Mary Kay, Mineral Powder Foundation (Mineralny podkład pudrowy)

Mary Kay, Mineral Powder Foundation (Mineralny podkład pudrowy)

Kategoria

Mineralny podkład pudrowy Mary Kay to niezwykle lekki puder, który rozprowadza się swobodnie jednym pociągnięciem pędzla. Zapewnia pokrycie charakterystyczne dla podkładu oraz wygodę typową dla jedwabistego pudru. Dokładnie się rozprowadza, zapewniając naturalne i nieskazitelne wykończenie makijażu. Ponadto łatwo łączy się ze skórą, wyrównując jej odcień.

Krycie
lekkie
kryjące, ujednolicające
w słoiczku
mineralne

Namówiona przez kolezanke, która od lat stosuje kosmetyki tej marki postanowilam sprobowac i zainwestowalam m.in wten puder. I nie żaluje :)
Zawsze mialam problemy z bardzo błyszczaca cera i ze znalezieniem podkladu/pudru, ktory nie bedzie wygladal sztucznie.
Co prawda stosuje cala linie pielegnacyjna tej marki i zauwazylam,ze wtedy podklad i puder lepiej zachowuja sie na twarzy. Generalnie matuje bardzo dobrze-wystarcza mi jedna poprawka pod koniec dnia. Kiedys musialam poprawiac sie co godzine.Jest delikatny i bardzo naturalny.Uwielbiam go :)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Jestem na tak ;)

Kupię go ponownie, bo juz mi się kończy, jest baardzo wydajny i męczę go już pewnie z rok.
Mam odcień beige i jest dla mnie za ciemny... Jest ok dla mocniej opalonej skóry, w zimę nie wygląda to fajnie.
Dobrze się trzyma, przez kilka pierwszych godzin się nie świeci. Używam go od roku i nie zauważyłam żadnych problemów z cerą wywołanych tym pudrem.
Dobrze wspópracuje z podkładami i korektorami jak i z "czystą" buzią.
Ogólnie uważam, że jest godny polecenia.
Pół gwiazdki odejmuję za cenę, bo przy zakupie pierwszego opakowania byłaby dla mnie dość zaporowa.

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

OK

Podbieram go czasem mamie. U mnie w miarę się sprawdza, ma niedrażniący zapach i ciekawe pudełeczko. Trzyma się do kilku godzin, ale trzeba bardzo uważać przy aplikacji - robić to powoli, krok po kroku, bo inaczej otrzymamy kilka nieestetycznych plam na twarzy, w miejscach gdzie zaczęliśmy go nakładać.

chwalę sobie

Mój drugi pierwszy puder mineralny w życiu.

Oceniam kolor: Ivory 2

- dość duże opakowanie
- delikatny pyłek
- nałożony na krem daje bardzo ładne krycie, które możemy stopniować
- kryje również cienie pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki
- wygląda bardzo naturalnie, bardzo dobrze dopasowuje się do koloru skóry
- lekko matuje
-kolor idelany dla osób o jasnej cerze z lekko żółtawą tonacją
- nie uczula
-jest ekonomiczny w użyciu
- w polączeniu z moim ulubionym Bourjois HM żelowyn serum daje idealne aksamitne wykończenie bez obciążania skóry.
- najlepszy efekt osiągniemy używając pędzla mary kay do pudru mineralnego- zwykły okrągły kabuki się tu niestety nie sprawdzi- mówię z doświadczenia.

Godny polecenia

rewelacyjny

Używam go zarówno do przypudrowania podkładu jak i samodzielnie, mam jeden najjaśniejszych odcieni. Daje bardzo ładne, matowe wykończenie, można nim poprawić makijaż w ciągu dnia bez obaw o efekt maski. Baaardzo wydajny, używam go prawie codziennie od kilku miesięcy, ubytek jest prawie niewidoczny :)

Najlepszy sypki puder!!!

Jeszcze nigdy nie miałam lepszego sypkiego pudru na buzi. Moja cera jest tłusta, puder ją bardzo dobrze matuje oraz nadaje przepiękny owal. Wygląda bardzo naturalnie i zlewa się ze skórą, wygląda bardzo naturalnie. Do tego jest bardzo wydajny. Jak najbardziej polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Uwielbiam go!

