Aussie, Miracle Moist, Shampoo (Szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych)

Średnia ocena: 3.64/5

Szampon przeznaczony jest do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera ekstrakt z australijskich orzechów macadamia. Nawilżająca formuła pozostawia włosy gładkie i błyszczące.

nawilżające
do włosów suchych i zniszczonych

Aromat recenzowanego zdecydowanie umila rytuał mycia włosów:)

Mam długie, dośc gęste, choć zniszczone już nieco farbowaniem oraz przesuszone włosy. Dobry szampon zatem oraz maska czy odżywka to duet , którego nie może zabraknąć w mojej łazience.

Szampon ma gęstą konsystencję oraz mega przyjemny i dość intensywny aromat, który przez jakiś jeszcze czas unosi się zarówno w łazience jak i na włosach. Mi to jak najbardziej odpowiada. Bardzo dobrze się pieni skutecznie oczyszczając zarówno skalp jak i włosy nie tylko z brudu jaki nagromadził się na nich w ciągu dnia, ale również z resztek kosmetyków do stylizacji jak np lakier czy żel.

Recenzowany myje, odświeża czuprynę, nie podrażnia skóry głowy, ani nie powoduje wysypu łupieżu. Nie obciąża włosów. Sprawdza się zatem w roli do jakiej został stworzony całkiem nieźle. Nie zauważyłam natomiast w jego przypadku jakichś cudownych własciwosci nawilżających czy poprawiających kondycje moich włosów. Ot, dobry szampon i tyle. Zresztą i tak po umyciu głowy zawsze traktuję ją jakąś odżywką bądz maską, i to moim zdaniem ich zadaniem jest zadbać o pielęgnacje moich włosów, szampon ma je na tego typu zabiegi po prostu dobrze przygotować:)

W swoim życiu używałam wiele szamponów i żaden nie zrobił na mnie takiego efektu wow jak szampon marki Aussie.
Niektóre przesuszały moją skórę głowy, pojawiał się łupież.
Ten szampon natomiast bardzo dobrze czyści skórę głowy, włosy po umyciu są miękkie i puszyste, do tego delikatne.
Szampon bardzo dobrze się pieni, ma piękny zapach.

Piękny zapach i to tyle

Lubię kosmetyki Aussie ale ten szampon niestety nie sprawdził się w ogóle :(. Poza pięknym zapachem nie widzę praktycznie żadnych plusów. szampon nie nawilża, włosy plączą , koncówki sa wysuszone.
Dodam, że mam włosy wysokoporowate.

godny polecenia

Szampon jak i cała seria posiada piękny zapach, który utrzymuje się długi czas.
Jest gęstej konsystencji, bardzo dobrze się pieni, co sprawia że jest bardzo wydajny. Włosy po umyciu są miękkie i błyszczące. Idealny szampon do suchych i zniszczonych włosów.
Włosy myję co drugi dzień i szampon nie powoduje obciążenia.

Lubię go!

Bardzo lubię ten szampon. Wracam do niego co jakiś czas. Spełnia swoje zadanie. Nawilża włosy pozostawiając je miękkie i błyszczące. Pachnie też bardzo ładnie i ten zapach jest trwały. Utrzymuje się na włosach naprawdę długo. Konsystencja szamponu też jest odpowiednia ani rzadka ani gęsta, taka w sam raz i pieni się super. Jak za tą cenę to naprawdę dobry szampon.

Średniak

Mam mieszane uczucia co do tego produktu. Oprócz przyjemnego o zapachu nie mogę powiedzieć żeby zrobiło na mnie jakieś lepsze wrażenie. Moje włosy nie były a nie bardziej nawilżone ani lepszej kondycji niż po użyciu szamponu z tzw. niższej półki. Zużyłam całe opakowanie tylko do tego, że szkoda mi było wydanych pieniędzy...

