Gosh, On Stage, Cool Lip Jam (Błyszczyk w tubce)

Gosh, On Stage, Cool Lip Jam (Błyszczyk w tubce)

Błyszczyki pochodzą z nowej kolekcji wiosna-lato 2008. Uwodzicielskie, zmysłowe kolory harmonizują z resztą makijażu, a usta stają się bardziej połyskujące, kuszące i miękkie- prawdziwie kobiece. Błyszczyki są częściowo transparentne, z subtelnym perłowym połyskiem, owocowym zapachem (przypominajacym gumę balonowę Donald ) i lekkim, odświeżającym, mentolowym posmakiem.
Dostępne w dwóch odcieniach.

klej w tubce:(

Niestety mnie ten błyszczyk nie zachwycił. Owszem zachęciło mnie opakowanie i letnie kolorki. Niestety błyszczyk strasznie się klei i nieładnie pachnie (ale to oczywiście kwestia gustu). Jest to zdecydowanie wierna kopia błyszczyku inglota, zresztą w podobnej tubce i tej samej pojemności oraz zapachu. Pomimo dość ładnego połysku, raczej nie zużyję go do końca, gdyż strasznie denerwuje mnie ta lepkość. Zdecydowanie wolę bardziej kremowe wersje-nie kleiste i nie oleiste.

Niestety nie polecam.Używam tego produktu od: tydzień

Boski :D

Uwielbiam ten błyszczyk - daje bardzo ładny, naturalny kolor, świetnie nabłyszcza i cena jest w sam raz :) nie wygląda tandetnie, co niestety często się zdarza błyszczykom. Delikatnie powiększa usta i troszeczkę mrowi ;) Ładnie pachnie, odświeża, i na szczęście jest bezsmakowy [pewnie w innym wypadku bym go zjadła :P]. I na koniec najważniejsze:
BARDZO DOBRZE NAWILŻA. Gdy usta mi wysychają lub obszczypują, nakładam ten błyszczyk i problem znika :D

Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1 :)

Ja tez sie pozachwycam

Pierwsze moje spotkanie z tym blyszczolkiem nie zalicze do najbradziej udanych. Wydawal mi sie ciezki, trudny do rownomiernego rozprowadzenia a bez lusterka efekt straszny. Lezal sobie dosc dlugo w kacie.. obecnie mam ochote na wiecej kolorkow ;)
Posiadam 102- delikatny dziewczecy rozyk ze zlotymi drobinkami. Marzy mi sie jasniutki mleczny roz to jest 106 albo 107.

Zdania na temat aplikacji nie zmienie gdyz nie nalezy do najlatwiejszej i lusterko przy nim jest niezbedne jesli ma byc nalozony rownomiernie.
Zachwyca mnie zas
* jego trwalosc ( potrafie zjesc obiad wypic kilka szklanek wody a on wciaz jeszcze jest)
* przepiekny niespotykany kolor
* efekt mokrych ust
* fajnie natluszcza
* mile uczucie chlodzace
* zapach gumy balonowej przenosi mnie 15 lat wstecz ;)

Oczywsicie duzy plus za duze opakowanie i wyrownana cene.

Używam tego produktu od: 2miesiace

świetny

Jeden z najlepszych błyszczyków jakie miałam. Mam kolor 102 ale kupiłabym najchętniej wszystkie :)

Plusy:
`świetna trwałość
`bardzo ładny efekt na ustach
`kolory
`przyjemny zapach
`fajna konsystencja
`odpowiednia cena i pojemność
`wydajny
`nie wysusza ust

Polecam jak najbardziej :)

Używam tego produktu od: około trzech miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Nie miałam lepszego!

Najlepszy błyszczyk jaki stosowałam :). Wytrzymuje bardzo długo (ponad 3 godziny), niestraszne jest mu jedzenie lub picie. Ma neutralny smak, ładny zapach i orzeźwia usta :D. Ślicznie prezentuje się na ustach (mam jasny różowy), starcza na długo. Zaznaczam iż nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ lubię kupować nowe błyszczyki. Rewelacyjna jakość za małą cenę :).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Nie znam bardziej trwalego

Podstawowa i największa zaleta - trwalość, nawet do trzech godzin, a przynajmniej dwie godziny połysku, co jest niespotykane!
W dodatku piękny efekt wizualny: optycznie powiększone, pieknie lśniące mnóstwem delikatnych drobinek usta!
kolor - tuż po nałożeniu wyraźny, jednakże szybko przechodzi w transparentny i kończy już jako bezbarwny, co nie jest dla mnie wadą.
Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, aby ten błyszczyk wysuszył usta. Nawet kiedy już całkiem zniknął z ust, te pozostawały zadbane i miękkie.
Cena i pojemność również na plus; dostępność - średnia.

Jedna, wielka wada - do błyszczyka bardzo przyklejają się włosy; ma również tendencję do pozostawiania słynnego białego nalotu pomiędzy wargami. Nie jest to na szczęście aż tak widoczne i zależy od tego jak i ile błyszczyka zaaplikuje. I tylko to właśnie powstrzymuje mnie przed uznajem go za KWC.

Na lato poszukam czegoś "lżejszego" na ustach, ale zimą pewnie powrócę.

Najlepszy, jaki znam. Serdecznie polecam !

