Gosh, On Stage, Cool Lip Jam (Błyszczyk w tubce)

Gosh, On Stage, Cool Lip Jam (Błyszczyk w tubce)

Błyszczyki pochodzą z nowej kolekcji wiosna-lato 2008. Uwodzicielskie, zmysłowe kolory harmonizują z resztą makijażu, a usta stają się bardziej połyskujące, kuszące i miękkie- prawdziwie kobiece. Błyszczyki są częściowo transparentne, z subtelnym perłowym połyskiem, owocowym zapachem (przypominajacym gumę balonowę Donald ) i lekkim, odświeżającym, mentolowym posmakiem.
Dostępne w dwóch odcieniach.

calkiem przyjemny blyszczyk

Ogolem blyszczyk jest dobry,dlugo trzyma sie na ustach,jest wydajny,ladnie sie blyszczy,jest bezsmakowy-takze nie da sie go tak latwo zlizac,ale... jest bardzo lepki strasznie sie klei,i w wietrzny dzien moje dlugie wlosy czesto "przyklejaja sie do ust",poza tym tak uwielbiany przeze mnie na poczatku zapach gumy balonowej po jakim czasie staje sie irytujacy tak wiec stosuje go na zmiane z innymi blyszczykami.

Używam tego produktu od: ok. 3 m-cy

The best

ŚIwietny błyszczyk ! Po pierwsze nie daje efektu sztucznych, plastikowych ust. Ma maleńkie drobinki, ale NIE takie, które poźniej roznoszą się po całej twarzy, co wygląda okropnie. Mam odcien 107., różowy, usta są pełne, błyszczące, a efekt ten utrzymuje się na prawdę długo jak na błyszczyk. Aplikacja też jest OK. Mam jeszcze w planie zakup odcienia nude. Bardzo pozytywnie !

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Doskonały :)

Mój ulubiony! :D Ma śliczny zapach i neutralny smak. Ma dosyć gęsto konsystencje (ale nie sklejającą ust), a co za tym idzie - jest trwały :). Utrzymuje się nawet 2,5 godziny i niestraszne mu jedzenie i picie. Ma również prześliczny kolor - ja mam odcien jasnego różu... Na ustach wygląda oszałamiająco ^^! Mój KWC :D:)Używam tego produktu od: 4 miesięcy

bardzo trwały

kupiłam pod wpływem recenzji w KWC. mam niebieski:D na ustach wygląda ciekawie, na szczęscie nie nadaje efektu "trupich" sinych ust;) maleńkie drobinki mienią się ślicznie. miętowy zapach tez mi odpowiada. jako podstawową zaletę tego kosmetyku traktuję jego trwałość i to, że nawilża usta. trzyma się nawet dłużej niż JT lub Superbalm(ale superbalm nawilża lepiej;)) może wyprobuję jeszcze kolejne kolory, niemniej jednak polecam gorąco.

Używam tego produktu od: od 3 tyg

Fajny :-)

Mam odcień jasnoróżowy z delikatnym błękitnym połyskiem. Usta wyglądają delikatniej, kosmetyk ładnie się błyszczy, pachnie i smakuje jak guma balonowa.. ^^ Przyjemnie chłodzi usta. Jest dość gęsty, NIESAMOWICIE wydajny i trwały. Nie widzę w nim właściwie żadnych minusów... ;)

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Rewelacja!

Nie lubię błyszczyków w tubkach... Tak mówiłam póki nie spróbowałam Gosh On Stage!
Jest rewelacyjny-uwielbiam błyszczyki, szczególnie te z chłodzącym efektem, a ten ma do kompletu piękny, słodki zapach oraz OGROMNĄ trwałość. Uwierzcie! o tej pory miałam problem z trwałością, gdyż każdy błyszczyk zjadałam już po kilkunastu minutach od nałożenia, z tym jest inaczej- utrzymuje się od godziny do nawet 3!
Jest naprawdę niesamowity, mimo chłodzącego efektu nie potrafię odmówić go sobie nawet w zimie (wielki plus za to, że nie wysusza, wręcz przeciwnie-natłuszcza!)
Na pewno ponowię zakup!
P.S. Baaaaardzo wydajny!

WOW!

