Christian Dior, Capture Totale, Fond de Teint Serum Eclat Haute Definition

Christian Dior, Capture Totale, Fond de Teint Serum Eclat Haute Definition

Według zapewnień producenta preparat intensywnie pielęgnuje i upiększa skórę. Po nałożeniu kosmetyku cera staje się idealnie gładka i promienna. Połączenie pięciu silikonowych polimerów sprawia, że kosmetyk jest wyjątkowo łatwy w nakładaniu i przyjemny w noszeniu. Dziewięć wyselekcjonowanych przez Diora składników odmładzających, wyciąg z ziaren longozy i powstała na bazie kultur drożdży Centuline stymulują aktywność komórek i pomagają skórze zachować młodość. Zawiera filtr SPF 15.

fluidy
liftingujące, ujednolicające
z pompką

za tą cenę nie

Zacznę od tego, że podkład jest stanowczo za drogi jak na efekty i właściwości. Owszem nawilża i bardzo ladnie rozświetla ale to wszystko. Wywołuje straszne błyszczenie sie mojej twarzy (mieszana w kierunku tłustej) ale nie jest to podkląd matujący więc tego się nie czepiam. Największym minusem tego podkłądu jest to, że jest bardzo widoczny na twarzy. Pani w perfumerii określiła ten specyfik jako "krem koloryzujący" ale na pewno nie tworzy on takiego efektu a po prostu powoduje efekt tapety! W związku z tym owszem dość dobrze kryje ale też "włazi" w pory i jest absolutnie nie trwały. Jak na diora słaby. Tzn gdyby kosztował 200 pln mniej dostał by gwiazdkę więcej ale cena powyżej 300 pln to jakieś nieporozumienie w tym przypadku.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Oj nie!

Szukałam podkładu który by dobrze krył nie robiąc przy tym efektu maski. No więc podkład ten efektu maski nie robi, ale pewnie dlatego że krycie jest żadne! Byłam w lekkim szoku ponieważ spodziewałam się że ksmaty w takiej cenie będzie co najmniej powalający! Czyli tak:
+ dobrze się rozporowadza
+ nie tworzy efektu maski
+ladne opakowanie
+ nawilża

- nie kryje zbyt dobrze
- nie rozświetla
- cena

Suma sumaru: nie dla mnie!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: na szczęście próbka

Super!

Świetnie się nakłada, daje naturalny efekt, żadnych smóg przy lini włosów, albo brody. Ładnie rozświetla, ma trochę drobinek,ale bardzo naturalnych. Najładniej widać rozświetlenie w słońcu, lub sztucznym świetle. Myślę, że nie nadaje się on dla bardzo młodych osób, raczej 30+ i nie z tłustą cerą, bo wiadomo, jak coś jest rozświetlające to na tłustej cerze wyjdzie latarnia ;-)
Podoba mi się w nim wszystko oprócz CENY! I tu poprawka - obecnie kosztuje... 379zł (na dzień 26.04.09,w Sephorze. Masakra!
Używam tego produktu od: z miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

szału nie ma

Dostałam bardzo spora odlewkę w Doughlasie. Kolor najjaśniejszy 010 wzięłam na czuja, bo mam bardzo jasną cerę i o dziwo okazał się za jasny.
Podkład bardzo dobrze się rozprowadza, idealnie kryje nie tworząc maski i wyglądając bardzo naturalnie. Nie matuje, ale za to nawilża skórę. Wytrzymuje cały dzień.
Teraz minusy...
Nie rozświetla prawie wcale, wygląda bardzo płasko, ale co najważniejsze zapycha. Ponieważ wybrałam za jasny odcień to po jednym użyciu na całą twarz zaczęłam go używać tylko na środkowe partie twarzy wymagające rozjaśnienia. Po trzech dniach właśnie na tych partiach pojawiły się efekty zapchania czyli wypryski. Tego mu nie wybaczę.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: odlewka próbna

Jeden z lepszych!

Wahalam sie co do kupna tego podkladu ze wzgledu na jego cene,ale sie nie zawiodlam!Mam sucha,ale w miare ladna gladka cere(zawdzieczam to Kanebo Sensai:)),od podkladu oczekuje,ze bedzie on lekki i niewidoczny-ten jest idealny!Wczeniej uzywalam Chanel Vitalumiere i bylam z niego zadowolana,ale ten jest wyjatkowy,praktycznie nie wyczuwalny na skorze,nadajacy jej piekny blask i mlodzienczy wyglad!Do tego swietnie nawilza,nakladam go na czysta,przetarta tonikiem twarz i ciesze sie piekna cera przez caly dzien!Jedna gwiazdka w dol za zbyt wysoka cene!

Używam tego produktu od:tygodnia

Porażka!