Używam tego produktu od: około 3, 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

sexy usta ;D

Bardzo dobry blyszczyk:
+ daje efekt mokrych ust,
+ usta są seksowne, lekko powiększone,
+ zawiera maleńkie drobinki, które nie są nachalne i nie wyglądają anio,
+ fajnie pachnie gumą balonową...

- potrzeba lusterka, zeby go nałożyć,
- szybko znika z ust, no ale to już moja w tym zasługa - zjadam szminki i błyszczyki ;(

Używam tego produktu od: dwoch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Obecnie mój najulubieńszy

Jestem uzależniona od błyszczyków i innych mazideł do ust, pełno tego wala mi się po kieszeniach i torebkach ale żaden nie zachwycił mnie tak jak ten Gosh. Świetna, gęsta konsystencja i bardzo lśniący, szklisty efekt na ustach, nie jakiś delikatny połysk ale właśnie winylowy, jak szklana tafla. Dodatkowo niewyczuwalne drobinki w różnych odcieniach, dopatrzyłąm się nawet błękitno-fioletowych, mimo, że mój błyszczyk ma łososiowy odcień. Odcień swoją drogą też udany, śliczny brzoskwiniowo-łososiowy, chociaż brakuje mi w palecie więcej takich ciepłych tonów. Trwałość ponad przeciętnej, tubka duża, wygodna i nic się nie leje, dużo lepszy od podobnych cenowo kolegów. No i ten przyjemny zapach, jakby balonówki z mentolem. Jeden z niewielu, który kupię ponownie...

Używam tego produktu od: trzech miesięcy?

Kocham go!

Najlepszy na świecie! genialny błyszczyk, swietnie nawilya, trwalosc jest wprost niewyobrayalna!

pisze tyle, bo moja opinia i tak była by echem wypowiedzi innych wizazanek

Używam tego produktu od:stycznia
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno

Podoba mi się trwałość. Błyszczyk zostaje na ustach nawet po zjedzeniu małego posiłku. Jedna aplikacja wystarczy na ok. 3 godz.
On Stage ma lepką, trochę kleistą konsystencję i to chyba wpływa na jego trwałość. Bardzo ładne kolory - ja na razie posiadam 102 i 106 ale zamierzam kupić 100 (podobno dobrze współgra z pomadką Gosh Darling) i 107.
To jak dotąd najlepsze błyszczyki jakich używałam (w swojej kolekcji posiadam jeszcze: LOreal Colour Juice, Inglot Lip Gloss, Wibo, Miss Sporty, Nivea). Uważam, że cena nie jest wygórowana biorąc pod uwagę jakość tego produktu. I jeszcze jedno: od razu po nałożeniu On Stage nie wygląda ładnie na ustach, ale po chwili cudownie stapia się ze skórą i wygląda bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte dwa

Lubimy się ;-)

Mam odcień 101 i jest to pierwszy łękitny błyszczyk jakiego używam, a kupiłam go ze względu właśnie na ten kolor, a w zasadzie niebieskie drobinki, które są w nim zatopione. Sam w sobie błyszczyk jest świetny, gęsty, robi z ust taflę a drobinki są maleńkie. Bardzo długo utrzymuje się na ustach, praktycznie same plusy. Na pewno wypróbuję inne odcienie, gdyż z tym akurat nie trafiłam - nie pasuje mi, mam wrażenie że usta są sine, jednak nie odejmę za to gwiazdki gdyż dobranie koloru jest akurat sprawą indywidualną. Oceniam właściwości błyszczyka, a te mi pasują. Jedyny minus jest taki, że błyszczyk wylewa mi się z tubki, przez co zawsze jest go sporo na/ w okolicach nakrętki. Fajny chłodzący smak, zapach ok. Polecam

Mam odcień 101 (niebieski z drobinkami):

* Błyszczyk ma mieniące się niebiesko-zielone-fioletowe-srebrno-złote drobinki, które nie są widoczne w tubce, gdyż jest ona matowa ale dopiero na ustach.
* Nadaje ustom naprawdę ciekawy wygląd, jest taki pół transparentyny, oczywiście nie barwi ust na niebiesko, leciutko rozjaśnia, cuuuudnie się mieni/iskrzy.
* Daje efekt "mokrych ust"
* Konsystencja prawie idealna, nie spływa z ust, odrobinkę się lepi, ale naprawdę minimalnie.
* Dobrze trzyma się na ustach, trwały.
* Nie wysusza ust.
* Smak miętowy jest delikatny, taki odświeżający, nie powoduje uczucia mrowienia ust.
* Zapach lekko słodko-miętowy, delikatny, na ustach prawie niewyczuwalny.
* Wydajny, duże opakowanie 15ml.
* Dość duży wybór odcieni.
* Nadaje się do noszenia przy sobie, opakowanie trwałe, aplikator w kształcie ściętego dziubka, jednak do aplikacji często potrzebne jest lusterko, gdyż ma tendencję do delikatnego wylewania się z tubki podczas używania.

Naprawdę dobry błyszczyk, godny polecenia, nie daje pięciu gwiazdek za tą skłonność do wylewania się przy aplikacji i potrzebę użycia lusterka. Jednak mimo to uwielbiam go :) gdyż w efekcie jaki daje jest coś intrygującego.

Na pewno zakupię jeszcze co najmniej jeden z dostępnych odcieni.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego