Frashe, Exclusive Bust-lifting Serum (Serum na biust)

Frashe, Exclusive Bust-lifting Serum (Serum na biust)

Mediaexpert.pl
Średnia ocena: 4.50/5

ELECTRO.PL
Średnia ocena: 4.08/5

Avans.pl
Średnia ocena: 3.76/5

Krem ujędrniający do biustu Frashe to wybór dla wszystkich pań, które nie są zadowolone z kształtu swojego biustu. Działa ujędrniająco i poprawia wygląd biustu, piersi stają się jędrniejsze. Skóra piersi momentalnie staje się mocniejsza oraz bardziej elastyczna. Serum do biustu jest bezpieczne w użytkowaniu z uwagi na naturalny skład. Krem na ujędrnienie biustu zawiera w sobie takie składniki aktywne jak: ekstrakt z pąków, ceramide 6, kofeina, ekstrakt z ruszczyka kolczastego. Wszelkie ekstrakty zawarte w kremie odpowiedzialne są za dostarczenie do organizmu kobiety odpowiednich składników odżywczych, dzięki czemu poprawiają wygląd piersi. Dodatkowo skóra na piersiach staje się miękka oraz gładsza.

kosmetyki do pielęgnacji biustu
modelujące, ujędrniające
z aplikatorem, w butelce

doczekałam się zakupu

zawsze zwlekałam z zakupem tego serum, ale w końcu się szarpnęłam na frashe i jestem na prawdę zadowolona. przede wszystkim jest wygodny, ma świetne działanie, super skład. niedawno miałam taką chęć by szarpnąć się na zakup i od kilku tygodni używam go codziennie (6-7 tyg mniej więcej) i piersi się ładnie uniosły. skóra się napieła więc i piersi wyglądają na o wiele bardziej na ujędrnione i... młodsze :D to mi się podoba!!!

Wart swojej ceny

Mam naturalnie duży biust, wahający się między 65G a 65J, który w wieku 20 kilku lat zaczął opadać. Jego wygląd zmieniał się w zależności od dnia cyklu - czasem był trochę większy i pełniejszy, a czasem mniejszy i bardziej opadający. Dodatkowo mam skłonność do garbienia się, dlatego gdy zobaczyłam ten produkt z tyloma pozytywnymi recenzjami, stwierdziłam że muszę spróbować.

Nie zawiodłam się. Pomimo wysokiej ceny kupuję ten produkt regularnie. Jest to zdecydowanie najdroższy element mojej pielęgnacji i uważam, ze wart jest swojej ceny. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam, że biust jest pełniejszy, okrąglejszy i trzyma się bardziej pionowo. Nie powiększył mi realnie piersi ani o pół rozmiaru, ale nie łudziłam się że to kiedykolwiek zrobi. Za to optycznie biust wygląda dużo lepiej. Skóra biustu jest miększa i bardziej nawilżona, a przy tym jakby troszkę grubsza. Stosuję go regularnie 2 razy dziennie i jedno opakowanie wystarcza mi na około półtora miesiąca. Po ostawieniu efekty stopniowo zanikają, dlatego należy stosować regularnie. Na niego nakładam olejek do biustu z Orientany, ale to serum robi całą robotę.

Opakowanie z pompką jest ok, choć raz czy dwa zdarzyło mi się, że przeciekało od spodu.

Jest to mój pierwszy produkt tego typu, ale naprawdę uważam że warto. Duży plus za naturalny skład. Nie wiem, czy poleciłabym go dziewczynom chcącym powiększyć biust i uważam, że nie powinien być reklamowany jako produkt powiększający piersi. Może kiedyś skuszę się isę na wypróbowanie podobnego produktu, ale coś czuję że zostanę mu wierna

Działa cuda.

