Miss Sporty, Light Energy Foundation (Podkład rozświetlający)

Miss Sporty, Light Energy Foundation (Podkład rozświetlający)

Nowy podkład rozświetlający. Nieskazitelna, zdrowa i promienna cera, bez objawów zmęczenia. Zapewnia efekt naturalnie wyglądającego makijażu. Do wszystkich rodzajów cery.
Dostępny w trzech odcieniach: jasnym(light), średnim(medium) i ciemnym(dark).

Skład: Aqua/Water/Eau, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Propylene Glycol, Glycerin, Stearic Acid, Magnesium Aluminum Silicate, Talc, Isostearic Acid, Isopropyl Isostearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Methylparaben, Parfum/Fragrance, Propylparaben, Disodium Edta, Ethylparaben, Butylparaben, Silica, Isobutylparaben, Tocopheryl Acetate, Sapphire Powder, Hydroxycitronellal, Coumarin, Benzyl Salicylate, Linalool, Sodium Phosphate, Retinyl Palmitate, Lecithin, Hydroxylated Lecithin, Hydrogenated Lecithin, Disodium Phosphate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Amyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Geraniol Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, [May Contain/Peut Contenir/+/- : Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Mica]. (08.01.2012)

Cena: 10zł / 30ml
/s/

Dobry ;) tylko dobry .

Podkład bardzo lekki, nie zatyka porów, ma fajny zapach,kolorek,nawilża. Trzeba się nauczyć go nakładać..by robić to precyzyjnie bo szybko zastyga i robi smugi. Mam nr 1, jest idealny.. i myślę, że świetnie sprawdzi się na lato. Za taką cenę to nie żałuję. Ale są dużo lepsze...

Ogólnie Ok ;)

generalnie nie polecam

Plusy:
+niska cena, łatwo dostępny.
+ ładne odcienie
+w miarę dobrze się trzyma

Minusy:
-za rzadki jak dla mnie
-mało wydajny
-trzeba nałożyć go dużo aby zakrył przebarwienia na skórze
-zatyka pory

Takie są moje odczycia, chociaż stosuję go od niedawna, hmmm może jeszcze sie do niego przekonam.

Używam tego produktu od: 3-4 tygodnie

Okropny

Najgorszy podkład jakiego przyszło mi używać!
Kupiłam go, ponieważ akurat nie było w Rossmannie mojego poprzedniego podkładu z Wibo i uznałam, że to podobna półka cenowa, a Mjss Sporty to przecież lepsza marka.
I niestety wielki zawód, gdyż ten produkt nie ma żadnych zalet poza ceną.
Minusy:
-Nieestetyczne i niewygodne opakowanie, z którego wypływa podkład
-Dziwny zapach
-Lejąca, utrudniająca rozprowadzanie konsystencja.
-Zostawia okropne smugi
-Wałkuje się a co za tym idzie zostawia plamy.
-Nie rozświetla
-Nie nawilża

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa standardowej 30

ŻENADA

Jedynym plusem tego podkładu jest naprawdę przystępna cena. I tylko to działa na jego korzyść. Podkład niesamowicie śmierdzi. Poza tym odnoszę wrażenie, że jest on wyprodukowany dla osób o nieskazitelnej cerze, które potrzebują tylko lekkiego wyrównania kolorytu. Lekkiego bo podkład jest naprawdę słabo napigmentowany, co niestety nie przeszkadza mu w tworzeniu obrzydliwych smug na twarzy. Mało tego trzeba go stawać do góry nogami bo bardzo lubi się wylewać z tubki.
Choć podkład kosztuje 10 zł - nigdy więcej go nie kupie.

Używam tego produktu od: lipiec 2010
Ilość zużytych opakowań: 1szt.

