La Roche-Posay, Soothing Toner (Tonik do twarzy z fizjologicznym pH)

La Roche-Posay, Soothing Toner (Tonik do twarzy z fizjologicznym pH)

Średnia ocena: 3.64/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń

Łagodzący tonik do twarzy o fizjologicznym pH przeznaczony jest do wszystkich typów cery wrażliwej. Delikatnie koi i tonizuje. Składniki oczyszczające zostały dobrane tak, aby zapewnić maksymalną tolerancję przy jednoczesnej maksymalnej sile usuwania makijażu. Tonik zawiera aktywne składniki nawilżające i kojące oraz wodę termalną z La Roche-Posay.
Nie zawiera alkoholu, mydła, barwników, ani parabenów. Nie powoduje powstawania zaskórników. Nie podrażnia oczu.

tonizowanie twarzy
nawilżające, oczyszczające, łagodzące
bez alkoholu, bez parabenów
płyn
wrażliwa

bez rewelacji

Zwykły tonik. Nie wysuszał, ale też nie nawilżał. Używałam po demakijażu mleczkiem z tej samej serii. Nie zauważyłam poprawy stanu cery podczas stosowania. Obecnie używam hydrolatów i jak dla mnie działają tak samo.

Używam tego produktu od: używałam przez okres ok. 1 miesiąca

moj ukochany

tak tak tak, nareszcie znalazlam tonik dla siebie. mam cere mieszana i bardzo wrazliwa [ nie lubi wielu rzeczy ] a ten tonik moja buzia poprostu kocha. plyn jest przyjemny, nie podraznia, pozostawia skore czysciutka i wygladzona, nie przesusza cery, nie musze od razu nakladac kremu, moge pochodzic bez przez jakis czas i twarzyczka nie wola o posmarowanie. srednio wydajny [ale ja duzo uzywam, lubie nasaczyc kilka wacikow], uzywam tez plynu mincelarnego tej firmy i ten plyn tez kocham. mam po nich zdrowa, swieza, czysta, gladka i ladnie nawilzona buzie I TO LUBIE !!!

Używam tego produktu od:kilku msc
Ilość zużytych opakowań:duzoooooo

bdb

I ja, podobnie jak moje poprzedniczki, kupiłam ten tonik dzięki pozytywnym opiniom jakie ma na Wizażu. Szoku nie przeżyłam, ale to rzeczywiście bardzo dobry kosmetyk. Używam go na przemian z wodą termalną LRP. W trakcie upałów jakie aktualnie panują, sprawdza się idealnie jako odświeżacz. Nawilża skórę, łagodzi, koi, a przy tym bardzo delikatnie i przyjemnie pachnie. Idealny jest też po basenie :)

Z czystym sumieniem daję 4* i polecam :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Co La Roche to La Roche

Na zakup toniku zdecydowałam się po przeczytaniu entuzjastycznych opinii Wizażanek. Wybór okazał się trafiony - tonik rzeczywiście jest bardzo przyjemny w stosowaniu, ma śliczny zapach, świetnie odświeża cerę. Stosuję go w parze z żelem oczyszczającym Effaclar i takie zestawienie mojej cerze całkiem odpowiada. Największą zaletą kosmetyku jest nawilżanie, uczucie ściągnięcia jakie towarzyszy mi zawsze po kontakcie z wodą natychmiast znika, skóra jest ukojona, teoretycznie można byłoby nawet obejść się bez kremu nawilżającego. Nie daję pięciu gwiazdek, bo uważam, że cena jest zdecydowanie zawyżona (płaciłam ok. 45zł), jestem skłonna zapłacić więcej za na przykład dobry krem, za tonik już niekoniecznie. Jest przy tym średnio wydajny, dlatego nie wiem czy zdecyduję się na ponowny zakup.

dobry tonik

Nie stosuje go jako plynu do oczyszczania ale jako tonik po oczyszczeniu i rano. Jest delikatny, nie podraznia nawet skory wokoł oczu. Skora jest odświeżona i lekko nawilzona. Ma przy tym taki delikatny zapach.Milo sie go stosuje. Polecam

Używam tego produktu od:jakiegos czasu

cudownie pachnie

Tonik kupiłam w chwili gdy moja twarz była jak jedno pobojowisko - efekt Diacnealu(Avene). Faktycznie się sprawdził, ukoił, zaleczył i przy tym ten zapach delikatny ale jakże zmysłowy - no ale to kwestia gustu.
Co do zmywania makijażu to bym się kłuciła. Praktycznie się nie maluję, a jak musne brwi tuszem to po demakijażu pozostają ślady pod oczami. Innymi słowy "maksymalna siła usuwania makijażu" ogranicza się do zmycia odrobiny pudru i różu z policzków.
Według mnie jest to typowy tonik tylko że nadaje się do skóry wrażliwej, podrażnionej - za to te cztery gwiazdki! Nie powoduje powstawania zaskórników.

