Braun, Prostownica ceramiczna ES2, SatinLiner

Braun, Prostownica ceramiczna ES2, SatinLiner

Prostownica SatinLiner wyposażona jest w technologię jonizacji. Zapobiega puszeniu się włosów oraz ich elektryzowaniu, a dodatkowo sprawia, że włosy wyglądają zdrowo i są pełne blasku.
Zasada działania technologii jonizacji jest prosta: urządzenie, po naciśnięciu jednego przycisku, emituje strumień ujemnie naładowanych jonów. Zostają one przyciągane przez powodujące puszenie i elektryzowanie się, dodatnie ładunki na włosach. Ujemne jony neutralizują ładunki na włosach. Ten zupełnie naturalny sposób odżywiania w czasie stylizacji pozwala wydobyć z włosów ich blask, a dodatkowo pozostają one gładkie, jak satyna.
Technologia Satin Protect z unikalnymi płytkami ceramicznymi, powleczonymi enamelem, eliminuje jakiekolwiek tarcie po powierzchni włosa. Mikrostruktura płytek jest 3 razy bardziej gładka niż dotychczas, dzięki czemu nie szarpią i nie zadzierają włosów, pozostawiając ich strukturę gładką jak satyna. Podobnie jak profesjonalne prostownice używane przez stylistów, nagrzewa się zaledwie w ciągu 30 sekund, a temperatura ustawiana jest od 130 do 200 stopni Celsjusza, co 5 stopni. To pozwala dopasować ją do każdego rodzaju włosów i do różnych potrzeb. Mało tego, przycisk natychmiastowego podnoszenia temperatury podnosi ją w kilka sekund do 200 stopni, aby z łatwością wygładzić wszelkie nierówności niesfornych pasm i jednocześnie wydobyć ich satynowy blask.Dla wygody w czasie użytkowania prostownica SatinLiner została wyposażona w duży, kolorowy wyświetlacz LCD. W ten sposób kontrolowanie wielu funkcji urządzenia jest o wiele łatwiejsze. Marka Braun pomyślała także o bezpieczeństwie każdej użytkowniczki i wyposażyła SatinLiner w funkcję 'strażak', czyli automatyczny wyłącznik po 30 minutach braku aktywności.
Obudowa prostownicy zawsze pozostaje chłodna, aby żadna kobieta lub jej dzieci nie uległy oparzeniu. Dla wygody użytkowania przewód zasilający został wydłużony aż do 3 metrów.

niezła

Największy plus tej prostownicy jest taki, że faktycznie nie niszczy włosów tak bardzo jak inne, ale też efekt prostych włosów nie utrzymuje się długo(chociaż nie mam zdecydowanie kręconych włosów, są ledwo falowane), po półtora roku używania mam wrażenie, że kiedyś lepiej prostowała. Teraz muszę robić to bardzo dokładnie, dzieląc wielokrotnie włosy na pasma, żeby uzyskać ten sam efekt. Byłam w niej zakochana do czasu, gdy wypróbowałam u koleżanki inną, dużo tańszą prostownicą firmy Remington i zorientowałam się, że dużo lepiej prostuje... Moja ocena jest wysoka przez jonizację, lekkość, regulację temperatury i pewien sentyment do tej prostownicy. Raczej nie kupię jej ponownie.

mistrz

powiem szczerze, ze warta swojej ceny. uzywam jej od dwoch lat, bez zadnego kosmetyku do prostowania i nie mam zniszcoznych wlosow. szybko sie nagrzewa jest w miare lekka i poreczna, jest ladna i ma fajny ekran lcd. co do jonizacji to nie wiem czy dziala tak jak sobie wymarzylam, ale wrazenie ogolne jest nieziemskie, nie zamienilabym jej na zadna inna. szybko i dobrze prsotuje

Używam tego produktu od:2 lat

Idealna!

Jak dla mnie idealna!Mam już ją długo i przeżyła już nie jeden wyjazd i dalej żyje! Włosy się nie elektryzują nie puszą, ładnie błyszczą się, szybko się nagrzewa. Jedno przesunięcie po włosach i już są proste. Bardzo szybko można przejść na najwyższą temperaturę dzięki jednemu guziczkowi. Jak ta skończy swój żywot to na pewno kupię taką samą.

