Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów PRO 2000

Odkryj kolejny poziomw higienie jamy ustnej. Szczoteczka D20.523.2M jest wyposażona w 2 tryby pracy, a w zestawie ma nowe końcówki CrossAction zapewniający wyższą jakość czyszczenia. Końcówki CrossAction są inspirowane profesjonalnymi narzędziami do czyszczenia sprawiając, że zęby pozostają zdecydowanie bardziej czyste w porównaniu do stosowania zwykłej szczoteczki. Precyzyjne kątowe włosie CrossAction w połączeniu z szczoteczką PRO 2000 D20.523.2M zwiększa skuteczność usuwania płytki bakteryjnej niż zwykła szczoteczka manualna, pozostawiając zęby zadziwiająco czyste.

inne
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów PRO 2000

Użytkuję ją ponad rok i prawdopodobnie już nigdy nie wrócę do zwykłych, manualnych szczoteczek.

Tą szczotką wg mnie można dużo szybciej i lepiej umyć zęby. Wiadomo, że ręcznie nie damy rady tak nawijać, jak nawija ta elektryczna szczoteczka :) Ząb z każdej strony jest dobrze domyty, nie czuć żadnego osadu. Wydaje mi się nawet, że moje zęby od mycia tą szczotką, stały się bielsze.

Irytujące może być ciągłe ładowanie szczoteczki, ale wiadomo, coś za coś. Wskaźnik zaczyna migać, gdy szczoteczka jest już na wyczerpaniu, także można wcześniej już sobie podłączyć do ładowania, aby potem w trakcie nie padła. Dość długo się ładuje, ale idzie się do tego przyzwyczaić.

Najlepsza szczoteczka

Szczoteczczke Oral B dostałam w prezencie i jestem mega zadowolona już nigdy nie wrócę do zwykłej szczoteczki. Dzięki tej szczoteczce moje zeby są zawsze dokładnie umyte we wszystkich miejscach. Dzięki jrj szybkim ruchom jest w stanie bardzo dokładnie umyć wszystkie zakamarki. Nie jesteśmy w stanie wykonać tylu ruchów w sekundę co ta szczoteczka.

• Design produktu: 4

Zupełnie inne mycie

Dość długo podejmowałam decyzję o szczoteczce elektrycznej, jednak ostatecznie przekonałam się po założeniu aparatu ortodontycznego i po tym, jak wszyscy w gabinecie dentystycznym do tego przekonywali, podobnie moi znajomi i rodzina.
Dziś uważam, że zdecydowanie warto zdecydować się na szczoteczkę elektryczną. To zupełnie inne mycie!
Przede wszystkim to prawda, co mówią i dowodzą w badaniach, że szczoteczka elektryczna lepiej myje zęby. To czuć i widać po wizytach u dentysty, gdy ubytków czy kamienia po prostu nie ma, a kiedyś bywały. Odświeżenie jest odczuwalne dużo bardziej i dłużej. Główka szczoteczki bardzo dokładnie oczyszcza zęby z płytki nazębnej, a wbudowany timer podpowiada, ile czasu powinniśmy przeznaczyć na każdą ćwiartkę zębów.
Poza wbudowanym timerem szczoteczka ma także wbudowany czujnik siły nacisku- gdy zbyt mocno przyciskamy szczoteczkę, zapala się na czerwono. Jest to bardzo pomocne, zwłaszcza dla osób z nadwrażliwością dziąseł (jak ja), gdy taki czujnik pomaga kontrolować optymalną siłę, z jaką myjemy zęby.
Oral-B ma ten plus, że nie ma problemu z kupieniem końcówek do szczoteczki, są dostępne niemal wszędzie i dodatkowo możemy wybierać wśród różnych główek. Wymienne końcówki mają także tą zaletę, że ze szczoteczki może korzystać więcej osób, gdy mają swoje końcówki. W teorii, szczoteczki do zębów i końcówki do elektrycznych szczoteczek powinno się wymieniać co 3 miesiące. W przypadku tradycyjnej szczoteczki musiałam to robić znacznie częściej, bo włosia nie były wystarczająco wytrzymałe (mimo różnych marek szczoteczek). W przypadku elektrycznej- naprawdę mogę wymienić końcówkę raz na 3 miesiące i nie czuję wcześniej potrzeby jej wymiany, bo włosie jest na tyle wytrzymałe.
Z dodatkowych pozytywnych "oczywistości"- szczoteczka jest wodoodporna, przez co także łatwo ją utrzymać w czystości. Druga sprawa to tryby czyszczenia- ta szczoteczka ma 2 tryby, co jest jak dla mnie wystarczające (inny model szczoteczki mojego partnera ma chyba 6 trybów, a i tak używa się w praktyce 1-2 ;)).
Jeśli miałabym wymienić jakąś wadę, to jest to jednak ładowanie- moim zdaniem jest za długie, ale rozumiem, że większość szczoteczek na rynku musi być dłużej ładowana.

Bardzo mi pomogła!

Uwielbiam tę szczoteczkę od pierwszego użycia i moje zęby na pewno również ją kochają. Ogólnie moje zęby nie są wymagające, ale co jakiś czas wizyta u dentysty to była norma. Wszystko zmieniło się kiedy spotkało mnie leczenia kanałowe i stwierdziłam, że nie ma takiej opcji, żeby tyle kasy wydawać na naprawę zęba. Kupiłam szczoteczkę i zauważyłam zmianę. Od czasu kiedy jej używam, czyli od jakichś 3 lat, stan moich zębów się poprawił, rzadziej muszę biegać po dentystach, a sama szczoteczka jest świetna. Długo wytrzymuje po naładowaniu, ma różne końcówki, widocznie i zauważalnie oczyszcza żeby. Zdecydowanie polecam!

ideał

Już od wielu lat używam szczoteczki elektrycznej i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłej szczoteczki! To trzeba spróbować na własnych zębach, aby zrozumieć i poczuć tą ogromną różnicę. Po prostu przepaść.

Kilka z zalet jakie posiada ta szczoteczka:
-bardzo dokładnie czyści zęby
-uczucie świeżości i czystości utrzymuje się dłużej niż przy "zwykłym" myciu zębów
-można do niej kupić przeróżne nakładki
-szybko się ładuje
-bateria starcza na długo
-dwie opcje szybkości kręcenia się główki
-odliczanie czasu - co 30sekund zmiana kierunku obracania się szczoteczki
-gdy zbyt mocno naciśniemy nią na zęby da nam znać świecąc się na czerwono
-ładnie wykonana, kilka wariantów kolorystycznych do wyboru ( ja mam różową i jest śliczna)
-widoczna diodka z ładowaniem baterii - wiemy kiedy trzeba szczoteczkę podładować i kiedy jest w pełni naładowana
-do szczoteczki dołączone wygodne etui, które przydaje się w czasie podróży
-z takie szczoteczki może korzystać więcej niż jedna osoba, wystarczy zmieniać nakładki
-oczywiście wodoodporna

świetna

Szczoteczka spełniła moje oczekiwania,idealnie i bardzo dobrze czyści zęby.Zęby są oczyszczone i gładkie.Teraz usmiecham się jeszcze częściej,a moje zęby są zadbane i w końcu czyste-polecam gorąco!!!

Moja ukochana

Bez tej szczoteczki nie jestem w stanie funkcjonować. Bardzo precyzyjnie czyści zęby co daje uczycie dużego komfortu. Szczoteczka posiada wymienne końcówki i ładowarkę, dzięki czemu nie musimy co chwila wymieniać baterii. System 3D Action - 8800 oscylacji i 40000 pulsacji zapewniają wysoką skuteczność czyszczenia. Końcówka CrossAction ma włosie ustawione pod kątem, by jeszcze skuteczniej usuwać płytkę nazębną, także z trudno dostępnych miejsc, posiadają także wskaźnik zużycia włókien,
2 tryby pracy: Gum Care do masażu dziąseł, Daily Clean do codziennej higieny jamy ustnej, sygnalizator czasu mycia (2-minutowy) pomagający w utrzymaniu polecanego przez stomatologów czasu szczotkowania, 30-sekundowy timer pomagający równomierne rozłożyć czasu mycia zębów na wszystkie ćwiartki naszego uzębienia, czujnik nacisku sprawia, że zbyt mocne przyciskanie szczoteczki nie będzie już problemem, wskaźnik naładowania baterii, antypoślizgowa rączka chroniąca przed wyślizgnięciem się szczotki z ręki.