Puder jest miękki, pięknie przylega do skóry, matowi, świetnie wykańcza makijaż.
Używam go na co dzień, a także do makijaży okazjonalnych i wieczorowych, nigdy mnie nie zawiódł.
W bardzo gorące dni, gdy buzia odrobinę zacznie się świecić, można dołożyć go na skórę bez obaw, że spowoduje powstanie efektu maski.
Używam go zwykle jako puder, ponieważ jako podkład ma za małe krycie, ale dla osób o nieskazitelnej cerze, chcących odrobinę wyrównać koloryt skóry, myślę, że sprawdzi się idealnie.
Zdradzałam go w między czasie z innymi pudrami, ale zawsze do niego wracam, ponieważ jest najlepszy z tych, które do tej pory używałam.
Świetnie sprawdza się u mnie przy makijażu męskim, Panowie oczekują żeby skóra była zmatowiona, odświeżona, ale nie było widać kosmetyków kolorowych - to jest właśnie kosmetyk dla nich.
Polecam serdecznie!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mineralny podkład pudrowy jest genialny. Zawsze lepiej kupic cos pożądnego i miec ucieche z korzystania niz kupic jakies dziadostwo i dostac uczulenia. Kupiłam podkład u kolezanki która jest jakąś tam głowna konsultantka tak wiec przetestowalam kilka rzeczy z Mary Kay nie kupujac produktów. Koleżanka dopasowala mi kolor pudru do tego kupilam podklad fluid i róz.
Cały komplet ANI razu mnie nie uczulił. Oceniajac puder jestem naprawde zadowolona trzeba tylko dopasowac puder do swojej karnacji :)

W tym mineralnym pudrze podoba mi sie to ze mozna zablokowac pudełeczko i uzywac tego pudru juz wysypanego na ten "plastik". Ponadto puder ma bardzo łądny zapach nie drazni jest delikatny nie śmierdzi jakos chemicznie czy sztucznie.

Naprawde polecam tyko wypada troche posiedziec nad wyborem produktu nie kupowac na łapu capu poniewaz puder troche kosztuje i zawsze lepiej posiedziec troche dluzej i naprawde dopasowac pod siebie produkt wtedy naprawde osoba bedzie zadowolona korzystajac z niego :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

polecam !

Uzywam go od paru miesięcy, i u mnie się sprawdza. Mam tłustą trądzikową skórę, staram się używać jedynie pudru aby nie zatykac skóry. Z pewnością są lepsze pudry mineralne ale ten wart jest swojej ceny.

mam z nim bardzo złe doświadczenia :/

Kupiłam go w zeszłe wakacje, chcąc mieć na twarzy coś lekkiego. Moja twarz była wtedy bardzo wymagająca - tłusta i trądzikowa.
Najgorsze jest to, że podkład wogóle nie utrzymywał się na twarzy! Gdy nałożyłam go po południu, to na wieczór już nie było po nim niemal śladu. Oprócz tego nie krył i nie matowił.
Może dla bezproblemowych cer byłby całkiem przyjemnym dodatkiem do buźki :) Ale ja chcę poinformować tu posiadaczki podobnych do mnie cer, że ten podkład niestety nie jest dla nich :/

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe pół

Rewelacja!

Używam go do wykończenia makijażu. Daje świetny efekt jednolitej i rozświetlonej cery. Dzięki niemu wiele razy słyszałam komplementy na temat pięknej cery i idealnie dobranego podkładu. Stapia się ze skórą nie dając efektu maski lecz naturalnego matu. Nie wyobrażam sobie bez niego makijażu. Zdecydowanie jestem na tak!

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: drugie

Zatyka

Bardzo ładnie wygląda na buzi, ale co z tego jak wątpliwe są jego właściwości mineralne. Strasznie zatyka, nie polecam szczególnie osobom, które mają tendencję do rozszerzonych porów- bardzo zatyka twarz w tych miejscach.
Gdyby nie to, że mnie tyle kosztował, dawno wylądował by w koszu. Jedynym plusem jest REWELACYJNY PĘDZELEK dodawany do tego podkładu "mineralnego".
Zalecam go na zimę, jeśli ktoś chce ładnie zmatowić buzię, albo na lato, gdy nie leje się żar z nieba rozszerzając nam pory.
Jest wydajny, więc radzę się zastanowić przed zakupem

Używam tego produktu od: 1,5 roku