Aussie, Miracle Moist, Shampoo (Szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych)

Szampon przeznaczony jest do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera ekstrakt z australijskich orzechów macadamia. Nawilżająca formuła pozostawia włosy gładkie i błyszczące.

nawilżające
do włosów suchych i zniszczonych

wspaniały

To co mnie najbardziej w nim urzekło to zapach, pachnie przecudnie, do tego wspaniale nawilża włosy, które stają się mięciutkie, gładkie i błyszczące.Po prostu raj dla włosów. Może troszkę są splątane po umyciu, ale nie ma póżniej większego problemu z ich rozczesaniem.Polecam.

nie warto

Na moje suche, zniszczone i sianowate wlosy nie dziala w ogole. To znaczy myje, ale zadnych innych wlasciwosci chyba nie ma. Jest za to drogi. Tani szampon marki Tesco bedzie dzialac tak samo, a kosztuje grosze. Za to odzywke Frizz Remedy tej firmy polecam goraco! Jest fantastyczna.

Używam tego produktu od:przez kilka tygodni

Plątacz włosow

Wlasnie pozytywne opinie sprawily,ze siegnelam po ten szampon i niestety jestem w szoku. Nigdy nie mialam takl poplatanych wlosow, odzywka jest koniecznoscia nawet w powojnej dawce, ale podobnie jak recenzje są pozytywne tak i moi znajomi sa z tego szaponu zadowoleni, ja jestem niestety wyjatkiem. Szampon pachnie pieknie owszem, ale niestety zadnego nawilzenia nie zauwazylam, wlosy byly wrecz szorstkie po umyciu:((

Używam tego produktu od:3 miesiace

Raj dla włosów!

Znalazłam swój KWC w tej kategorii - jedyny szampon, po którym jestem w stanie nie uży odżywki a włosy nadal wyglądają gładko i lśniąco. Cena nie jest wygórowana (ok. 4.50 euro), co tymbardziej mi się podoba. Poza tym szampon posiada najpiękniejszy zapach spośród wszystkich jakie udało mi się w życiu przetedtowac. Do tego dochodzi świetne opakowanie z dowcipnymi napisami - kocham ten szampon:))))

Używam tego produktu od:kilklu miesięcy

Świetny

Zacznę od tego że moje włosy były dość zniszczone częste prostowanie i rozjaśnianie odcisnęły na nich poważne piętno.Nigdy po szamponie nie obiecywałam sobie zbyt wiele raczej większą uwagę przykładałam do odżywek.Używałam masę różnych szamponów rezultaty nie były dość zadowlające.Ten szampon spełnił moje oczekiwania w 100%.Dobrze nawilża,lekko wygładza,redukuje puszenie.W zasadzie używanie odżywki mogłoby być zbędne włosy doskonale się rozczesują.Do tego pięknie lśnią a zapach utrzymuje się do następnego mycia.Nie podrażnia.Mycie włosów tym szamponem to sama przyjemność.Polecam!