Perfecta, ExtraSlim, Serum - koncentrat do szybkiego wypełnienia i podniesienia biustu

Skoncentrowany, wysokoaktywny preparat modelująco-ujędrniający do szybkiego wypełnienia i podniesienia biustu. Serum w sposób uderzeniowy walczy z objawami utraty jędrności i wiotczeniem piersi. Zawiera LIPID-push-up Complex (wyciąg z drzewa limbi, lipidowy wypełniacz tkankowy, flawonoidy i luteolina), który wypełnia biust, przywraca sprężystość i kształt. Mikrosiateczka polisacharydowa w ciągu kilku minut modeluje linię biustu i tworzy na skórze niewidzialny biustonosz, który unosi oraz podtrzymuje piersi w pozycji push-up. Serum zapobiega ponownej utracie elastyczności i jędrności.

Po 4 tygodniach stosowania zapewnia 86% wypełnienia i ujędrnienia biustu.

Z pewnością działa!

Nigdy nie wierzyłam w działanie takich \'cudów\' bez specjalnie większego wysiłku ...

Wystarczy dwa razy dziennie masować tym koncentratem biustu, a już po tygodniu widać zmianę w wyglądzie ... Biust staje się jędrniejszy, bardziej napięty a skóra nawilżona. Trudno w to uwierzyć, ale mimo że nie chodzę na siłownię i nie przybyło mi kilogramów to z dumą mogę powiedzieć że noszę teraz miseczkę większą o jeden rozmiar z B -> C.

Codzienne balsamowanie własnego biustu daje nam możliwość kontrolowania i sprawdzania czy nie pojawiają się w nim jakieś niepokojące zmiany, a profilaktyka w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Można też poprosić chłopaka o masaż piersi.

Koncentrat ten jest bardzo wydajny, i na długo starcza. Potrzeba tylko sumienności i uporu by doczekać się widocznych efektów i cieszyć się większym biustem!

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Średniak. Można się bez niego obejść.

+dobrze ujędrnia
+ wydajny

- nie wypełnia
- nie podnosi

Zamiast tego preparatu można stosować balsam nawilżający i efekt będzie podobny. Spodziewałam się lepszych rezultatów po przeczytaniu rewelacji na opakowaniu. Jeżeli preparat nie radzi sobie z wypełnieniem i podniesieniem biustu u mnie, panie ktore karmily piersią albo zrzuciły parę kilogramów i ich skóra jest choć trochę zwiotczała, nie mają nawet po co kupować tego serum. Zwykły, średniodziałajacy ujędrniacz.

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ok.5

Jestem bardzo zadowolona

Zdecydowanie jestem na tak. Kupując go nie sądziłam że produkt za kilkanaście złotych może dać takie efekty a mianowicie: jędrniejszy biust, lekko podniesiony, i co najważniejsze mój biust jest wypełniony dzięki czemu wygląda na większy. Naprawdę polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Polecam!

Wprawdzie używam go od niedawna, ale od razu zauważyłam efekty! Rzeczywiście skóra jest jakby bardziej jędrna, biust się pięknie zaokrąglił, czasem aż nie mogę się napatrzeć, wydaje się jakbym miała operacje!Na początku też myślałam, że mi się to tylko tak wydaje, ale czytałam tu w opiniach,że na niektóre dziewczyny też zadziałał. Wcześniej używałam tego różowego z Eveline i jakoś nie byłam z niego zadowolona, nie widziałam żadnej różnicy,a już nie takiej po tym.Dlatego ja polecam ten produkt !

