Braun, Prostownica ceramiczna ES2, SatinLiner

Braun, Prostownica ceramiczna ES2, SatinLiner

Prostownica SatinLiner wyposażona jest w technologię jonizacji. Zapobiega puszeniu się włosów oraz ich elektryzowaniu, a dodatkowo sprawia, że włosy wyglądają zdrowo i są pełne blasku.
Zasada działania technologii jonizacji jest prosta: urządzenie, po naciśnięciu jednego przycisku, emituje strumień ujemnie naładowanych jonów. Zostają one przyciągane przez powodujące puszenie i elektryzowanie się, dodatnie ładunki na włosach. Ujemne jony neutralizują ładunki na włosach. Ten zupełnie naturalny sposób odżywiania w czasie stylizacji pozwala wydobyć z włosów ich blask, a dodatkowo pozostają one gładkie, jak satyna.
Technologia Satin Protect z unikalnymi płytkami ceramicznymi, powleczonymi enamelem, eliminuje jakiekolwiek tarcie po powierzchni włosa. Mikrostruktura płytek jest 3 razy bardziej gładka niż dotychczas, dzięki czemu nie szarpią i nie zadzierają włosów, pozostawiając ich strukturę gładką jak satyna. Podobnie jak profesjonalne prostownice używane przez stylistów, nagrzewa się zaledwie w ciągu 30 sekund, a temperatura ustawiana jest od 130 do 200 stopni Celsjusza, co 5 stopni. To pozwala dopasować ją do każdego rodzaju włosów i do różnych potrzeb. Mało tego, przycisk natychmiastowego podnoszenia temperatury podnosi ją w kilka sekund do 200 stopni, aby z łatwością wygładzić wszelkie nierówności niesfornych pasm i jednocześnie wydobyć ich satynowy blask.Dla wygody w czasie użytkowania prostownica SatinLiner została wyposażona w duży, kolorowy wyświetlacz LCD. W ten sposób kontrolowanie wielu funkcji urządzenia jest o wiele łatwiejsze. Marka Braun pomyślała także o bezpieczeństwie każdej użytkowniczki i wyposażyła SatinLiner w funkcję 'strażak', czyli automatyczny wyłącznik po 30 minutach braku aktywności.
Obudowa prostownicy zawsze pozostaje chłodna, aby żadna kobieta lub jej dzieci nie uległy oparzeniu. Dla wygody użytkowania przewód zasilający został wydłużony aż do 3 metrów.

JESTEM NA TAK !

Świetna prostownica, produkt bez zastrzeżeń- jeśli chodzi o moje wymagania co do prostownicy. Szybko się nagrzewa, sunie po włosach nie szarpie ich, włosy są gładkie i błyszczące przez długi czas.
Wielki plus za jonizację- i możliwość jej włączenia i wyłaczenia. Duzy plus za możliwość regulacji temperatury.

To najlepsza prostownica jaką miałam, mam nadzieję że posłuży mi długo.

Polecam !

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

nie dla mnie

Prostownice sa jednak nie dla mnie. Ta mnie tylko w tym utrwalila. Wlosy mam naturalnie proste i nie widze roznicy przed i po uzyciu, wiec po co przeplacac? ;)

Fajnie podkreca koncowki, ale juz z kreceniem lokow wg instrukcji jest spoory problem.

Poza tym sprzet jest ok. Bardzo praktyczne przyciski i swiatelka informujace o gotowosci do uzycia. Regulacja temperatury. Oraz nie nagrzewajaca sie czesc zewn. O tym jak to jest wazne przekonalam sie majac wczesniej metalowa babyliss, ktora kilka razy poparzyla mi palce.

Aha ramiona prostownicy zle sie skladaja - za to na pewno minus. Szybko sie nagrzewa za to plus.

O trwalosci efektu prostowania ciezko mi pisac, z racji jego braku. Jednak podkrecone koncowki ta prostownica trzymaly sie dzien lub dluzej mimo braku srodkow do stylizacji.

Podoba mi sie jonizacja. I ogolnie design. W sumie zastanawiam sie jakby sie sprawowala przy wlosach krotkich, teraz mam dlugie i raczej nie stercza na wszystkie strony jak wstaje rano.

Coz jeszcze moge napisac? Chyba juz wszystko. Aha plytki sa fajne, naprawde nie szarpia wlosow i prostownica gladko sunie po wlosach nie niszczac ich.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze niezutyte ;)

Świetna

Według mnie jest to świetna prostownica. Mega szybko się nagrzewa, szybko i ładnie prostuje, włosy są gładkie i nabierają takiego zdrowego połysku. Prostownica jest do tego łatwa w obsłudze i lekka. Przy moich długich i gęstych włosach wystarczy jakieś 20 min, żeby były proste. Niestety efekt u mnie nie jest aż taki długotrwały jakbym tego chciała, ale może jakbym poprostowała trochę dłużej to byłoby lepiej? zresztą moje włosy lubią się skręcać gdy jest wilgotno-jak byłam mała do 8roku życia miałam loki, trochę mi z tego zostało;)
Uważam, że ogólnie jest to świetna prostownica, nie niszczy tak włosów, ma ciekawą funkcję jonizacyjną i na pewno włosy się nie elektryzują i nie puszą!
nie wiem czy kupie ponownie bo wydaje mi się, że ta posłuży mi długie lata;)
Często też z niektórymi prostownicami jest problem szarpania i wyrywania włosów-tutaj tego nie ma!
Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

