Clinique, Redness Solutions, Daily Protective Base SPF 15 (Zielonkawa baza wyrównująca odcień skóry)

Zielonkawa baza wyrównująca odcień skóry, dla skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień z trwałym zaczerwienieniem lub trądzikiem różowatym. Zielony pigment optycznie neutralizuje zaczerwienienia, pudry i silikony wygładzają cerę. Wyjątkowo łagodna formuła zawierająca substancje łagodzące podrażnienia przynosi skórze ukojenie bezpośrednio po zastosowaniu oraz w miarę stosowania.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu, na rozszerzone pory / maskujące
w tubie

Efektywna

Jestem bardzo zadowolona z efektów jej działania. Mimo kremowej konsystencji szybko wchłania się w skórę. Nie wiem czy przedłuża makijaż, bo używam super trwałego EL DW - ale mi się świetnie na niej rozprowadza podkład.

Poza tym najważniejszym plusem i sprawą za którą daję 5* jest to, że rozjaśniła mi się cera. Mam wrażenie, że kondycja naczynkowej cery się znacznie poprawiła.

świetna

Nie wyobrażam sobie makijażu bez tej bazy. Świetnie zakrywa naczynka,uspokaja podrażnioną skórę,bardzo dobrze matuje. W połączeniu z dobrym podkładem, pokrywa wszelakie czerwoności i popękane naczynka. Jest jedyną zielona bazą z której jak do tej pory jestem zadowolona,a wypróbowałam już wiele. Odejmuje tylko jedną gwiazdkę bo czasami mam wrażenie że ciężko się na niej rozprowadza podkład.

Używam tego produktu od:5miesięcy

przydatna

Kupiłam z ciekawości bardziej niż z silnej potrzeby posiadania.
Oceniam te bazę wysoko, gdyż wspomaga pielęgnacje naczynkowej cery, nie szkodząc jej przy tym.

Produkt zamknięty w estetycznej tubce ma konsystencję kremową, dobrze sie rozprowadza na skórze.
Ma dziwny zapach, ale szybko sie o nim zapomina.

Lekko niweluje zaczerwienienia, chroni przed UV i wydłuża trwałość makijazu. Czasem uzywam jej tylko na lekki nawilżacz, a czasem na wysoki filtr. W obu opcjach mi pasuje.
Wymaga niestety zmatowienia, ale przyd obrym pudrze nie stanowi to problemu.
Ja ją naprawde lubię i bedę używać długooo... bo wydajna jest bardzo.
Polecam.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Solidna

Kupiłam ją bo od niedawna nasiliły się moje problemy z naczynkami. Baza ta ma zielonkawy kolor, okropnie śmierdzi i gdy się ją nakłada na twarz okropnie się świeci. Ale kolor cery rzeczywiście wyrównuje... i lekko redukuje zaczerwienienie. Jednak bez rewelacji. Jest wydajna.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Dobry

Mam cerę wrażliwą,ostatnio ze skłonnością do rumienia.Baza ta koi moją skórę,zaczerwienienia faktycznie szybko znikają.Znakomicie radzi sobie nawet z mocno rozgrzaną i rozpaloną skórą.Jako kosmetyk pielęgnacyjny sprawdza się idealnie.Jako kosmetyk do makijażu również jest niczego sobie.Makijaż co prawda chyba dłużej się u mnie nie trzyma,chociaż może trochę,ale za to kolor mojej skóry przybiera jednolity,jasny odcień,bez śladów zaczerwienienia.Mam cerę tłustą i baza się również do takiej nadaje,po kilkunastu minutach ładnie się wchłania.Nie wysusza i nie podkreśla porów.Zapach-okropny,pachnie ogórkami kiszonymi,ale cóż,można się przyzwyczaić;).Polecam ją raczej tylko osobom ze skłonnością do rumienia,z trądzikiem różowatym,tylko wtedy można zaobserwować jej działanie.W innym razie jest poprostu zbędna.Używam tego produktu od:ponad miesiąc