Perfecta, ExtraSlim, Serum - koncentrat do szybkiego wypełnienia i podniesienia biustu

Skoncentrowany, wysokoaktywny preparat modelująco-ujędrniający do szybkiego wypełnienia i podniesienia biustu. Serum w sposób uderzeniowy walczy z objawami utraty jędrności i wiotczeniem piersi. Zawiera LIPID-push-up Complex (wyciąg z drzewa limbi, lipidowy wypełniacz tkankowy, flawonoidy i luteolina), który wypełnia biust, przywraca sprężystość i kształt. Mikrosiateczka polisacharydowa w ciągu kilku minut modeluje linię biustu i tworzy na skórze niewidzialny biustonosz, który unosi oraz podtrzymuje piersi w pozycji push-up. Serum zapobiega ponownej utracie elastyczności i jędrności.

Po 4 tygodniach stosowania zapewnia 86% wypełnienia i ujędrnienia biustu.

Efekty świetne

Produkt godny polecenia! Moje piersi po 2tyg stosowania uwydatniły się i stały się bardziej pełniejsze oraz twardsze. Mam wrażenie też, że są bardziej podniesione. Zapach jest bardzo miły, a sam kosmetyk delikatny i przyjemny w użytku.

Używam tego produktu od:stycznia

Średni

Kupiłam ten produkt gdyż poprzedni do pielęgnacji biustu się skończył i chciałam spróbować czegoś nowego.
Serum jest bardzo wydajne, ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję, szybko się wchłania i nie lepi się jak inne tego typu preparaty. Bardzo dobrze się rozprowadza, nawilża i ujędrnia. Cena jest przyzwoita.
Niestety nie można wierzyć w bajki o powiększaniu biustu.Jak było tak jest.

W tej chwili kończę opakowanie tego produktu i zamierzam kupić coś innego ale być może kiedyś to tego serum wrócę bo najgorsze nie było. Po prostu trzeba szukać dalej :)

Używam tego produktu od: dawna

OKi

Opis bardzo profesjonalny,rozbawił mnie i powalił na kolana, ale do profesjonalizmu wiele mu brakuje.
Wcześniej używałam skoncentrowanego preparatu z Evelin i tez mnie nie zadowolił, miał za to gęstą konsystencję ten takowej nie ma. Oprócz tego zapach bardzo spoko, konsystencja nieco gorzej, wchłanialność może być. Ujędrnienia-podniesienia chyba raczej nie zauważyłam, kosmetyk trzeba by używać chyba nieprzerwalnie aby biust był w stanie jak za swych początków. Ja w sumie na swój nie za duży(B) nie mogę jeszcze narzekać,ale mogłoby być lepiej(jak zawsze :)) Ja używałam średnio regularnie czasami jak należy codziennie, ale ogólnie przez pół roku całą tubkę.Czyli nie za regularnie. Jedna lipa, jak wypróbuje coś lepszego to do niego nie wrócę, jeśli nic b.dobrego mi w ręce nie wpadnie pewnie jeszcze do niego wrócę i poużywam intensywniej.
Ogólnie wydajny, ale z tuby ciężko wycisnąć resztę, trzeba rozcinać opakowanie a na dnie jeszcze sporo zostaje.

Używam tego produktu od:skończyłam

Nie kłam kochanie

Kosmetyków do pielęgnacji moich meloników używam od zarania dziejów, tonami, i wypróbowałam już chyba wszystko, co dostępne na rynku. Ten produkt wg mnie należy wrzucić do pokaźnej szufladki z napisem Bubel. Efektów działania nie zauważyłam, pomimo, że komfort stosowania jest w miarę przyjemny, ale w takim przypadku dlaczego nie użyć jakiegokolwiek fajnego balsamu i wsmarować go własnie w część ciała pomiędzy szyją a brzuchem...

Nie zgadzam sie, że ponieważ tani, to powinnyśmy spodziewać się po nim mniej. Znam kilka kosmetyków do pielęgnacji biustu w podobnej jeśli nie niższej cenie, które dają o wiele lepsze rezultaty. Oceniam na jedną * za stek bzdur, którymi zadufały aczkolwiek z godną podziwu wyobraźnią producent okrasza, nieładne zresztą, opakowanie. Jest taki aforyzm Stanisława Jerzego Leca : Piękne kłamstwo? Uwaga, to już twórczość.