Używam tego produktu od:10msc

Ideał.........:)

Tonik kupiłam pod wpływem opinii ma wizażu(jak większośc kosmetyków)-nie żałuję!!!!
Jest niesamowity.
Przede wszystkim ma delikatny prawie niewyczuwalny zapach, nie podrażnia,łagodzi podrażnienia-po jego użyciu czuję że skóra jest naprawdę czysta!!
Polecam z czystym sumieniem:)

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:Kończę pierwsze

Kolejne KWC !

Niby tylko tonik, ale działa cuda.Przyznam szczerze, że początkowo wątpiłam w jego użyteczność. Mogłabym długo rozpisywać się o jego cudownych właściwościach. W skrócie:
- Nawilża
- Redukuje zaczerwienienia
- Wygładza skórę

Mimo, że nie jest tani (ok 50 zł) to kupie ponownie.
Uwielbiam!

Używam tego produktu od:miesiąca

Cud, miód i orzeszki :)

Jest swietny. Jak dla mnie to taki Hydraphase II :) Nawilża, koi, wygładza, przygotowuje do nałożenia kremu. Tylko trochę mniej intensywnie pachnie niż Hydraphase, co akurat jest minusem, gdyż lubię ładnie pachnące toniki. Ale oczywiście w niczym mu to nie ujmuje. Zamierzam jeszcze wypróbować Biodermę, choć ostatnio rzadko uzywam toników - płyn micelarny wystarcza mi w zupełności.

Odstrasza wysoka cena toniku, ale od czego jest Allegro :) Polecam!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Najlepszy z toników :D

Jeśli nadal szukasz toniku dla siebie, to trafiłaś na coś co warto kupić!!! ;)

Tonik jest najlepszy spośród tych na które trafiłam, od tego momentu nie szukam już dalej, ponieważ jest świetny.
Na prawdę wygładza skórę i poprawia jej wygląd.
Zwęża pory, koi podrażnienia (!) i nie naciąga skóry. :D
Na prawdę NIE PODRAŻNIA a wręcz odwrotnie!
Dzięki niemu twarz wygląda zdrowo, nie klei się ani nie błyszczy. Super :slina:

Jedna mała uwaga: stosuję go po demakijażu, nie trę twarzy wacikami, jedyne co robię to po oczyszczeniu skóry micelem, biorę tonik na ręce i "oklepuję" buzie.
Dokładnie tak jak kiedyś nasi tatusiowie używali wody kolońskiej. ;)

Jest mój i nie zdradzę go za żadne skarby :slina:

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

najlepszy tonik

Ogólnie ciężko mi oceniać toniki, bo nie wydają mi się kosmetykami niezbędnymi czy wysoce skutecznymi... Ten jednak spośród wszystkich przeze mnie wypróbowanych spisuje się zdecydowanie najlepiej.
Spełnia WSZYSTKIE obietnice producenta i żadnej w tym przesady: rzeczywiście świetnie doczyszcza, koi a nie podrażnia dodatkowo jak większość, nie wysusza, pozostawia skórę promienną, napiętą a pory zwężone (nie wiem, jak to robi!). Moja skóra świetnie go toleruje i gdyby doświadczenie nie podpowiadało mi, że dodatkowa porcja nawilżenia nigdy nie zaszkodzi, to zrezygnowałabym ze wszystkich kremów na dzień - tak pięknie wygląda po jego użyciu moja skóra! <jupi>
Wydajny i prześlicznie pachnie <serduszka>
Jest tak delikatny, że przyzwyczajona do tego, że musi szczypać, czerwienić się albo przynajmniej kleić, by mogło działać, na początku byłam pewna, że kolejny raz wyrzuciłam sporo kasy w błoto.
Znajduję jedno jedyne ale - nie wykazuje żadnego działania długodystansowego. Lub naprawdę znikome. Działa jak kosmetyk kolorowy - upiększa, ale gdy zapomnimy go zastosować, skóra wygląda tak, jak wtedy, gdy nie było go w naszym życiu;) Z drugiej strony - tudno wymagać cudów od toniku;>
Zważywszy na to, że toniki w stosunku do innych kosmetyków mają bardziej służebną/asystującą rolę i że jak dotąd żadnego toniku tak przyjemnie mi się nie stosowało - 5*. A co?!;)

Ilość zużytych opakowań: prawie połowa pierwszego

Cudeńko:)

ten tonik naprawdę koi moją niespokojną, problematyczną cerę. po jego użyciu czuję się komfortowo, cera jest mięciutka i wręcz nawilżona! czasami nawet nie nakładam kremu nawilżającego i buźka jest i tak gładka. cena jest dość wysoka jak na tonik, ale uważam, że jest wart jeszcze wyższej, bo to wspaniały produkt i czuję, że prędko się z nim nie rozstanę.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:została końcówka pierwszego