Bez chwili namysłu daję 5 gwiazdek :-)

Rewelacyjny błyszczyk.Zastanawiałam się nad jego zakupem bo niestety nie umiem "nosić" błyszczyków - wszystkie ( oprócz JT ) znikają z moich ust w błyskawicznym tempie.A tu taka niespodzianka!!! Piękne kolory,niebywała trwałość i ten cudowny blask...
W ciągu kilku dni stałam się posiadaczką 4 kolorów :-).

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 4 jednocześnie...

Jestem na TAK!

Tak ogólnie, to nie lubię błyszczyków- TEN jest wyjątkiem! Kupując Go wahałam się, ten zapach wydawał mi się trochę ,,tandetny"- dziś wiem, że taki nie jest, polubiłam go bardzo!
Naprawdę fajnie wygląda na ustach- ten połysk( idealny); błyszczyk jest wydajny, a kolor chyba każdy znajdzie dla siebie(ja używam najjaśniejszego i najciemniejszego). Co do trwałości- to jest ,,w porządku", trudno oczekiwać od błyszczyka żeby trzymał się pół dnia:) Opakowanie na plus, całkiem praktyczne!
polecammm

hmm, mój zachwyt już troszkę minął:(zgadza się:
zapach, kolor i reszta o której wspomniałam ok., ale stwierdzam, iż jednak są lepsze błyszczyki i jeszcze jedno wielką sztuką jest zużycie go do końca- chyba niemożliwą- taki urok tubki:)i podrożał ostatnio!!
Używam tego produktu od:4 msc
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Fajniutki

Naprawdę dobry błyszczyk, bardzo ładnie wygląda na ustach, nawilża je i długo się utrzymuje. Mogłoby być trochę więcej kolorów, ponieważ trudno mi było dobrać coś do mojej urody ale i tak polecam :)

Używam tego produktu od:

nie lubię go

po pierwsze to dlaczego w recenzji jest napisane ze błyszczyk dostępny jest tylko w 2 odcieniach skoro jest ich duzo, duzo wiecej?!

ja posiadam nr 107, delikatny róz, taki perłowy, jest prawie transparentny. Podoba mi się także zapach gumy balonowej :)

Ale niestety byszczyk jest tak nieziemsko gęsty że wszystko się do niego klei! Nienawidzę tego efektu! Szczególnie że mam długie włosy i zazwyczaj noszę je rozpuszczone. Mały podmuch wiatru i już mam włosy przyklejone do ust :/ Poza tym wysusza usta.

Utrzymuje się jakieś 3 godziny ale niestety pozostawia po sobie ślad - nie zjada się równomiernie.

Nie lubię tego błyszczyku i już! Od roku leży gdzieś na dnie torby i chyba nawet 1/20 nie zużyłam.

Niesamowity!

Mam odcień 101 - niebieski z niesamowitymi maleńkimi, iskrzącymi na granatowo (?) drobinkami. Mimo odwyku od błyszczykomanii, wiem że za jakiś czas dołączy do niego jakiś brat bliźniak ;] Nawilża, a cena - 19,90 jest adekwatna do pojemności - 15 ml. Nie mam zastrzeżeń do tubki - nie przecieka i nie wylewa się nic.

Używam tego produktu od: kilka dni

Must have!

Oczywiście wpadłam po przeczytaniu recenzji. Na pierwszy ogień poszedł błyszczyk nr 105, który na ustach daje niesamowity, śliwkowy, lakierowany, drobinkowy efekt. Klei się, to fakt, ale nie obniżę oceny z powodu wszystkich pozostałych cech, a klejenie nie jest dla mnie uciążliwe. Wygląda na ustach oszałamiająco, robi cały makijaż. No i wpadłam w manię, bo mam już dwa następne kolory, lodowaty 101 z błękitnymi drobinkami i 103, który faktycznie jest brudno-złoty. Oczywiście to nie koniec kolekcji, będą następne. Mam dwie szuflady błyszczyków, tamte kocham, ale ten jest gwazdą, szczególnie 105 - dla odważnych! Dodam, ze trzyma się rewelacyjnie i znacznie dłużej niż klasyczny, tubkowy błuszczyk, który ja potrafię zjeść w kilkanaście minut. Nawilża i wygładza usta, stanowi znakomitą ochronę przy chłodzie.

No zachywcający. Must have!

Używam tego produktu od: jedna tubka ok. 2 tygodnie, dwie tubki ok. tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 i będą kolejne