Używam tego produktu od: 2 mscy.

efektów brak

Przyjemnie chłodzi, szybko się wchłania, nie jest drogi.
Natomiast nie zauważyłam efektów, jakie obiecywał producent..będę szukała dalej jakiegoś fajnego kremu na ujędrnienie piersi.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

dobry

Efekt ujędrniający jest bardzo dobry - piersi są ładnie uniesione, pełniejsze (po dłuższym czasie stosowania), ale cudów nie należy się spodziewać.

Według mnie ma zbyt rzadką konsystencję, ale za to bardzo szybko się wchłania. Lekko nawilża. Nie jest gorzki! ;)

Używam tego produktu od: 3 mies.

OK

Kupiłam ten produkt zachęcona pozytywnymi recenzjami koleżanek. Jest to mój pierwszy produkt stosowany do biustu (wcześniej nie miałam pojęcia, że takowe w ogóle istnieją :P).

Stosuję go regularnie - przez miesiąc 2 razy dziennie, teraz 1 raz. Efekty były widoczne i docenione przez mojego chłopaka, którego poniekąd słowa tu przytoczę ;-)

Produkt:
- ujędrnia piersi,
- wygładza,
- nawilża,
- zaokrągla,
- wypełnia,
(- nie powiększa biustu, przynajmniej mnie się tak wydaje; bardzo bym tego nie chciała przy moim brytyjskim 70 J),
- opakowanie jest bardzo wydajne (ciągle jestem przy 1),
- neutralny zapach,
- miła konsystencja (szybkie wchłanianie).

Minusem jest to, że po ponad czterech miesiącach stosowania chyba się do niego przyzwyczaiłam i nie widzę żadnej różnicy, jak go używam lub nie używam :-) W każdym razie na początku byłam BARDZO, BARDZO zadowolona, teraz... widocznie stał się moją balsamiczną rutyną :D

Planuję zakup podobnego produktu, ale z innej firmy do oceny.

Używam tego produktu od: 4 mies.

słaby produkt

O biust dbam obsesyjnie i miałam już okazję wypróbować już wiele specyfików.
Postanowiłam też sprawdzić jak sobie w tej kategorii radzą polskie i niedrogie produkty. I wniosek mam jeden: nie radzą sobie wcale.
To serum ma tylko jedną zaletę: bardzo szybko się wchłania i odrobinę nawilża piersi.
Nie robi jednak nic innego: nie ujędrnia, nie wypełnia i nijak nie wpływa na poprawę kondycji biustu :(
Jestem przekonana że potraktowanie piersi zwykłym balsamem do ciała przyniosłoby podobne efekty.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Rozczarowuje

Tak jak poprzedniczka - lubię Daxa, ale serum zdecydowanie rozczarowuje.

Plusy:
- szybko się wchłania
- dobra konsystencja, łatwo się rozsmarowuje
- niska cena
- wydajny

Minusy:
- kosmetyk w zasadzie nie ma żadnego działania w moim przypadku
- wysusza
- powiększenia się nie spodziewałam, bo to tylko krem, ale jakiegoś ujędrnienia, czy poprawy napięcia skóry już tak, niestety efektu brak

Ilość zużytych opakowań:1,5

za tą cene ok

Jest wydajny i nie lepi się,zapach i konsystencja w miarę nawilża skóre.Efekt napięcia jest widoczny po roku dopiero:( regularnego stosowania.Niestety biustu nie podnosi.Za taką cene lepszych efektów spodziewać się nie ma co

Używam tego produktu od:ponad roku

Taki sobie

Nie jestem zadowolona z tego preparatu. Bardzo lubię Daxa, ale ten kosmetyk mnie rozczarował.
Używałam według zaleceń producenta - dwa razy dziennie przez dwa miesiące, niestety rezultaty marne. Przede wszystkim nie ma mowy o żadnym efekcie wypełnienia, podniesienia czy powiększenia biustu. Coś tam nawilża, ale podobnie jak przeciętny balsam. Nie zauważyłam też poprawy jędrności i gęstości skóry.
Konsystencję ma rzadką, nie wchłania się szybko (dużo preparatu pochłania ubranie zamiast skóra), a zapach taki nijaki.
Jak na taką wydajność, cena wydaje się atrakcyjna. Ja kupiłam jeszcze w promocji za ok. 8 zł.

Nie spełnia oczekiwań nie wypełnił biustu a nawet go nie ujędrnił, nie podniósł jedynie nawilża, dodam uzywałam go rano i wieczorem, masujac piersi,wogóle nie poczułam tej "mikrosiateczki" którą obiecuje serum,nie wspomne o młodzieńczym kształcie konstyncja raczej przyjemna , zapach ok.Nigdy więcej nie kupię

Używam tego produktu od:3 miesiecy