybko zasycha i ładnie błyszczy się płytka paznokcia.
Jednym słowem jakość + cena przebija wszystkie mi znane o głowę. REWELACJA !!!!!

Używam tego produktu od: od 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie dałam rady jednemu opakowaniu

GENIALNA!!!

Stosuję ją jako bazę- podwójna warstwa i różnież jako coat.
\\n
\\nNie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektow, chociaz mozliwe, ze dziala \\\\\\\'\\\\\\\'doraxnie\\\\\\\'\\\\\\\' - natychmiastowo utwardza paznokcie, zapobiega ich rozdwajaniu. W końcu mogę nosić długie pazurki. Ponadto jest tania i dodatkowo przedłuża trwałość lakieru.
\\n
\\nJedynym jej minusem może byc zapach.
\\nAbsolutne KWC.

Działa

No no, zdziwiłam sie. Że działa oczywiście.

Od kilku lat poszukuje czegoś co będzie dzaiłało na zatrzymanie rozdwajania paznokci.

Ostatnio kupiłam kiss x-treme i właśnie ten z essence. Lewą rączke kiss, prawą essence. Jestem prawo ręczna, jeżli to ma jakieś znaczenie.

Po 2 tygodniach używania z tym, że
na noc zmywałam lakierki i nakładałam olejek rycynowy a rano znów odżywki na pazurki.

Pazurki u lewej dłoni bez zmian, a u prawej :) nie ma żadnych rozdwojeń, pazurki dużo twardsze , długość paznokci u obu rąk taka sama więc odżywka nie wpłynęła na szybkość wzrostu (2 mm w ciągu 2 tygodni)Używam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

edycja : Po 2 miesiącach stosowania wiem, że nie kupie już żadnej innej drogiej, bo po co skorą mam w końću ta która działa kapitalnie !!!!
Jestem w trakcie drugiej buteleczki, z pierwszą w połowie działania coś dziwnego się działo, bo "lakierowa" konsystencja z robiła sie mleczna. W tej drugiej buteleczce nic się nie zmienia.
Super super super :D Nareszcie

Mój KWC!!

Tak !! Tak !! I jeszcze raz tak! Używam zarówno jako lakier podkładowy i jako wierzchni. Doskonale utwardza paznokcie, wcześniej były łamliwe i rozdwajające - teraz piękne. Wszyscy się mnie pytają czy to moje naturalne pazurki bo w końcu udało mi się je zapuścić. W dodatku przedłuża trwałość lakieru. Nie widzę żadnych minusów tego produktu.