Maybelline New York, Pure.Blush Mineral (Sypki róż mineralny)

Maybelline New York, Pure.Blush Mineral (Sypki róż mineralny)

Róż mineralny zawiera mikro-minerały pozwala zachować delikatny, zdrowy i promienny wygląd policzków. Idealnie stapia się ze skóra, dając świeże rumieńce. Skóra wygląda świeżo i zdrowo. Róż nie zawiera talku, jest bardzo leciutki. Bezzapachowy oraz beztłuszczowy. Dostępny w 5 odcieniach, bez pędzelka.

Kupiony tak "przy okazji" na Allegro. Zapłaciłam 4,99 zł za tester w kolorze Topaz Rose, który był cały.
Nie żałuję. Jako osoba początkująca w używaniu róży do policzków ( wcześniej nie miałam pojęcia, że nadają taki ładny kształt twarzy więc nie korzystałam :) ) nie mam problemu z jego prawidłowym użyciem. Z innymi często było tak, że wyglądałam jak klaun. Ten stwarza piękny, delikatny rumieniec trzymający się na prawdę długo- u mnie cały dzień. Jest przede wszystkim wydajny. Minusów brak.

Ulubieniec :)

Kupiłam w dość ciemnym kolorze, na początku służył mojej mamie, gdyż ma ciemniejsza karnację, natomiast później nauczyłam się go stosować "z umiarem " i teraz służy mi jako bronzer. Jest świetny, dlaczego?
+ bo pięknie podkreśla policzki
+ utrzymuje się cały dzień
+ nie zapycha porów
+ nie jest trudny w aplikacji
+ starcza na długo
+ naturalność

bardzo lubię!

Ten róż jest świetny! W zasadzie wszystko mi w nim odpowiada. Mam go już baardzo długo, jakieś 8 miesięcy i wciąż nie widać dna, chociaż używam go codziennie - niesamowicie wydajny :) Jedyna jego wada jest taka, że nie spotkałam go na polskim rynku.. A może ktoś wie gdzie można go dostać?

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

bardzo dobry róż

Róż jest mega wydajny, ma piękne kolory i dla mnie opakowanie jest jak najbardziej praktyczne trzeba tylko umieć z niego korzystać :] jest sypki więc nie muszę się martwić tym, że kolejny róż mi sie połamie.
Jedyny jego minus to trwałość, ale nie znalazłam jeszcze różu który utrzymywałby się na mojej twarzy przez cały dzień.
Posiadam odcień soft mauve, ale teraz będę polować na true peach

Używam tego produktu od: ok roku ?

Cudeńko, ale trzeba byc ostrożnym !

Zamówiłam go na Allegro w odcieniu Gentle Pink. Jestem bladą blondynką, więc poszukiwałam odpowiedniego dla mnie zimnego odcienia. Niestety ten taki nie jest. To typowy różany, ciepły kolorek, ale o dziwo lepiej prezentował się na mojej twarzy niż lodowate odcienie, choc cerę mam ciepłą.
Jego wadą jest też to, że rozprowadza się jakoś nierównomiernie. Smuży i tworzy na cerze zabawny "placek" z wyraźnym odcięciem od twarzy pokrytej pudrem. Wyglądam w nim jak klown.
Udaje mi się go jednak ujarzmic i rozetrzec, za pomocą pędzla i odrobiny pudru.
Jest mocno napigmentowany, nie nadaje się więc dla nowicjuszy i osób z jasną karnacją (jak moja np. ale mam wprawę w rozcieraniu)
Jest on niesamowicie trwały. Spokojnie cały dzień, a także wydajny.
Pudełeczko udane, jak na sypki róż, nie rozsypuje się i nie pyli za mocno. Oczywiście przy odpowiednim przechowywaniu. Posiada sitko dozujące.
Ma malutkie, subtelne drobinki - ledwo widoczne.
Nie zapycha i jest bezzapachowy
Dośc drogi

Używam tego produktu od: Od 3 - 4 miesięcy

Średni na jeża

Produkt jest bardzo wydajny. I chyba na tym kończą się dla mnie jego największe plusy. :D
No ok, kolor również mi odpowiada z tym że jak dla mnie jest zbyt delikatny. Na co dzień jeszcze może byc, efekt jest bardzo naturalny, a po jakimś czasie wręcz niewidoczny bo róż znika, ściera się.
Na wieczór absolutnie się nie nadaje. To tak, jakby niczego nie użyć.
Minusem jest też to, że ciężko mi się go nabiera na pędzel w odpowiedniej ilości.

Używam tego produktu od: jakiś czas
ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Średniak

Używam, jednak rzadko, gdyż pomimo wielu plusów, ma też zasadnicze minusy.

+duży wybór kolorów
+ ładnie rozświetla
+naturalny, delikatny efekt
+nie uczula i nie zapycha
+bardzo wydajny
+tani

Wszystko było by fajnie, gdyby nie fakt, ze trudno nabrać go pędzlem w odpowiedniej ilości co często daje efekt „przedobrzenia”. Poza tym dość łatwo się ściera i ma bardzo niepraktyczne opakowanie.
Z tego powodu niestety u mnie odpada :(

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Bardzo dobry róż

PLUSY
+niesamowicie wydajny (stosuję i stosuję a prawie nic nie ubywa)
+łatwo się nakłada
+daje naturalny efekt
+nie zawiera talku
+nie zapycha
+zawiera drobinki, które dają bardzo delikatny efekt rozświetlenia
+nie tworzy nieestetycznych plam
+niska cena

MINUSY
-słaba trwałość, wymaga poprawek w ciągu dnia
-opakowanie

Będę do niego powracać dopóki nie znajdę czegoś lepszego :)

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

Mój ulubiony od lat

Kupiłam opakowanie prawie 3 lata temu i nadal jest sporo różu w pudełeczku, miomo że używam prawie codziennie. Także niesamowicie wydajny produkt.

Opakowanie jest kiepskie bo gdy przewróci sie w kosmetyczce to potem róż sie osypuje w momencie otwarcia słoiczka

plusy
-łatwa aplikacja
-duzy wybór odcieni
-naturalny wygląd
-mógłby byc troszke trwalszy ale może być
-wydajność

minusy
-niepraktyczne opakowanie

Używam tego produktu od: lat

Nietrwały!

Mimo, ze jest to produkt dobry:
:) piękne kolory
:) równomiernie się nakłada
:) nie odznacza niedoskonałości
:) współgra z podkładem
:) wygląda naturalnie
:) jest wydajny

To jest to efekt na chwilę. On po prostu się ulatnia! Wymaga poprawek, nawet stosowany z bazą pod podkład nie pozostaje na twarzy dluzej niż 3 godziny...

Używam tego produktu od: 1 rok

bardzo dobry

Miałam kiedyś puder z tej serii, nie zachwycił mnie, więc na róż nawet nie spojrzałam. Niedawno przeglądałam KWC w poszukiwaniu czegoś godnego polecenia, co mogłabym kupić w mojej mieścinie. Padło właśnie na Maybelline. I absolutnie tego zakupu nie żałuję. Najważniejsze: kolor! Cudowny, idealnie pasujący do mojej karnacji, dający fenomenalny efekt na policzkach. Mam Opal Rose, delikatnie przybrudzony róż, którego dodatkową zaletą jest zupełny brak drobinek, a takie właśnie róże preferuję. Dodatkowo- wydajność; naprawdę minimalna ilość wystarczy na podkreślenie obu policzków. Użyam go na zmianę z MACowym skunksem i sephorowym ściętym pędzlem do różu, z obojgiem świetnie współpracuje. Trwałość satysfakcjonująca. Nie wiem czy do niego wrócę, generalnie nie przywiązuję się do kosmetyków, sądzę, że każdy da się czymś zastąpić ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Bardzo fajny

+Bardzo intensywny kolor
+ długo utrzymuje się na twarzy
+ nie zatyka porów
+ bardzo fajny dołączony pędzelek
+ bardzo wydajny

jedyny minus to taki, że pędzelek jest osobno.
Poza tym bardzo fajny róż.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno