HiPP, Babysanft, Mleczko pielęgnacyjne od 1. dnia życia

HiPP, Babysanft, Mleczko pielęgnacyjne od 1. dnia życia

Mleczko pielęgnacyjne HiPP Babysanft zawiera naturalny, ekologiczny olejek migdałowy o właściwościach nawilżających.Szybko się wchłania, pozostawiając skórę miękką i delikatnie pachnącą. Idealne także do łagodnej pielęgnacji skóry osób dorosłych.Zostało stworzone, aby zminimalizować ryzyko alergii. Wolne od parafiny oraz: parabenów, silikonów, substancji zapachowych uważanych za alergizujące – zgodnie z przepisami prawa, olejków eterycznych, białek pszenicy, surowców pochodzenia zwierzęcego.

normalna, wrażliwa
kremy i mleczka do ciała
natłuszczające, pielęgnujące, nawilżające
mleczko

Moje dziecko pięknie pachnie

To jest nasz pierwszy balsam ktory używamy od 4 miesięcy
Gaja pięknie po nim pachnie
Ma lekka formułę, ale też nie zapewnia zniewalającego nawilżenia. Na przesuszenie zdecydowanie nie polecam. Na codzień jest dobry.
Skład jest bardzo dobry dla noworodków- sprawdzała nam go położna.

Dobre, wszystko psuje zapach. Nie dla dzieci i skóry wrażliwej.

Zużyłam kilkanaście opakowań dawno temu. Teraz z powodu alergii już nie kupuję.

Zalety:

– niezły skład
– natłuszczało
– trochę nawilżało
– białe

Wady:
– wodniste
– niewygodne opakowanie
– substancje zapachowe w składzie, nie dla dzieci i skóry wrażliwej!!!

Ogólnie: zapach psuje wszystko! Producent informuje o braku subs. zapachowych. A parfum, to co? Ekstrakt z róży? ; ) Czy ktoś to w ogóle kontroluje? Bezczelność na całego.

Słabe nawilżenie

Mleczko kupiłam po poleceniach znajomych, ale u nas kompletnie się nie sprawdziło. Ma delikatną, nieco wodnistą konsystencję, co okazało się za słabym nawilżeniem dla mojego malucha. Skóra była wysuszona, łuszczyła się, była zaczerwieniona. Dopiero po zmianie na balsam innej firmy, dużo bardziej treściwy, problem zniknął.

Opakowanie jest ładne, sam balsam ładnie pachnie i dobrze się rozprowadza. Zaczekam do lata, może wtedy się nam sprawdzi, a jeśli nie, to zużyje sama.

Jest z nami niezmiennie od prawie 4 lat

Mleczko do pielęgnacji ciała dla dzieci jest z nami niezmiennie od prawie czterech lat. Jest niezastąpiony w codziennej pielęgnacji dziecięcego ciałka, zawiera olejek migdałowy który fajnie nawilża skórę, rozprowadza się lekko i przyjemnie, wystarczy niewielka ilość produktu żeby nasmarować dzieciątko. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Nadaje się do suchej skóry ale także normalnej kropka ma bardzo fajny delikatny przyjemny zapach, sama nieraz korzystam z tego balsamu. Ważnym aspektem jest też skład balsamów hipp ponieważ posiada najwięcej naturalnych składników, w porównaniu do innych balsamów które są proponowane od pierwszego dnia życia. Zdecydowanie Jesteśmy na tak i na pewno będziemy przez kolejne lata go stosować.

Lekkie nawilżenie na chwilę

Mleczko to znajdowało się w gratisie do dwupaku mleka tej samej firmy. Zamknięte w plastikowej białej miękkiej butelce z zamknięciem na klik. Łatwo się otwiera i wydobywa produkt nawet jedną ręką. Mleczko białe o konsystencji przypominającej jogurt do picia, bardzo łatwo i szybko rozsmarowuje się na skórze nie bieląc ani nie zostawiając tłustego filmu na jej powierzchni. Szybko się również wchłania dając uczucie miękkiej i delikatnej skóry. Niestety szybko również te uczucie znika choć przy tego typu produktach nie wymagam intensywnego i długotrwałego nawilżenia.. Jest również bardzo wydajne- 350ml wystarczyło na długo używane zarówno przeze mnie jak i dwuletniego synka. Zapach kojarzący się z dziećmi, delikatny, kremisty i pozostający na skórze na dłużej co uprzyjemnia używanie. Mleczko dobre w codziennej pielęgnacji skóry normalnej pozbawionej zbytniej suchości, dla skóry suchej z pewnością niewystarczające. Lekkość tego produktu sprawia, że idealnie nadaje się na lato.

Przyjemne mleczko

Bardzo lubię fajnie nawilża skórę pozostawiając ją mieka w dotyku jest lekkiej konsystencji dobrze się rozsmarowuje nie pozostawia tłustego filmu szybko się wchłania ma delikatny nie trwały zapach szata graficzna produktu bardzo ładna na plastikowej butelce wizerunek drzewka jest zamykana na klik za 350 ml pojemność zapłacimy 15 złotych wiec tez jest ok

Nie dla wrażliwców

Mleczko zakupiłam dla mojej ośmiomiesięcznej córeczki. Miałam nadzieję, że będzie zamiennikiem ulubionego balsamu do ciała, lecz niestety tak się nie stało. Mleczko co prawda nawilża skórę, ale niestety u naszej córeczki po nim wyskakiwały czerwone plamki. Po zamienieniu balsamu problem zniknął. Aktualnie używam go sama i jestem z niego zadowolona.

Rewelacja dla dzieci i dorosłych

Witam, mleczko Hipp znam i stosuję dla córki od ponad 4 lat. Sama również go czasem używam, bo jest rewelacyjne. Pięknie nawilża, subtelnie pachnie i leciutko się rozprowadza na skórze. Mleczko jest rzadkie, lekkie i delikatne. Sprawdza się także do atopowej skóry (moja córka miewa epizody takich atopowych podrażnień na skórze). Wygodne i estetyczne opakowanie. Dostępne w wielu drogeriach i aptekach. Polecam zarówno dla dzieci jak i dla rodziców :)

nie powiedziałabym, że od 1. dnia życia.

Jak w tytule: nie użyłabym w pielęgnacji noworodka. No nie. W tym przypadku brak jakichkolwiek kosmetyków lub po prostu sam olej ze słodkich migdałów lub olej jojoba przyniosą więcej korzyści niż mleczka/balsamy/lotiony i tego typu preparaty.

Mleczka HiPP używał natomiast mój dwulatek. I też z pewnymi obawami z mojej strony, bo to produkt perfumowany i zawierający kontrowersyjny (wycofany w niektórych krajach) fenoksyetalnol. Zużyliśmy jedno opakowanie, ale z powodów wymienionych przeze mnie raczej już do niego nie wrócimy.

Jak się sprawdziło w pielęgnacji? Hmmm i tu też mam mieszane uczucia. Dobrze i kiepsko zarazem.
Owszem- szybko się wchłania dając natychmiastowy efekt zmiękczonej skóry. Powiedzmy odczuwalnie nawilżonej.
Ale to nawilżenie nie trwa długo, jest bardzo krótkotrwałe. Już po pewnym czasie nie ma po nim śladu.

Mleczko to produkt lekki- wspomniałam już, że wchłania się bardzo szybko, bez pozostawienia tłustej warstwy i smug (jeśli chodzi o pielęgnację 2-latka to cecha na wagę złota). Aplikuje się je szybko i sprawnie ze względu na konsystencję, ale i dzięki otworowi dozującemu i poręcznej wyprofilowanej butelce.

To produkt z potencjałem- szkoda tylko, że nieco zminimalizowanym ze względu na nieperfekcyjny skład i małe działanie nawilżające. Zasługuje na 3 gwiazdki moim zdaniem :)

Delikatne

Kolejny raz mam nauczkę, że mleczko czy też lotion to niewiele więcej od produktu do pomazania sobie po skórze. Nie twierdzę, że to zły produkt, ale bardzo słabo nawilża i teraz częściej sięgam po oliwkę z tej serii przed kąpielą córki, więc zmieniłam rytuał, bo wcześniej po myciu smarowałam ją tym mleczkiem, ale dalej zostawały suche miejsca na jej ciele, zwłaszcza na nogach w okolicach kolan. Teraz używam go sporadycznie, jako dodatkową pielęgnację córki lub na sobie.
Mleczko jest bardzo delikatne w konsystencji, niemal lejące się. Zapach typowy dla tej marki, dla niemowląt wydaje mi się nieco zbyt intensywny, choć w moje preferencje trafia. Butelka porządnie wykonana, zamknięcie szczelne. Nie kosztuje wiele, jak za ten skład to bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Używałam go bez obaw o niepożądane dolegliwości skórne już u kilku tygodniowego dziecka. Dobrze się rozsmarowuje, nie klei się, nie pozostawia plam. Zastrzeżenia mam tylko do jego właściwości pielęgnacyjnych, ledwo nawilża i to na krótko. Błyskawicznie się wchłania.

Skuteczne nawilżenie delikatnej skóry

Mleczko przeznaczone do codziennej pielęgnacji dziecięcej skóry,doskonałe też do wrażliwej,skłonnej do alergii skóry dorosłych.Kosmetyk bardzo szybko się wchłania,nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze i ubrankach dziecka.Jest wydajny,ślicznie pachnie,bardzo delikatnie ,ale subtelny zapach na skórze po zastosowaniu mleczka utrzymuje się bardzo długo.Po jego zastosowaniu skóra jes świetnie nawilżona,gładka i aksamitnie miękka.Mleczko jest dobrze tolerowane przez osoby mające skłonność do uczuleń-dlatego warto je wypróbować.Stosuję je regularnie nie tyko do pielęgnacji skóry synka ,ale też chętnie sama po nie sięgam -świetnie nawiża,,moim zdaniem idealnie zaspokaja wymagania wrażliwej skóry maluchów i dorosłych

Godne polecenia

Posiadam juz żel do myscia ciała i włosów sensitive firmy Hipp, który okazał się bardzo fajnym produktem dlatego sięgnęłam po mleczko do ciała tej samje firmy i również super się sprawdził. Produkt ma bardzo fajną konsystencje, dzięki czemu łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania, ma piękny subtelny zapach taki typowo niemowlecy. Po użyciu mleczka skóra córki wydaje się jeszcze delikatniejsza i miekkcejsza niż normalnie. Nie pojawiły się po nim żadne podrażnienia, ten produkt na pewno zostanie z nami na dłużej. Jedyna rzecz to buteleczka mogłaby mieć dozownik.