Używam tego produktu od:2,3 tygodni

Średni

Kosmetyków do pielęgnacji biustu używam regularnie. Tego serum zużyłam około 3 opakowań. Nie jest najlepsze, ale za to jest niedrogie i przyjemne w użytkowaniu. Chłodzi, nawilża umiarkowanie, rozprowadza się idealnie i szybko się wchłania. Przyjemnie pachnie. Nie wykazuje jednak długofalowego działania. Nie podnosi biustu, nie ujędrnia. Na upalne dni stosuję je zamiast mojego ulubionego Eveline, które daje znacznie bardziej widoczne efekty.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: conajmniej 3

nijaki

Tez nie zauważyłam jakiś specjalnych efektów, choć szczerze się nie spodziewałam. Mam duży biust i na mnie to serum wogóle nie podziałało. Żeby chociaz nawilżał, ale on nie robi nic. Dodatkowo klei się długo po wmasowaniu.

Używam tego produktu od: jakiś rok temu

szkoda pieniedzy

ZADNEGO trwalego efektu nie zauwazylam ,unosi moze odrobine ,ale to raczej kwestia masazu chyba,bo efekt znika po 2 godzinach,bardzo kiepsko sie wchlania,wrecz trzeba sie napracowac zeby w ogole wsmarowac to w skore, dziwaczny zapach.Ogolnie:BUBEL,BUBEL BUBEL

Używam tego produktu od:ROKU
Ilość zużytych opakowań:1 I O JEDNO ZA DUZO

sredniaczek

nie powieksza biustu bo takiego kremu nie ma
wygladza nawilza
na piersiach powstaje jakas niewidzialna skorupa ktora mi przeszkadzala
zapach ok opakowanie ok
czy podnosi biust? hmmm moze male podnosi mojego nie podniosl i wiem ze takie kremy nie isnieja

Używam tego produktu od:kilka ms

Nawet działa

Jakis czas temu bralam hormony i oczywscie piersi wtedy mi urosly, po odstawieniu zwiotczaly i zrobily sie jeszcze mniejsze niz wczesniej. Potrzebowalam czegos co je ujedrni, nie liczylam na nagly efekt powiekszenia tylko wlasnie na to co obiecuje producent: wypelnienia i podniesienia!! I mile sie zaskoczylam:)

+juz po 2 tyg. podnosi piersi, wydaja sie pełniejsze i kraglejsze
+wyraźnie ujedrnia
+blyskawicznie sie wchłania
+tani (ja dalam 9 zl na promocji w Ross)
+nawet ladny zapach (chciaz niektorym jak widze przeszkadza)

Ogolnie jestem zadowlona z efektu- mi duzo pomogl:)

Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań:1/4

szału nie ma

Po wykarmieniu dwójki dzieci moje piersi potrzebowały ujędrnienia i podniesienia. Nie było tragicznie, ale powrót z miseczki DD do C nie pozostał bez echa.
Dax, ku mojemu zdziwieniu, rzeczywiście ujędrnił nieco i podniósł/zaokrąglił biust. Rzecz jasna nie powiększył, na to nawet nie liczcie. Niestety efekt jest chwilowy, po nałożeniu przez ok 1/2 dnia. Później wszystko wraca do normy.

+ dobrze się wchłania
+ fajna konsystencja
+ ujędrnia i odrobinę podnosi biust, ale tylko na chwilę
+ wydajny

- paskudny zapaszek
- tandetne opakowanie
- efekt chwilowy, znika jak kamfora

Używam tego produktu od: 4 mc

Nie w moim typie;)

Jakoś nie zachwyciło mnie to serum. Nie widzę efektów, mimo regularnego stosowania. Przeszkadza mi też jego zapach, który pozostaje na biustonoszu. Plusem jest na pewno rzadka konsystencja i łatwa wchłanialność produktu, ale i tak uważam, że lepiej zainwestować w droższy kosmetyk lub serum eveline w podobnej cenie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Jak dla mnie w sam raz!

+ lekka konsystencja, krem szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy
+ delikatny zapach
+ skóra piersi jest nawilżona i ujędrniona
+ bardzo wydajny

- obiecywanego przez producenta efektu "uniesienia i wypełnienia" biustu nie odczułam, a szkoda ;)

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy