Eveline Cosmetics, All in One Eyeshadow Palette 03 Burn (Paleta 12 cieni do powiek)

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 3.64/5

Paleta Burn pozwala wykreować zarówno subtelny, jak i wieczorowy makijaż oczu. Wśród 12 gorących odcieni w bursztynowych barwach znajdują się ciepłe kolory – brąz, cynamon, bogata sjena. Od niezwykle gładkiego czerwonobrązowego matowego odcienia i migoczącej miedzi po głęboki, mieniący się brąz - ta paleta ma wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia zarówno naturalnego makijażu na dzień, jak i zmysłowego intensywnego smoky na wieczór.

prasowane
paletki cieni
Efekt
metaliczne, satynowe, matowe

Super trwałość , duża gama kolorów

Przyznam się szczerze, że bardzo rzadko maluję się cieniami, ale staram się to zmienić.
Szczególnie, gdy mam takie piękne paletki jak ta, z której żal nie korzystać.
Oto BURN All in One od evelinecosmetics
Paletka posiada ciepłe tony, jest w niej 5 perłowych i 7 matowych (lecz z drobnymi swiecacymi drobinkami) cieni.
Pigmentacja bardzo dobra, kolorki możecie zobaczyć na kolejnych zdjęciach.

Dla mnie NIE

Paletę od Eveline dostałam do zakupów na stronie producenta. Wykonałam nią kilka makijaży i … odłożyłam w kąt.

Opakowanie - jakość wykonania bardzo słaba. Opakowanie ściera się. Otwarcie też pozostawia wiele do życzenia.

W palecie znajdziemy 12 cieni, w tym 8 matowych i 4 błyski. Zacznę od tego, że produkty bardzo się osypują. Pigmentacja jest średnia. Do powieki również przyklejają się zle. Konieczne jest użycie bazy lub korektora. Dobudowywanie na powiece sprawia, że cienie jakby się rozwarstwiają i nie wygląda to w porządku. Trwałość również pozostawia wiele do życzenia. Po 2-3h widać, że makijaż wymaga poprawy.

Generalnie słaby produkt.

Bezpieczna, w sam raz na wyjazd

Paletka cieni Eveline Burn 03 . Kasetka została wykonana z dosyć solidnego plastiku z przeźroczystym wieczkiem . Zamykana jest na mocny klik i mam nie maly problem aby ją otwierać jednak daje mi to pewność, że podczas podróży nic mi się nie otworzy . Do wspomnianych podrózy nada się idealnie . Niewielki rozmiar opakowania oraz neutralne kolory sprawdzą się rewelacyjnie . W opakowaniu znajdziemy 12 cieni . 8 cieni matowych oraz 4 perłowe błyski zawierające drobinki .
Matowe cienie aplikowane pędzelkiem dają cały swój pigment . To co brałam z palety miałam na oku . Nie wytrącają się i cudownie blendują do chmurki . Pod palcami są delikatne ale lekko suche , podczas ich wydobycia tworzy się delikatny osyp tak więc przed ich aplikacją proponuję delikatnie otrzepać pędzelek z nadmiaru kosmetyku.
Błyski , w tym przypadku bardziej perły z drobinkami pod palcami są również miękkie ale jak na tego typu produkt trochę suchawe . Podczas aplikacji jednak nie powodują osypu, ładnie przyklejają się do powieki bez użycia kleju . Znając już cienie Eveline wiem, że nałożone na klej dadzą 100 % swoich blasków . Błyski nie obciązają powieki ani nie robią efektu skorupy . Sprawdzą się również przy dojrzałej powiece .
Paletka zawiera uniwersalne kolory brązu, nada się do każdego makijażu dziennego, imprezowego i wyjściowego . Świetnie sią z nią pracuje i osobiście jestem z niej bardzo zadowlona.

Moja ulubiona!