SOLIDNA

Zacznę od tego że zaznaczyłam opcję że kupię ten produkt ponownie, choć znając markę BRAUN słynącą z trwałych produktów, sądzę że ta prostownica posłuży mi przez wiele lat.
Mam półdługie włosy, sięgające do ramion, grube, gęste i niepodatne na stylizację. Często niesforne, wykręcające się w każdą stronę.
Pierwsze wrażenie, kiedy wzięłam do ręki prostownicę. Miłe zaskoczenie - jest lekka i bardzo poręczna. Wcześniej miałam Efalocka, który znacznie więcej ważył.

Prostownica bardzo szybko się nagrzewa. Jest funkcjonalna. Prostuje włosy bez jakiegokolwiek problemu, czyli spełnia swoje zadanie.
Funkcja jonizacji jest super. Włosy po użyciu prostownicy są gładkie, lśniące, mają gładką fakturę. Do tego bardzo przydatna jest funkcja zapamiętywania ostatnio używanego ustawienia. No i funkcja strażaka, czyli samoczynnego wyłączenia urządzenia po zakończeniu pracy. Dla zapominalskich - znakomite. Koniec z nerwowym zadawaniem sobie w pracy pytania: "Czy wyłączyłam prostownicę z kontaktu?"
Długi, poręczny kabel to również plus.

Bardzo fajny produkt.

Ilość zużytych opakowań: cały czas ta jedna :)

bardzo dobra prostownica

mam włosy długie, grube, niepodatne na jakaś stylizacje.

ta prostownica owszem bardzo ładnie je wyprostowała i nawet nadała połysk, ale działa na moje włosy tylko na najwyższej temperaturze (2oo stopni).
Mimo to, włosy wytrzymują całe 2 dni proste jak drut (myje co 2 dni.
efekt po jonizacji jest - włosy sa bardziej błyszczące. Byc moze jest to siła sugestii, jednak ja to widze.

najwazniejsze, ze włosy są cały czas sypkie, lekkie, proste, błyszczące.

sama prostownica ma długi kabel (plus), nie nagrzewa sie wcale z zew, wiec mozna bez problemu dotykac jej i "dociskać" do włosów.
Posiada duzy, ładny wyświetlacz.
Intuicyjne menu i nie za duzo niepotrzebnych bajerów.

jestem w pełni zadowolona z niej.

prostowałam włosy pare tygodni i nie zauwazylam na nich nadmiernego wysuszenia czy zniszczenia (używałam termoochrony oczywiscie)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

No no no :))

Oczywiście zaznaczyłam opcję że kupię ponownie ale mam nadzieję że w ciągu najbliższych paru lat nie będzie takiej potrzeby;) używam prostownic od kilku lat mniej więcej co drugi dzień. Wcześniej miałam Efalocka i Vidal Sasoon. Ta prostownica jest na razie najlepsza z nich wszystkich:) Posiada wiele udogodnień jak choćby automatyczne, wyłączanie, szybkie nagrzewanie, jonizacja, zapamiętywanie ustawień itp. Po prostowaniu wychodzę od razu z domu i nawet po "kapuśniaczku" włosy nie kręcą się:D po jonizacji także się nie puszą:) używam co drugie prostowanie tej funkcji bo moje kudełki się szybko uodparniają na takie rzeczy;) włosy po użyciu są gładkie, w lepszej kondycji niż po wcześniej używanych prostownicach:) co dla mnie ważne, nie szarpie także włosów.
Ogółem serdecznie polecam! :ehem: mocne 4+/5 :D

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej ;)

Dla mnie super!!!

Dla mnie super! Mam porównanie z prostownicą bez jonizacji i z innymi płytkami.
Braun jest super! Włoski są po niej super proste , lśniące i gładkie!
Nie elektryzują się.
Są proste mimo czapki na głowie czy nawet jak jest kiepska pogoda.
Co jeszcze... Płytki się dosłownie ślizgają po włosach. Nic nie ciągnie. No dla mnie super!!!

Szybko się nagrzewa. Temperatura widoczna na wyświetlaczu. Lekka poręczna... Czegóż chcieć więcej;)

POLECAM :D

Ilość zużytych opakowań: --

jestem zadowolona

Używałam w swoim życiu kilka prostownic-od zwykłych i tanich po te lepsze, profesjonalne. Prostownica Braun póki co wypada najlepiej choć nie jest idealna.
Jest lekka i poręczna, dobrze leży w dłoni. Obsługa jej jest prosta. Podoba mi się duży wyświetlacz który informuje o wybranej przeze mnie temperaturze w stopniach oraz o włączonej czy też nie funkcji jonizacji.
Niezłym pomysłem jest opcja wyłączenia się samoczynnie prostownicy po upływie określonego czasu-jest bardzo pomocna gdy zapomnimy ja wyłączyć i wyjdziemy z domu.