Nakładam serum na oczyszczoną skórę piersi od ok 2 miesiący i lekko wmasowuję. Mój biust wygląda na ujędrniony. Od wielu lat borykałam się z rozstępami po karmieniu piersią. Długo szukałam działającego kosmetyku, aż kupiłam serum frashe. Moje piersi stały się miękkie i napięte. Serum jest wydajne, szybko się wchłania, nie uczula i się nie klei.

serum na liftingowanie uszu jamnika

naciąganie, uciąganie i podniesienie biustu u mnie było na celu od kilku lat po tym jak się tyło, chudło, tylo i chudło. pierwsze z czego zawsze mi tłuszcz schodził to właśnie piersi i tam na prawde odczuwałam, ze jest spory problem ze skórą. głównie chodzi mi o to że nie była ona już w dotyku jak prędzej a i wizualnie szału nie było. mam 2 opakowanie frashe już u siebie i ogólnie rzecz biorąc to stosuje go od jakiego pół roku. na pewno zaczęłam coś robić po wakacjach, bo widziałam jak wyglądają piersi na zdjęciach i się dopiłam, ale za chwilę też się wzięłam za ćwiczenia i też masowanie z tym serum. efekt jest taki że biust jest wyprowadzony na prostą i tzn. uszy jamnika już tak nie wiszą. nawet bez stanika jestem w stanie zobaczyć że ten biust zrobił się mniej luźny i jest on ładniejszy. skóra też i w dotyku jest inna - bardziej taka jednolita i napięta. ciężko mi to wyjaśnić ale wiedzie jak to jest jak skóra jest po przytyciu taka luźna a jaka jest w dotyku skóra gdy jest się młodym i nie traci się kolagenu tak szybko. w każdym razie biust go góry poszedł i wygląda on dumnie.

serum do biustu

byłam ciekawa czy ten produkt jest warty swojej ceny. ciekawość od jakiegoś czasu mnie zżerała. Od jakiegoś czasu wpisywałam w google mój problem i pojawiał się jako propozycja frashe i kupiłam jakoś 2 miesiace temu butelkę. Szkoda, ze nie ma próbek, bo nie jest to taki kosmetyk. tak czy inaczej zamówiłam go i zaczęłam testować. nakładam go na oczyszczoną i wymasowaną skórę. widzę poprawę. teraz widzę, że pewnie po próbkach bym się odbiła, bo nie widac było przy pierwszym użyciu efektów, ale tak jak mam już 2 miesiące te serum tak widzę efekty. im dłużej tym jest chyba lepiej. biust wygląda na ujędrniony. wizualnie po prostu jest o niebo lepiej. co ciekawe rozstępy na biuście też nie są widoczne. nie zmieniły się w blizny. Dla mnie to było bardzo ważne. Hormony mi zrobiły krzywdę i przybyło mi szybko 15 kilo. Pozbywam się ich ćwiczeniami i kremami i dietą. oby było tylko lepiej. na razie jest dabrdzo dobrze. piersi są miękkie i napięte, rozstępy się zagoiły bez szlaczków, to mi wystarcza by ponownie kupić ten żel.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Efekt W.O.W. od pierwszego użycia!

Super produkt. Cena jest wysoka, ale krem jest tego wart. Efekty super. Biust w wieku 18 lat + VAT podniesiony, jędrny, pełny. Kupię jeszcze nie raz...w promocji!
Polecam!

Świetny produkt

Świetne serum, faktycznie ujędrnia, nawilża skórę. Wcześniej mialam kilka innych kosmetyków innych firm, jednak nie spotkałam sie z tak dogłebnym działaniem ujędrniającym.
Zdecydowałam się na serum po ciąży i karmieniu, kiedy mój biust wyraźnie opadł. Nie liczę na to, ze odzyskam wyglad sprzed ciaży, ale i tak dzięki serum jest znaczna poprawa.

