Cosmetics Zone, Remover - płyn do skórek

Cosmetics Zone, Remover - płyn do skórek

Profesjonalny preparat do usuwania suchych skórek. Zmiękcza skórki i ułatwia ich usuwanie. Niezbędny przy wykonywaniu manicure i pedicure.

w buteleczce
olejek
preparaty do skórek
regenerujące, ochronne

Płyn do skórek

Płyn jest świetny! Pisząc krótko.
Kupiłam z ciekawości robiąc zamówienie na cosmetics zone.
Dzięki niemu idealnie można się pozbyć zbędnych skórek, pięknie zmiękcza skórki i pomaga przy naprawdę opornych i suchych dłoniach.
W moim przypadku płyn sprawdza się idealnie, jest bardzo wydajny i korzystanie z niego to czysta przyjemność.
Co więcej kupując produkty cosmetics zone nie mam obaw, że po raz kolejny pojawi się paskudne uczulenie.

Zadowalający

Remover'a tej firmy używam od 2 lat. Rozmiękcza skórki dużo szybciej i efektowniej od standardowej wody z mydłem. Do tego jest bardzo wydajny, kosztuje jedyne 7 zł. Co do aplikacji - kolejny plus, dzięki wygodnemu pędzelkowi nie marnujemy produktu.

Super produkt

Idealny płyn do skórek. Dzięki niemu pożegnałam się z koniecznością żmudnego wycinania skórek.
Wystarczy chwila, żeby skórki stały się mięciutkie i łatwe do odsunięcia za pomocą drewnianego patyczka. Czasem, w przypadku zbyt długiej skórki, konieczne jest użycie cążków, jednak przy tak zmiękczonej skórce jest to sama przyjemność.

Świetny produkt!

Na pomysł kupna Removera do skórek wpadłam, kiedy miałam już dość obszarpanych od cążek skórek oraz podrapanej płytki paznokcia. Wybrałam swoją ulubioną firmę do manicure hybrydowego i nie zawiodłam się.
Remover działa bardzo szybko – już po kilkunastu sekundach, za pomocą drewnianego, delikatnego patyczka, można odsunąć skórki bez żadnych zadrapań, szarpania i uszkodzenia płytki paznokcia. Zaledwie na dwóch paznokciach użyłam cążek, które właściwie kiedy tylko złapały skórki, już jest miały w „swoich kleszczach”, nie trzeba było nawet niczego wycinać. Nie spodziewałam się, że tak szybko i bezinwazyjnie mogę pozbyć się skórek. Paznokcie wyglądały bardzo ładnie, manicure był idealny i długo się trzymał.
Płyn znajdziemy w szklanej, przezroczystej buteleczce z długim, idealnym pędzelkiem, charakterystycznym dla firmy Cosmetics Zone. Świetnie się na nim pracuje.
Produkt bardzo wydajny i tani, kosztuje ok 7 zł. Dość duża pojemność – 15 ml.
Naprawdę polecam każdemu, kto szuka dobrego Removera do skórek.