Inglot, Cream Foundation (Podkład równoważący)

Inglot, Cream Foundation (Podkład równoważący)

Kategoria
Marka

Podkład równoważący doskonale absorbuje nadmiar sebum, nadając skórze jedwabiście gładki wygląd. Optycznie wygładza małe zmarszczki oraz niweluje drobne niedoskonałości skóry. Idealnie wtapia się w skórę, nie zatyka porów. Jest trwały i odporny na ścieranie. Ten unikalny system funkcjonuje dzięki podwójnemu układowi sferoidalnych polisilikonów i krzemionki w matrycy pielęgnujących estrów i przyjaznych dla skóry polimerów. Zawiera naturalne filtry UV.

fluidy
liftingujące, o przedłużonej trwałości
w tubce

Nowy ulubieniec

Kupiłam go, gdy moja skóra przyzwyczaiła się do YSM również Inglota, po kilku testach różnych produktów kilku producentów. Ten podkład ma świetne krycie, nie ściera się w ciągu dnia (w pracy siedzę w dużych słuchawkach nausznych i jako nieliczy nie starł się w miejscach, gdzie dotykają majej twarzy) wyświeca się dużo później niż inne - wytrzymuje 6-7 godzin bez bibułek matujących. (Test przypadł na falę upałów 28-30 st). Ma średnie krycie, przyjemnie nakłada się go palcami - idealny do szybkiego wyjścia oraz pędzlem (języczkowy) - wtedy trudniej go rozprowadzić (nie jest to wina pędzla tylko kremowej konsystencji) za to efekt - brak widocznych porów, gładka cera, brak niedoskonałości oraz 2 -3 godziny bez błysku więcej.
Trwałość: po zaśnieciu w makijażu budzę się rano podkład dalej na miejscu bez przetarć

Podklad spełnił wszystkie moje oczekiwania. Opakowanie jest bardzo kompaktowe, więc wszędzie sie mieści, plastikowe więc można z nim podróżować bez obaw. Ma bardzo fajna konsystencję, jest lekki, nie zapycha, a jednocześnie mozna zbudowac nim naprawde dobrw krycie. Nalozenie jednej warstwy daje bardzo naturalny efekt, a tam gdzie chce cos zakryc dokladam druga warstwę. Jest calkiem trwaly, nie podkreśla suchych skórek. Testowalam wiele podkladow w takiej kategorii cenowej i to jest zdecydowanie moj faworyt.
I co najwazniejsze, kolor nr 20 jest jasniutki i pasuje do mnie idealnie, nie ma koniecznosci dodatkowo go rozjasniac.

Fajny!

Ładne, minimalistyczne i lekkie opakowanie, na tyle małe, że zmieści się do każdej kosmetyczki. Kremowa konsystencja, łatwo się rozprowadzająca. Ten podkład można wsmarować w skórę niczym krem nawilżający. Najjaśniejszy kolor faktycznie jest bardzo jasny (idealny dla mnie). Podoba mi się to, jak zachowuje się na skórze - nie wysusza suchych policzków, trzyma w ryzach sebum w strefie T. Po iluś godzinach, wiadomo, twarz się delikatnie przetłuszcza, ale mimo wszystko podkład nadal ładnie wygląda. Nie tłusto, tylko z lekkim glow. Nie ma bardzo mocnego krycia, wydaje mi się, że średnio nadaje się do dokładnia kolejnych warstw, bo przez konsystencję nie zasycha tak jak niektóre podkłady i kolejna warstwa raczej nie daje dodatkowego krycia a po prostu jakby miesza się z tą pod nią. Generalnie polecam, nie uczula i nie zapycha.

Kupiony w: U konsultantki

Nie tego oczekuję.

Używałam go przez jakiś czas ze względu na bardzo fajny, jasny kolor. Na szczęście odkrycie białego mixera do podkładów mnie od niego wybawiło. Prawdopodobnie więcej go nie kupię ze względu na bardzo małą wydajność i trwałość.

Mam cerę suchę, ale trochę się świecę w strefie T. Dla mnie ten podkład jest idealny. Nie lubię ciężkich, mocno kryjących podkładów, a ten taki nie jest. Dobrze kryje, nie wysusza skóry, wygląda bardzo naturalnie na skórze.

Mój ulubieniec!

Używam tego podkładu od kilku lat i jest to zdecydowanie mój faworyt. Mam cerę mieszaną, trądzikową, skłonną do zaskórników i ten podkład jest dla mnie idealny bo nie zapycha, ani nie uczula. Jest bardzo lekki i nie ściera się. Niewątpliwym plusem jest także duży wybór kolorów. Odejmuje jedną gwiazdkę za słabe krycie oraz to, że nie utrzymuje się na twarzy jakoś szczególnie długo, ale tak to już jest z lekkimi podkładami do twarzy. Coś za coś ;) Polecam!

Bardzo długo był moim numerem jeden

Używałam 27 i byłam bardzo zadowolona. Na mojej skórze utrzymywał się niewiarygodnie długo. Nawet bym powiedziała, że jest dość ciężki na twarzy. Nie nadaje się na lato. Na pozostałe miesiące doskonały. Idealne krycie, nosiłam go na wszystkie imprezy. Teraz eksperymentuję z AMC, więc zobaczymy, który wypadnie lepiej.
+ trwały
+ dobrze kryje
+ duży wybór kolorów
Minusów nie było.

Taki sobie

U mnie sprawdził się latem, dosyć lekki i średnie krycie. Trochę się świeci. Makijaż wieczorny lub użycie go zimą odpada. Nietrwały ale za to nie zapycha, nie zostawia smug, nie podkreśla wysuszonych skórek.

Polecam !

Używam tego podkładu od tygodnia i jestem zadowolona. Ma on swoje zalety i wady jak każdy kosmetyk, ale nie wiem skąd takie negatywne opinie.
ZALETY:
- przede wszystkim ma ładny zapach
- ma spory wybór jeżeli chodzi o kolory
- idealnie się dopasowuje do skóry
- jest Hipoalergiczny
- utrzymuje się do 8h bez poprawek,
- nawilża skórę
- idelany do skóry mieszanej.
WADY:
- krycie . Jeżeli chodzi o krycie to jest ono dobre ale po nałożeniu większej ilości podkładu. Po nałożeniu mniejszej ilości podkładu krycia nie ma wcale.

Zawiodłam się

Wady:
-nie kryje prawie wcale
-waży się
-skóra się po nim świeci
-szybciutko znika z twarzy
-cena (nieadekwatna do jakości)

Zalety
+wydajność
+gama kolorystyczna
+jest lekki (jednak dla mnie za lekki)
+nie zapchał mnie

Fatalny - zero krycia

Daję 2 gwiazdki tylko za kolor - najjaśniejszy, jaki znalazłam po wielu latach poszukiwań. Poza tym niestety nie jest dobry dla mnie. Przypomina krem i z podkładem nie ma NIC wspólnego. Kremy BB kryją lepiej.

PLUSY
-no właśnie, kolor- idealnie jasny, po prostu perfekcyjny! Oczywiście poza tym mają ciemniejsze odcienie, generalnie gama godna podziwu
-nie oksyduje (co z tego, że byłby jasny przez 15 minut... to jedyny produkt po teście kilkudziesięciu podkładów, który pozostawał cały czas bardzo jasny, nie robi się pomarańczowy, ani różowy
- naturalnie wygląda (dosyć)
- opakowanie
- cena

MINUSY
- zerowe krycie
- wsiąka w skórę, zamiast się na niej trzymać
- fatalna trwałość, bardzo szybko znika z twarzy
- potrzeba dużo go nałożyć, by mnie choćby minimalne krycie
-podkreśla wszystkie niedoskonałości, wszelkie pory, blizny, zmarszczki mimiczne
-zdecydowanie za delikatny, mało treściwy, leje się, jest za rzadki
- za mocno wchłania się w skrórę, w efekcie nic z niego nie zostaje na twarzy
- ogromny minus - krycie, a raczej jego brak... (mam wrażenei, że to produkt do prawie idealnej skóry, która nie ma żadnych niedoskonałości i jedynie potrzebuje delikatnego wyrównania kolorytu
-dostępność (tylko Internet i stoiska z Inglotem i to nie wszystkie, bo mój odcień nie jest wszędzie
- podrażnia oczy
- nie podoba mi się jaki daje efekt
- trudna aplikacja

Hm, szczerze mówiąc, to kasa wyrzucona w błoto :)

Jest świetny dla skóry tradzikowej!

Plusy:
-nie robi efektu maski
-delikatny dla skóry trądzikowej
-delikatna konsystencja
-duży wybór odcieni
-nie waży sie
-matuje do 6h
-idealnie zakrywa niedoskonałosci ale nie obciaza skóry
-nie wysusza ale delikatnie nawilża
-nie jest az taki drogi
-starcza na baaardzo dlugo

Minusy:
-6h matowienia to troche za Malo