Gosh, On Stage, Cool Lip Jam (Błyszczyk w tubce)

Gosh, On Stage, Cool Lip Jam (Błyszczyk w tubce)

Błyszczyki pochodzą z nowej kolekcji wiosna-lato 2008. Uwodzicielskie, zmysłowe kolory harmonizują z resztą makijażu, a usta stają się bardziej połyskujące, kuszące i miękkie- prawdziwie kobiece. Błyszczyki są częściowo transparentne, z subtelnym perłowym połyskiem, owocowym zapachem (przypominajacym gumę balonowę Donald ) i lekkim, odświeżającym, mentolowym posmakiem.
Dostępne w dwóch odcieniach.

apeczny!!

Ten blyszczyk zupelnie nie pasuje do opisu podanego przez producenta.
W ogole nie kojarzy mi sie z jakas zmyslowoscia czy kobiecoscia, gdyz zapach gumy balonowej Donald, przypomina mi beztroskie dziecinstwo, hustawki i jazde na rowerze.
Tak samo jest z kolorami blyszczykow- sa wesole i radosne! Wiosenne! To wszystko sprawia ze ten blyszczyk chcialoby sie po prostu zjesc! ;)

Blyszczyk zamkniety jest w bardzo porecznej tubeczce z dziubkiem, dzieki czemu aplikacja jest mozliwa zawsze i wszedzie, bez koniecznsci uzycia lusterka.

Blyszczyk jest raczej transparentny, z mnostwem drobinek. Posiadam kolor pomaranczowy 104- drobinki sa zachowane w cieplej tonacji. Drobinki pieknie blyszcza w swietle i sloncu, ale nie sa w ogole nachalne, trzymaja sie ust i schodza rownomiernie razem z blyszczykiem.
Konsystencja gesta, ale blyszczyk nie klei sie, przepieknie pachnie, jest bezsmakowy.
Nie wysusza ust, ale ich tez nie nawilza.

Usta wygladaja przeapetycznie!

22.04.2008
uprzejmie donosze ze w sklepach pojawilo sie kilka nowych odcieni tego blyszczyku, m.in blady roz oraz fioletowy!

05.06.2008

Na poczatku 104 spodobala mi sie, ale nie powalila na kolana, z czasem jednak coraz bardziej utwierdzalam sie w przekonaniu, ze blyszczyk nie jest tylko dobry, po prostu rewelacyjny!
Moja pierwsza 104 wyladowala u przyjaciolki w torebce, w zartach, ale juz tam zostala, dlatego wczoraj znowu nabylam 104, a ze byla fajna promocja na produkty Gosh i do tego znowu zwiekszyla sie ilosc kolorow tego blyszcyzka! nabylam ich w sumie 5 ! bo nie moglam sie zdecydowac na kolor!

Uwielbiam je po prostu! Sa w promocjach tanie, opakowanie jest duze, stosowanie ich to sama przyjemnosc, swietny wybor kolorow, ktore wygladaja na podobne, ale kazdy ma inna mieszanke drobinek, ktore daja inny efekt na ustach!!!

Uwielbiam blyszczyki, mam ich cala mase, wszsyscy to wiedza na okolo! Zawsze mam usta pomalowane blyszczykiem, uwielbiam sie nimi maziac!
A ze pracuje z samimi facetami, jak wyciagalam lusterko i blyszczyk z pedzelkiem lub aplikatorem, wszyscy widzieli ze Justyna znowu sie mazia :)
blyszczyki w tubeczkach pozwalaja nalozyc blyszczyk szybko I dyskretnie ;)

Po nalozeniu tych blyszczykow usta niesamowicie lsnia!
Drobinki sa naprawde drobinkami, niewyczuwalne na ustach, przepieknie sie mienia, jest to efekt niebrokatowy!

Polecam goraco te blyszczyki!!!
Sa moim wielkim odkryciem, jesli chodzi o blyszczyki, i wierzcie mi , jestem zdolna wykupic wszystkie kolory tego blyszczyku ;)
Na pewno skusze sie jeszcze na czerwonawy I zloty ;)

Używam tego produktu od:2 tydzien
Ilość zużytych opakowań:zaczete 5