Używam tego produktu od:2lat

Super! :)

Świetna jest! Kupiłam ją dużo taniej niż w opisie, za ok. 150 zł.
Nagrzewa się maksymalnie szybko, jest lekka i poręczna, ma długi kabel. Guziki nie wciskają się przez przypadek, gdyż trzeba chwilę przytrzymać. Do tego automatyczne wyłączanie po 30 minutach i fajny wyświetlacz.
Miękko sunie po włosach, ogólnie dobrze i szybko prostuje. Do tego świetna funkcja jonizacji. Zostawia gładkie i błyszczące włosy, a efekt utrzymuje się do kolejnego mycia. Nie szarpie, nie wyrywa, nie niszczy włosów. Poza tym jest ładna. Jedyny minus to dla mnie brak zawieszki ;).

Nie kupię ponownie, bo mało używam prostownicy i starczy mi na dłuuuuugooo ;).

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie :)

Godna polecenia !

Mam półdługie włosy, sięgające za ramiona, raczej cienkie i niesforne, wykręcające się w każdą stronę.

Pierwsze wrażenie - prostownica jest lekka i bardzo poręczna a do tego ma długi i obrotowy kabel.

Prostownica bardzo szybko się nagrzewa i prostuje włosy bez jakiegokolwiek problemu.
Funkcja jonizacji jest dodatkową zaletą ponieważ ujarzmia moje cienkie włosy, które często się elektryzują. Włosy po użyciu prostownicy są gładkie i lśniące. Do tego bardzo przydatna jest funkcja zapamiętywania ostatnio używanego ustawienia.

Warto ją mieć.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Gładkość i blask

Nie dam maksymalnej ilości gwiazdek przed upływem okresu gwarancji.

+ Komfortowa w użytkowaniu dzięki niskiej masie, antypoślizgowi, poręczności oraz długiemu, obrotowemu kablowi. Guziki nie naciskają się przypadkiem w trakcie prostowania i trzeba je przytrzymać dłużej, aby włączyć lub wyłączyć sprzęt. Produkt łatwo się czyści i wydaje się solidny (w razie problemów, wyedytuję recenzję).
++ Funkcja automatycznego wyłączania po 30 minutach dla zapominalskich oraz błyskawicznego nagrzewania dla potrzebujących, zapamiętywanie ostatnich ustawień.
+++ Nienagrzewająca się obudowa, można zapomnieć, że ma się do czynienia z 200 stopniami Celsjusza. Przy końcach znajduje się zawsze chłodne miejsce.
++++ Współpraca z użytkownikiem poprzez czytelny, kolorowy wyświetlacz, informujący o temperaturze aktualnej oraz po wyłączeniu urządzenia.
+++++ Jonizacja to dla mnie absolutny niezbędnik, gdyż umożliwia ujarzmienie fryzury bez utraty blasku czy efektu przylizania. W dodatku wydaje z siebie relaksujący dźwięk świerszczy.
++++++ Szeroki zakres regulacji temperatury, błyskawiczne nagrzewanie. Wystarczy tylko raz przejechać po paśmie włosów, aby było gładkie.
+++++++ Niesamowicie gładkie płytki, miękko sunące po włosach, nie powodujące szarpania ani wyrywania. Łatwość prostowania oraz indywidualne dostosowanie temperatury poprzez zmniejszenie kontaktu z wysoką temperaturą i minimalizację uszkodzeń mechanicznych zapobiegają zniszczeniu włosów i optymalizuje zużycie energii.
- Zbyt kanciaste brzegi, aby zrobić ładne loki.
-- Efekt mógłby być trwalszy. Podobny można uzyskać przy użyciu tańszych, mniej wybajerowanych prostownic.

Nie zauważyłam zniszczenia włosów, ale zawsze używam produktu termoochronnego.

Używam tego produktu często od 4 miesięcy. / Ilość zużytych opakowań: 1.

Świetna!

Jest rewelacyjna,bardzo szybko się nagrzewa, dokładnie prostuje włosy, efekt utrzymuje się długo, nawet kabel mi odpowiada bo jest dłuuugaśny:)
Prostuję włosy bardzo często a pomimo to nie mam upalonych końcówek czy zniszczonych włosów,polecam gorrrąco:)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:póki co 1;)

cudo

To moje KWC. Gładko sunie po włosach, są idealnie proste jak od fryzjera, sypkie i błyszczące dzieki jonizacji. Używam jej z kosmetykami do ochrony włosów i dzieki temu są w doskonałej kondycji. Jedynie mały minusik za brak zawieszki ale trudno. Mojej poprzedniej prostownicy (Bosch) nawet w połowie nie udało się tak wygładzić włosów. Raczej włosy przypominały stóg siana. Mam nadzieję ze posłuży mi długo a i tak uważam że jejst warta swojej ceny - kupiłam w promocji za 190 zł.