Sam proces prostowania czy robienia loków jest mało skomplikowany. Prostownica szybko sunie po włosach, wystarczy raz przejechać nią po pasmie by uzyskać efekt całkowicie prosty.

Bardzo przypadła mi do gustu funkcja jonizacji. Dzięki niej włosy nie elektryzują się, są gładsze i mam wrażenie że nie niszczą się aż tak bardzo. Efekt utrzymuje się dość długo.

Jedynym minusem dla mnie jest to że ramiona prostownicy po złączeniu ich podczas prostowania są ruchome i przesuwają się na boki.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dobra.

Prostownicę wygrałam na wizażu do testowania.

Na pewno włosy są bardziej proste, niż po mojej poprzedniej prostownicy. Ładnie sunie po włosach, nie rwie ich. Wystarczy przejechać nią po włosach 2 razy, aby były proste. Jonizacja ładnie wygładza je, są błyszczące. Szybko się nagrzewa.
Jest lekka, więc podczas prostowania nie boli ręka. Fajny jest też bajer z częścią na końcu która się nie nagrzewa, więc można trzyma prostownicę oburącz.
Niestety, mam włosy podatne na kręcenie i prostownica niestety nie utrzymuje ich długo prostych... Już po wyjściu z auta mam trochę wywinięte końcówki. Spodziewałam się po tych recenzjach, ze Braun sobie z tym poradzi.

Zaznaczyłam nie w pytaniu, czy kupie ja ponownie- nie kupie, ponieważ mam nadzieje, ze będzie mi długo służyć, a poza tym odstrasza mnie cena. Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

nawet trwala pokona

Jestem bardzo zadowlona, poniewaz pierwszy raz udalo mi sie wyprostowac moje wlosy ( ktore obecnie sa po trwalej), bez efektu siana na glowie.

Po otrzymaniu informacji, ze do testow zostala mi przydzielona prostownica, troche sie zawiodlam. Pomyslalam, ze fajnie, ze dostalam sie do kolejnego testu brauna, ale tym razem nie bede mogla rzetelnie zrecenzowac produktu, bo pewnie po jednej nieudanej probie rzuce prostownice w kat. bylo jednak inaczej, pierwszy test i oniemialam- pierwszy raz w zyciu mialam proste wlosy, ktore byly przy tym jedwabiste, gladkie lsniace

-podoba mi sie tez wykonanie produkty- wyglada -solidnie, ale nie jest ciezka
obrotowy kabel ulatwia operowanie prostownica
- produkt nie wyglada jak dla nastolatki
- podoba mi sie takze, ze po 30 minutach bezczynnosci prostownica sie wylacza
- kolejny plus za wyrazny wyswietlacz
- nie smierdzi
- dobry pomyslem jest wskazywanie, czy prostownica jeszcze stygnie

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: a jak mozna zuzyc opkowanie prostownicy? :P

Mam włosy cienkie do ramion,prostuje włosy codziennie.

Super funkcja jonizacji dzięi czemu włosy się nie pusza ,sa gładkie i lśniące.

Efekt prostowania utrzymuje się praktycznie cały dzień.

Fajny wyświetlacz,możliwośc nastawienia temp.

Długi kabel daje mozliwości manewrowanie prostownicą,informacje kolorystyczne na wyświetlaczu -super.

I najfajniejsza funkcja strażak ,bez obaw mozna wyjśc z domu i sie nie denerwowac czy wyłączyłam prostownicę:)

Dotychczas uzywałam produktu tańszego ale nie miał tylu funkcji i słabiej prostował.

Ogólnie polecam Brauna.

Używam tego produktu od:testuje
Ilość zużytych opakowań: 1 i mam nadzieje na długo

Rewelacja - polecam!

Prostownica jest rewelacyjna. Bije na głowę nawet świetne prostownice Remingtona.

Po użyciu włosy są gładziutkie, miękkie, błyszczące, lejące, po prostu cudowne. Używam codziennie, przy odpowiedniej pielęgnacji nie niszczy włosów. Efekt prostych i gładkich włosów utrzymuje się do następnego mycia, nawet przez kilka dni. Co do samego prostowania, jest ono bardzo komfortowe dzięki długiemu kablowi, szybkiemu nagrzewaniu się urządzenia, regulacji temperatury i gładkim płytkom. Wystarczy jedno pociągnięcie (mi w zupełności wystarcza temp. 160 stopni i funkcja jonizacji), a włosy są prościutkie. Prostownicy używam ok. pół roku, nadal jest w idealnym stanie. Serdecznie polecam!Używam tego produktu od: pół roku