Jest to najlepsza paletka firmy Eveline i jednocześnie najlepsza drogeryjna paleta. Paleta zawiera w sobie aż 12 cieni z czego 8 jest matowych a 4 błyszczące. Jakość cieni jest po prostu rewelacyjna. Cienie są dobrze na pigmentowane i trwałe na powiece. Nie osypują się nie rolują podczas dnia. Dobór odcieni jest idealny i przy okazji daje nam możliwość wykonania wielu kombinacji korystycznych makijażu dziennego, jak i wieczorowego.

burn

Jest to paletka, która była moja pierwszą paletą cieni do powiek.
Ciemniejszymi cieniami robię na co dzień sobie kreski i wychodzą naprawdę dobrze. Dobrze pracuje się na produkcie. Aż tak bardzo się nie osypuje i łatwo go dobudować nie ścierając produktu.
Są to ładne kolorki, w środkowym pasie znajdują się odcienie delikatnie świecące co robi różnicę na powiece.
Ładnie na pigmentowanie.

Bardzo dobra paletka!

Wzięłam ją, bo bardzo spodobały mi się odcienie. Mam też drugą w innych tonacjach i jestem zadowolona, także skusiłam się też na tą. Pigmentacja jest dobra, cienie są delikatne, miękkie i przyjemnie się nakładają oraz blendują. Nie osypują się i bardzo dobrze leżą na powiece. Opakowanie jest solidne, grube i porządne, nic się z nim nie dzieje. Jest to jedna z moich ulubionych palet, bo często do niej sięgam. Można wykonać nią na prawdę sporo makijażowych połączeń. Cena jest też przystępna, także wszystko na plus ;)

Dobra jakość w dobrej cenie

Jest to megasłodka mała paleta, która zawiera w sobie naprawdę dużą ilość odcieni. Cienie są nieduże, co dla mnie akurat jest plusem. Wolę mieć duży wybór różnych kolorów niż jeden duży.
Paleta ma fajne ciepłe tony, pasuje dużej ilości osób. Dobrze podkreśla jasne tęczówki :)
Moje zielone oczy biły blaskiem z kilometra.
Pewnie więcej do niej nie wrócę, nie dlatego że była zła bądź przeciętna, po prostu rynek zasypuje nas tyloma nowościami że wolę kupić coś nowego

Dobra, tania paleta

Paleta pięknie zgrana kolorystycznie, ładnie się blenduje, trochę osypuje ale bez tragedii. Dobrze napigmentowane cienie, piękny blask brokatów.

Była to moja pierwsza paleta, z której byłam naprawdę zadowolona. Używałam jej dobre kilka lat. Wykonałam nią makijaż oka w liceum na każdą imprezę, na swoją osiemnastkę, na studniówkę... I mimo, że od kilku lat ani razu jej nie użyłam to ze względów sentymentalnych nie mam serca jej wyrzucić.

Jedna z lepszych drogeryjnych palet

W mojej opinii ciężko jest znaleźć w drogerii dobrą paletę cieni na co dzień, a Eveline robi to naprawdę dobrze. Cienie są w pięknych ciepłych kolorach, a ich pigmentacja jest serio świetna. Matowe kolory ładnie się budują, a błyski świetnie prezentują się na oku.

Nie do końca odpowiada mi jednak opakowanie, bo jestem raczej fanką tekturowych opakowań, a to plastikowe wygląda trochę tanio.

Piękne kolorki

Bardzo ładna i dobra jakościowo paleta drogeryjna. Eveline ostatnimi czasy daje do pieca tymi produktami.
Kolory są pięknie dobrane, można zrobić delikatny jak i mocny efektowny makijaż.
Jakość jest bardzo na poziomie, cienie pięknie się rozcierają, są intensywne.
Jedne z moich ulubionych cieni drogeryjnych

Moja ulubiona

To aktualnie moja ulubiona paletka. Ma piękne, trwałe kolory. W zestawie dołączony jest pędzelek, ale niewygodnie się nim nakłada cienie. A do tego wszystkiego jest w naprawdę dobrej cenie

Świetna paletka!

Paletkę dostałam w gratisie od Eveline, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i pokochałam ją od pierwszego użycia. Warta nawet regularnej ceny.

Dobrze nasycone, dobrane do siebie kolory
Nie obsypują się
Prosta aplikacja nawet przy pomocy załączonych akcesoriów (pacynko-pędzelek)
Łatwo się rozprowadzają i dobrze blendują
Sprawdzają się zarówno na sucho jak i mokro
Nie zbierają się w zmarszczkach
Trwałe
Wydajne