Ilość zużytych opakowań:

hmmm

radzi sobie z moimi nie podatnymi na prstowanie wlosami juz po pierwszym pociagnieciu jednak za te cene spodziewalam sie czegos innego, wlosy owszem sa proste, sypkie itp lecz juz rano <po prostowaniu wieczorem> widac wywijanie sie wlosow, ponadto plusami jest jonizacja, szybkie nagrzewanie, dlugi obrotowy kabel, wyswietlacz LCD. ja zaczynajac prostowanie od tem 195 stopni popalilam tylko koncowki.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Genialna!

Świetnie sobie radzi z moimi naturalnie kręconymi włosami. Po użyciu włosy mam idealnie proste (ale nie oklapnięte), lśniące,nie elektryzują się. Przetestowałam sporo prostownic, powoli tracąc nadzieje,że jakaś usatysfakcjonuje mnie w pełni.Dopiero ta spełniła wszystkie moje oczekiwania :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Strzał w 10!

Więc od czego tu zacząć... może tak nagrzewa się w pół minuty czyli super szybko, w zalezności od potrzeb regulacja temperatury, funkcja jonizacja z możliwością wyłączenia, przy użyciu jonizacji ( doskonałe na wielkie wyjścia) włosy jak po całym dniu zabiegów fryzjerskich, błyszczące, sypkie, świeże, wyglądają na bardzo zdrowe, jezeli natomiast prostujemy włosy rano i maja ywytrzymac tak proste piękne do samego wiecz odradzam jonizacje przynajmiej u mnie włosyszybciej sie przetłuszczaja. długi obrotowy kabel ułatwia pracę, prostownica po wyłączeniu informuje nas o szybkości chłodzenia, ceramiczne płytki uniemożliwiają palenie włosów. Ogólnie bardzo dobra, używam jej średnio codziennie / co 2 dni moja fryzjerka na poczatku naszej znajomosci nie chciala mi wierzyc że włosy są prostowane niemalże codziennie. Choć zdaje mi się ze duzą temu zasługę nieskromnie mogę przypisac samej sobie, przykładam wszejkich starań przy dbaniu o włosy.

Przydaje się.

Dostałam prostownicę w ramach wizażowej akcji testowania produktów Braun.
Mam włosy długie, raczej proste, ale lubiące wywijać się na końcach, odgniatać podczas spania. Ogólnie - wyglądają mysio. Prostownica sprawia, że stają się sypkie, błyszczące, wyglądają na zdrowsze.

+ nagrzewa się BŁYSKAWICZNIE.
+ wystarczy przejechać po paśmie włosów jednokrotnie/dwukrotnie i już jest idealnie proste.
+ funkcja JONIZACJI. Czyni włosy sypkimi i błyszczącymi.
+ włosy wyglądają po prostowaniu na ZDROWSZE niż przed.
+ obrotowy KABEL. Dzięki niemu prostowanie jest sprawniejsze, nie muszę przerywać stylizowania i wyłączać prostownicy, żeby odkręcić kabel.
+ OBUDOWA się nie nagrzewa, nie muszę się bać poparzenia itd.
+ przyjemny DESIGN
+ łatwa obsługa.
+ funkcja strażaka - mnie się przydaje. ;)

+/- możliwość tworzenia FAL z pomocą prostownicy. U mnie wychodziło to średnio i po kilku godzinach nie było po nich śladu, ale to chyba dlatego, że mam włosy niepodatne na kręcenie. Czytałam, że inne dziewczyny z kręceniem włosów prostownicą nie miały najmniejszych problemów. ;)

- CENA. Mnie, jako biednej licealistki nie stać by było na prostownicę za 300zł. Nawet taką dobrą prostownicę.

Jeśli ktoś szuka dobrej prostownicy i jest w stanie zapłacić za nią większą sumę - polecam.
Ja przy ponownym zakupie zaznaczyłam ie wiem, bo sądzę, że jeszcze ta troszkę mi posłuży. :)