serum na biust

Jedno opakowanie za mną, więc wydaje mi się, że jest to dobry czas by coś móc o tym kremie powiedzieć. Po pierwsze to właśnie nie jest typowy krem tylko właśnie serum. Konsystencja jest dość płynna, przeźroczysta, szybko wchłaniająca się w skórę. Daje przy masażu taki jakby poślizg więc jeżeli ktoś robi masaże, kółka itp. na piersiach to jest to całkiem ok opcja by połączyć ze sobą te dwie rzeczy. Co do zapachu to jest jest dość względny, ja jego fanką jakoś bardzo nie jestem.. Czuć jakby z lekka roślinki jakieś nieokreślone ale przełamane pieprzną nutą??? Nie wiem co to jest, ale wzbudza to moją ciekawość. Jako że jestem dość ciekawską osobą postanowiłam, że zamówią krem telefonicznie i podpytam się pani co nie co o te serum i wyszło że jest naturany w 100% i chodzi tu nawet o konserwant. Inna sprawa, że nie jest też testowany na zwierzętach, a robie go się w PL (dziwne bo nazwa nie kojarzy się w ogóóóle z Polską). Co ciekawe nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale opakowanie jest takie hmmmmmm średniawe, bo pompka czasem niedomaga zwłaszcza przy końcu. Zobaczymy jak dojdzie mi on do Niemiec, bo wróciłam a wysyłki chyba są możliwe, ale co do działania. Skończyłam butelkę 100 ml przy nakładaniu produktu 2 razy dziennie w jakieś 4 miesiące. Napompowania nie zauważyłam ale też nikt chyba nie obiecywał że biust będzie większy... Ale to co widze to podniesienie no i to ze jest skóra bardzo delikatna. Przyznaję się bez bicia że paliłam papierosy, dość sporo schudłam i teraz wygląda to o wiele lepiej patrząc na to z czego startowałam. Zamówię kolejną butelkę i zobaczymy jak to będzie dalej. Jak na razie w porządku.

Wyraźnie ujędrnia, wysoka cena, czy warto?

Serum wygrałam w jednym z konkursów internetowych.
Za taką cenę bym nie kupiła, moim zdaniem jest zawyżona choć produkt w zasadzie bez zastrzeżeń.
Opakowanie to wysoka butelka z pompką. Szata graficzna bardzo oszczędna, apteczna, prosta.
Serum ma neutralny zapach i dobry, naturalny skład.
Konsystencja w porządku, ani za gęsta ani za rzadka, nie ścieka z palców, jak również łatwo się rozsmarowuje i wchłania.
Efekt ujędrnienia jest szybko widoczny, już po zaledwie kilku aplikacjach.
Skóra staje się z czasem również bardziej gęsta i sprężysta.
Produkt nie podrażnia skóry.
Jednak cena jak dla mnie jest zawyżona więc raczej nie wrócę do produktu.
Za wysoką cenę muszę odjąć jedną gwiazdkę, bo produkt choć robi swoje nie jest jednak hitem, trochę czegoś mu brakuje do pełnej piątki, zwłaszcza za taką cenę.

ujędrnia!

Muszę powiedzieć, że krem podpatrzyłam w łazience przyjaciółki, ale jakoś olałam temat. Później się o niego wypytałam i go zachwalała, i przy następnym zamówieniu wzięła też buteleczkę dla mnie. Na początku podchodziłam tak jak do większości kosmetyków - z rezerwą :) natomiast ten mnie miło zaskoczył. Skończyłam właśnie pierwszą buteleczkę i planuję zakupić drugą. Skóra jest faktycznie ładnie nawilżona i ujędrniona, a biust wydaje się pełniejszy, ładniejszy zwyczajnie. Wad żadnych jak na razie nie zauważyłam (nie będę się czepiała szczegółów, jak np. krzywo przyklejona naklejka na opakowaniu, bo mi chodzi o zawartość, o nic innego :)) Ogólnie oceniam na plus, bardzo fajny produkt, wart spróbowania.

Frashe to ściema

Ten krem nie robi NIC. Bynajmniej nie chodziło o żadne powiększenie. Ale o lekkie ujędrnienia skóry. Aplikacja kremu w żaden sposób nie wpływa na stan skóry. Po prostu wszystko jest tak jak było.

yas, please

to serum jest serio prze-cu-do-wne!
okej, nie powiększa piersi, no bo nie to ma robić - to ma nam zrobic operacja plastyczna.
Ale!
+ ujędrnia, optycznie piersi są po prostu pełniejsze, ładniejsze
+ nawilża skórę
+ jest wydajny
+ ma spoko skład

Żeby nie było, że to taka laurka, to ma też małe wady:
- cena jest dość wysoka
- konsystencja jest faktycznie nieco lejąca, ale z czasem łatwiej się z nim pracuje

Dla mnie to ogólnie produkt na 5. Jestem w trakcie 2 opakowania i jestem mile zaskoczona :)