Ależ on pachnie i działa

Widziałam przez pewien czas reklamy tego szamponu i w końcu postanowiłam go kupić i przetestować. Przyznam że bardzo go polubiłam bo ładnie pachnie i ten efekt bardzo długo utrzymuje się na włosach oraz świetnie je odświeża i nawilża. Co jest też bardzo ważne nie trzeba wiele tego szamponu żeby dobrze umyć włosy bo ma taką konsystencję że nie potrzebujemy go dużo nakładać

Szampon aussie

Bardzo lubię ten szampon, jego zapach utrzymuje się na włosach. Włosy są po nim miękkie, delikatne.
Konsystencja jest odpowiednia, nie za rzadka, nie za gęsta.
Stosuje go już od dawna i nie zamierzam przestać.

Bardzo lubie ten szampon i odżywkę z tej serii też. Bardzo fajnie myje wlosy pieni sie tez bardzo przyjemnie, jak również ma ladny zapach. Bardzo przyjemne jest tez opakowanie, dobrze sie z niego korzysta, przedewszystkim wygodnie. Wlosy po szamponie są mieciutkie i gladkie. Bardzo go lubie i polecam.

Na pewno nie do suchych, ale dobry!

Mam przetłuszczające się włosy i nie mam pojęcia jakim cudem trafiłam na ten szampon reklamowany jako "do włosów suchych i zniszczonych". Jednak cieszę się, że trafiłam!
Szampon jest zdecydowanie z kategorii tych mocno oczyszczających. Stosuję go na zmianę z łagodniejszym.
Bardzo go lubię. Chyba kupił mnie totalnie jego zapach, który pozostaje na włosach jeszcze po wysuszeniu. Ciężko go opisać, ale nie potrafię się z nim rozstać ???? Na uwagę zasługuje też jego idealna wg mnie konsystencja i rozprowadzanie, nie jest gęstym glutkiem, nie jest za rzadki, jest w sam raz i bardzo wygodnie się go rozsmarowuje, nie trzeba go dużo żeby umyć nim włosy. Jest dzięki temu bardzo wydajny.
Co do działania, to najlepsze w nim jest to mocne oczyszczenie, które dla mojej tłustej skóry ze skłonnością do łupieżu jest w sam raz. Włosy po nim nie są znacząco nawilżone, ale są ładne, nie plączą się. Od żadnego szamponu nie oczekuję tego, że solo nawilży lub odżywi moje włosy, bo od tego są odżywki, maski, sera i wcierki, a ten robi wszystko to, co szampon powinien.
Opakowanie również jest wygodne, nie trzeba otwierać wieczka, tylko wcisnąć z jednej strony. Czasem takie klasyczne otwarcia są uciążliwe, mokrymi lub namydlonymi rękami ciężko je otworzyć albo trzeba je zostawiać pol-otwarte, co nieestetycznie wygląda w łazience. Opakowanie jest też przyjemne dla oczu, ładna oprawa graficzna.
Minusami jest to, że po dłuższym używaniu szampon przesusza moją skórę głowy, dlatego też nie używam go na co dzień, tylko na zmianę z łagodniejszymi. Żałuję też, że nie jest deczko tańszy, ale przynajmniej jest wydajny i często jest w promocji!
Podsumowując, wprawdzie nie spełnia obietnicy producenta i używam go ja, posiadaczka tłustych włosów, ale znalazł u mnie swoje miejsce na stałe.

O dziwo bardzo dobry

Ten szampon ma słaby skład, dużo mocnych detergentów i wydawać by się mogło, że włosy będą szorstkie i wysuszone. Jestem zaskoczona, że moje włosy go jednak uwielbiają, po wysuszeniu wyglądają jak najlepsza wersja siebie ;)
Są sypkie, gładkie, jak z reklamy.
Szampon ma wspaniały zapach, który uwielbiam, ale nie dla wszystkich będzie ok.
Bardzo wydajny, pieni się jak oszalały.
Solidna butelka, wygodne dozowanie.
Cena jest dosyć wysoka jak na szampon o takim składzie, ale wystarczy maleńka ilość do umycia.
Polecam. Mam też odżywkę z tej serii dla wzmocnienia zapachu i też jest godna polecenia.

Piękny zapach!

Mocno reklamowany przez polskie blogerki - ale czy na pewno tego wart? Skład nie powala, jakość włosów po zastosowaniu również. Na plus ładny zapach, włosy też są trochę bardziej "miękkie" i nawilżone, natomiast bez szału. Najlepiej kupować na promocji w rossmanie, bez tego bez sensu : )