Mam cerę tłustą i ten podkład do tego typu cery kompletnie się nie nadaje. Nie maskuje drobnych zaczerwienień, nie wyrównuje kolorytu, po prostu nic.
Twarz po jego użyciu bardzo się świeci. Może i jest dobry, ale do cer bezproblemowych.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

super

Witam, dodam na początku, ze to pierwszy mój podkład o tak wysokiej cenie, ale uważam że jest świetny, dlatego daje mu 5 gwiadek :)
Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się... Ten podkład z połączeniem z pudrem sypkim Diora utrzymuje efekt matowej, ale gładkiem przy tym cery praktycznie przez caly dzień :)
Duper, polecam

Rano super-popoludniu latarnia

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego produktu. Naklada sie rewelacyjnie, kolor jest naturalny, krycie w sam raz. Skora jest nawilzona. Buzia wyglada promiennie i mlodo (no, bardzo stara to nie jestem). Ale po kilku godzinach zupelnie znika z twarzy i swiece sie jak latarnia! Wiem, ze nie jest to podklad, ale raczej krem koloryzujacy, nawet po innych kremach nie mialam tak swiecego czola i nosa! Probowalam z roznymi pudrami, i efekt byl ten sam. Wiem, jze est lato, ale siedze caly dzien w klimie i mam okolo 20-22 C. Cale szczescie ze dostalam kilka probek, ktore wystarczyly na 2 tygodnie, bo inaczej zalowalabym wydanych pieniedzy. Dam mu jeszcze szanse jesienia i ewentualnie podwyzsze ocene. Oprocz tego znikania i swiecenia, to byloby to KWC...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: kilka probek

Delikatny ale skuteczny!

Produkt rzeczywiscie cudownie rozswietla i wygladza facjate;-) Badzo latwo sie rozprowadza i towarzy na buzi cos naprawde fajnego: cera staje sie jednolita, gladka, ale nie ma efektu maski. Polecam na lato bo podklad jest tak leciutki, ze nie czuc go na twarzy. Jezeli chodzi o pielegnacje (w koncu to serum) to nie moge byc obiektywna bo generalnie uzywam dobrych kosmetykow i wszystkie razem tworza zgrany duet pielegnacyjny.
Cena w polskich sklepach moze powalac ale ja kupowalam na lotnisku w Barcelonie za 60 Euro, produkt jest wydajny i luxusowy wiec warto!

Używam tego produktu od: miesiaca

wspaniały

Ten podklad jest naprawdę wspaniały. Posiadam odcień o numerze 020, jak na lato troszeczkę za jasny więc niebawem sprawię sobie odcień 030. W połączeniu z pryzmami Givenchy otrzymuję idealny efekt, który utrzymuje się przez wiele godzin. Poprzednio używałam podkladu La Prairie, ale ten jest o niebo lepszy. Nie zbiera się w załamaniach skóry, nie ściera i cudownie rozświetla twarz. Naprawdę warto zainwesować!

Ilość zużytych opakowań:

upiekszacz

Podklad faktycznie upieksza cere, zdecydowanie wygladza, ujednolica ja.nie mam pojecia co oni do tego podkladu dali ale robi z twarza wszystko co najlepsze .naprawde nie moge sie napatrzec na twarz w lusterku po nalozeniu tego podkladu, w sztucznym swietle wyglada jeszcze bardziej doskonale.jest male cos na co musze wynalezc patent - otoz podklad moim zdaniem jest nie do pogodzenia z brazerem.wydaje mi sie ze troszke ciemnieje na twarzy po nalozeniu i dlatego absolutnie nalozenie brazera w kamieniu odpada , nad czym ubolewam bo na kazdy podklad nakladam do wykonczenia brazer.ja mam odcien 030 i mysle ze nie jest ciemny ani jasny w sam raz dla lekko musnietych sloncem twarzyczek.jesli do wykonczenia uzyje pryzm givenchy efekt jest super i o to chodzi.chociaz moim ulubiencem jest podklad guerlain i zaklinalam sie ze go nie zmienie to teraz ciezko mi bedzie do poprzedniego powrocic a dior to dior....fajnie go czuc na twarzy :) polecam.Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

zwykły podkład a cena kosmos!

Dostalam dosc pokazna probke w sklepie najjasniejszego odcienia.
Plus znalazlam tylko 1 - a mianowicie bardzo dobrze sie rozprowadza, jak krem. Mialam juz doswiadczenie z kilkoma podkładami Diora, wszystkie były tępe i suche jak wiór.
Ten podklad wg mnie nic nie robi. Ani nie kryje, ani nie ujednolica, wlsciwie nie wiadomo po co go nakładać. A kupić....no coz jesli ktoś ma za duzo pieniedzy to lepiej dla biednych dzieci przekazac...
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań:1 duza probka