Bardzo fajny

W prawdzie to mój drugi podkład w życiu (wcześniej jakoś nie potrzebowałam :) ) ale spisuje się świetnie. Zaczęłam stosować miesiąc temu, nie używam codziennie, raczej na wyjścia. Wzięłam najjaśniejszy gdyż moja cera nie jest obecnie zbyt ciemna. Ma świetna konsystencje, nawilża skórę, kryje niedoskonałości (zrezygnowałam z korektora :) ).
Jedyną wadą moim zdaniem jest to że łatwo nim zostawić smugę, ale jak się odkryje patent jest w porządku :))

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

ok

Używam podkładu od tygodnia, nie zauważyłam jakichkolwiek zmian na skórze po jego stosowaniu. Uzywam go na bazę , na mojej buzi utrzymuje sie caly dzień. Jednak nie jest tak do końca rozświetlający, jak się spodziewałam i nie do końca kryje niedoskonałośći, a mam cere problemową, za to odjęłam pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

kooocham !

koocham ten pøodklad !
plusy:
rozswietla
dopasowuje sie
zapach
nawilza(jakby byl z kremem)
bez bazy super
lekki
nie zatyka porow
minusy
smugi ale latwo rozetrzec
srednie krycie

mam nr 2 medium, jest odrobine za ciemny, ale nie dale efektu maski tylko dziala jAK bronzer xd

polecam kazdemu !!!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Niestety, nie zachwyca.

Zdaje się, że posiadam nowszą wersję tego podkładu i nie jestem nim zachwycona... Kupiłam go, bo był w promocji za ok. 8 zł. Lubię robić takie testy na kosmetykach, bo można się miło zaskoczyć jeśli chodzi o produkty z niższych cen.

Minusy tego podkładu?
- trzeba go szybko rozprowadzić na skórze, bo momentalnie na niej zasycha, zostawiając smugi,
- ciężko się pozbyć zaschniętego podkładu,
- łuszczy się, gdy próbujemy się pozbyć smugi,
- niestety jest mało wydajny.

O dziwo są też plusy!
+niska cena (w skrajnych przypadkach można go kupić),
+dość dobrze pokrywa niedoskonałości (jak na produkt po tej cenie),
+fajna gama kolorystyczna (mam odcień 01 i jest dla mnie idealny).

Co prawda, ja nie kupię go ponownie, ale jeśli ktoś ma ograniczone fundusze na kosmetyki (niestety... niekiedy i tak bywa ;/) to może go wypróbować. Może na innym typie cery lepiej się rozprowadza i prezentuje ;)

Pozdrawiam Wizażowiczki! ;)

Używam tego produktu od: ok. 3, 5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

co by tu powiedzieć..

miałam kolor 03
odcień fajny, naturalny
ale koszmarnie robił smugi, koszmarnie.

szczerze oczekiwałam po prostu lepszej jakości,
nie zadowolił mnie.

trzeba długo sie napracować rękami, żeby
"jakoś to wyglądało"

drugi raz nie kupie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Świetny!

Podkład kupiłam ze względu na idealny odcień. Jest naprawdę idealny, świetnie stapia się z moją skórą.
Nie nadaje się do cer \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'problemowych\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'.
Lubię go, nadaje mojej twarzy zdrowy wygląd, nakładając go dużo nie ma efektu tapety, wygląda naturalnie, nie ma dużych drobin brokatu[?] jak przy niektórych podkładach rozświetlających. Plusem też jest na pewno jego dostępność i cena - 12zł. Nie zapycha, nic mi po nim nie wyskakuje. Jest trwały, po 8h w szkole nadal mam go na twarzy, a nie używam żadnego pudru, który by go utrwalił.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego

Najgorszy jaki miałam...

Jedyną jego zaletą jest kolor. Medium - to mi pasuje. Nie pasuje mi natomiast to, że potwornie i tak kwaśno śmierdzi, wałkuje się na każdym kremie (bez kremu też się wałkuje), kompletnie nie kryje, co mogłabym mu wybaczyć, gdyby nadawał choćby ten zdrowy i wypoczęty blask cerze... Ale blsku też nie ma.. No nic nie ma po prostu. Zachowuje się jak mocno przeterminowany podkład z bazaru. Pfe!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

oj nie

okropny podkład: nie kryje, cięzko się rozprowadza, a twarz się po nim świeci jak żarówka. no i nadaje skórze dziwny, żółtawy odcień :| Raz go kupiłam i byłam zdeterminowana go skończyć, ale wyrzuciłam, kiedy przyjaciółka zapytała, dlaczego mam taka żółtą, swiecąca się twarz :|

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowane