Lierac, Bust Lift Spray Tenseur (Spray wygładzająco - napinający do biustu i dekoltu)

Łatwo wchłaniający się spray, bogaty w biopolimery tworzące na powierzchni skóry mikro-siatkę podtrzymująca biust. Bezpośrednio po zastosowaniu produktu skóra dekoltu wygładza się i nabiera blasku. Niewidoczna, trwała warstwa pomaga wymodelować biust. Piersi stają się z dnia na dzień jędrniejsze. Skóra odzyskuje napięcie, piersi są mocniej podtrzymywane, podnoszą się.
Główne składniki i ich działanie:
- Wyciągi z dzikiego bzu i roślin z rodzaju Terminalia bogatych w polifenole i flawonoidy zapewniają głęboką regenerację.
- Opalizujące perłowe cząsteczki sprawiają, że skóra dekoltu staje się natychmiast piękniejsza, a wszelkie niedoskonałości powierzchni skóry stają się niewidoczne.
- AHA i kwas hialuronowy wygładzają i nawilżają skórę dekoltu i piersi.

regenerujące, modelujące, ujędrniające
kosmetyki do pielęgnacji biustu, kosmetyki do dekoltu

moze byc ....

Dosc fajny specyfik, zwlaszca na wiosne i lato ...ladnie rozswietla i odswieza dekolt .
Zadnych spektakularnych efektow ujedrnienia czy wygladzenia jednak nie zuwazylam ,nawilzenie tez w normie . Zauwazylam jednak ,ze jak uzywam go codziennie wychodza mi zaskorniki .
Latem podoba mi sie ten chlodzaco- rozswietlajacy efekt i tyle dlatego kupilam go po raz drugi .
Używam tego produktu od: kilka mies
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Przyjemny

Uzylam juz pare opakowan i zdecydowanie polecam go na lato. Jest lekki, latwo sie wchlania i pieknie wyglada na dekolcie. Podoba mi sie opakowanie kosmetyku, spray jest bardzo praktyczny. Konsystencja raczej dosc wodnista z delikatnym efektem rozswietlenia.
Efekt ujedrniajcy nie jest napewno spektakularny.
Pierwsze opakowanie uzywalam z niechecia, przy drugim zdecydowanie sie do niego przekonalam.

Używam tego produktu od:dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Działa

Ogólnie dobry. Napina skórę, świetnie wygładza, a do tego jest wygodny w użyciu i ładnie pachnie.
Delikatne drobinki rozświetlają skórę i wyrównują niedoskonałości.
Jedynie cena mogłaby być trochę niższa.
Polecam.

Używam tego produktu od: wrzesnien 09

Efekty są, ale...

Biust mam duży, w niezłej kondycji jak na swoje 46 roczków. Uważam, że lepiej zapobiegać, niż potem łzy ronić, dlatego trudno mi pisać o spektakularnych efektach. Miałam wrażenie,że nie wadził moim piersiom, były na pewno gładsze, aksamitne w dotyku. Czy zyskały na jędrności? Nie wiem. Wygładził na pewno.

Używam tego produktu od: rok temu go miałam
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

no nie wiem

Przesadzili z tą siatką podtrzymującą biust ;) Niestety, nie mogę go używać zbyt często, bo tworzy zaskórniki. Zapach pozytywny, delikatny, nie koliduje z tym używanym na co dzień.Ładnie rozświetla skórę i chyba na tym kończy się jego funkcja. Ale równie dobrze spisuje się latem na opalonych łydkach;).

Używam tego produktu od:kilka m-cy